Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano, chłopaki macie tu kogoś z Czorsztyna ? Jadę tam w czwartek i chciałem o parę rzeczy zapytać :-)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Siemano, chłopaki macie tu kogoś z Czorsztyna ? Jadę tam w czwartek i chciałem o parę rzeczy zapytać :-)

Może nie z Czorsztyna ale moje okolice :wink:

Co potrzebujesz wal na PW

Opublikowano
Siemano, chłopaki macie tu kogoś z Czorsztyna ? Jadę tam w czwartek i chciałem o parę rzeczy zapytać :-)

Może nie z Czorsztyna ale moje okolice :wink:

Co potrzebujesz wal na PW

Są tam jakieś bary/kluby gdzie można zjeść i ew. potańczyć ? szukałem w necie ale nic ciekawego nie znalazłem :-) Znasz jakieś ciekawe miejsca tam ? Chcę wleźć na Trzy Korony wiesz może gdzie jechać żeby dotrzeć do szlaku turystycznego jak najbliżej góry ? Do tego pewnie zamek w niedzicy :-) To co chcemy zwiedzić to już w miarę ugadane, teraz tylko co z jakimiś lokalami w tym Czorsztynie :grin:

Opublikowano
:hi: miłego dnia
Opublikowano
dziękuję serdecznie, skoro polecacie z pewnością zaglądnę!:))

:wink:

Opublikowano

Dzien dobry juz w koncu z domku :)

Boseron a dlaczego 3.0 nie wchodzi w gre? Bo jakoś nie rozumiem dlaczego o pytasz o 2.7 a 3.0 nie wchodzi w gre skoro to te same silniki...

Audiczka dostaje własnie nowe napinacze i sprzegło przy okazji :)

5x5y6h39n76c.jpg

Opublikowano

Powrót do żywych :decayed::hi:

Opublikowano

p.s. akurat 3.0 to jeden z bardziej udanych silnikow audi - trzeba tylko miec na uwadze wtryski i napinacze i robisz 500kkm bez problemu

Opublikowano

2.7 nie było w q w B7 natomiast w C6 było q jako opcja.

Opublikowano
Ktoś może coś powiedzieć o silniku 2.7 tdi i jak się ma ten silnik w c6 i jak się ma spalanie oski do q? Powiem od razu że 3.0 nie wchodzi w grę

Ja właśnie sprzedałem swoje A6 C6 z 2,7 TDI na pokładzie :wink: Jak dla mnie to chyba najlepszy silnik chociażby w modelu C6 z racji małego apetytu na paliwo. Jak kogoś to nie rusza to pewnie lepszą opcją jest 3,0 TDI z racji Q w standardzie. W każdym razie moim zdaniem 2,7 TDI jest na prawdę udaną jednostką. Najważniejsze to znaleźć egzemplarz z końca produkcji z pewną historią i cieszyć się jazdą :hi:

Opublikowano

ooo forum działa :decayed:

powitać w upalny dzionek :hi: pewnie w weekend zacznie lać :grin:

Opublikowano

W piątek o 15stej lunie napewno i tak do niedzieli znając życie :facepalm:

Opublikowano
Powitać :hi:

:hi:

odpisałbyś na sms :whistling:

:hi:

Jechałem samochodem a później sobie zapomniałem :decayed:

Myślę nad tym cały czas :grin:

Opublikowano
W piątek o 15stej lunie napewno i tak do niedzieli znając życie :facepalm:

LOKO dzwoniłem do Piotrka z car detalingu z Wieliczki i na piątek jestem umówiony z Michailem podjedziemy sprawdzimy co i jak oraz jaką cenę powie.

Ktoś u nas robił u nich?

Auto SPA Detailing - Polerowanie i renowacja lakieru - Kraków

Opublikowano
W piątek o 15stej lunie napewno i tak do niedzieli znając życie :facepalm:

LOKO dzwoniłem do Piotrka z car detalingu z Wieliczki i na piątek jestem umówiony z Michailem podjedziemy sprawdzimy co i jak oraz jaką cenę powie.

Ktoś u nas robił u nich?

Auto SPA Detailing - Polerowanie i renowacja lakieru - Kraków

Odezwij się jak się coś dowiesz :thumbup1:

W piątek wieczorem będę w Niepołomicach bo jadę robić Audice 100ke znajomemu - jakbyś miał po drodze to wpadnij :wink:

Opublikowano
Mierzylem zawsze mam ten numer ale te mają przód gumowy i nie rozciagna się więc co mam wyciąć dziurę :-)

:hi: Boseron można spróbować rozklepac na kopycie i powinno coś pomóc.Podjedz na bobrzynskiego do warsztatu szewskiego na osiedlu europejskim i wszystko ci mój kolega powie czy da się to zrobić czy nie, bo nie masz daleko

Wysłane z mojego GT-S5830i

Opublikowano
W piątek o 15stej lunie napewno i tak do niedzieli znając życie :facepalm:

LOKO dzwoniłem do Piotrka z car detalingu z Wieliczki i na piątek jestem umówiony z Michailem podjedziemy sprawdzimy co i jak oraz jaką cenę powie.

Ktoś u nas robił u nich?

Auto SPA Detailing - Polerowanie i renowacja lakieru - Kraków

Zmiana koloru całego auta

Oczyszczenie lakieru samochodowego - usunięcie osadów z drzew, żywicy, smoły, asfaltu i innych

Chemiczne przygotowanie powierzchni - dzięki któremu powłoka będzie idealnie przylegać do karoserii

Zabezpieczenie pozostałych elementów samochodu - felg, lamp, szyb i pozostałych - wybranych przez klienta elementów

Zmiana koloru auta metodą natryskową z wykorzystaniem technologii PLASTILAK

cena od 750,- zł

I tutaj moje pytanie, o co chodzi?

Opublikowano

Dlatego tak jak ten gość mi powiedział, najlepiej podjechać autem i wtedy się wszystko wyceni.

Opublikowano

Witojcie;

dostanę w Kraku pompę wody do mojego auta z metalowym wirnikiem?

Opublikowano
Witojcie;

dostanę w Kraku pompę wody do mojego auta z metalowym wirnikiem?

jeśli nie dostaniesz, zamów od Dzika z forum, cena napewno najniższa z możliwych, a paczka na drugi dzien jest :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.