Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Cuber zmień główne info o spotach na Wtorek.

Panowie proponuje dzisiaj zrobić małego spontana na klasykach które są na parkingu przy błoniach jak jest Wisła.

Ma być Daniel od 80ki, kolega od S6 i parę jeszcze osób.

Ja koło 21:00 bym tam podjechał.

Hmm, no może bym wpadł...

Działa Wam powiadamianie na @ o nowych wiadomościach w wątku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

a co do spotów, to rozumiem, że teraz w niedzielę nie ma, tylko już we wtorek dopiero?

Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pogadali z tym terminem spotów. Zastanawia mnie tylko dlaczego w ankiecie nie było podanych dni wolnych od pracy:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pogadali z tym terminem spotów. Zastanawia mnie tylko dlaczego w ankiecie nie było podanych dni wolnych od pracy:whistling:

Robercie, wygrała niedziela i....... i na spotach było 5-6 osób w dzień tygodnia było minimum 2 a nawet 3 razy tyle osób stąd brak w ankiecie tego dnia , po za tym za Niedzielami głosowały te osoby które w obecnej za Piatkiem czyli osoby nie od nas z rejonu........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nienawidzę czwartkow!

Właśnie mi wypisuje mandat 200zł i 4 pkt i to praktycznie pod domem na Stella Sawickiego :doh:

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

S6 C7 właśnie złapali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nienawidzę czwartkow!

Właśnie mi wypisuje mandat 200zł i 4 pkt i to praktycznie pod domem na Stella Sawickiego :doh:

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

S6 C7 właśnie złapali :decayed:

:facepalm::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :hi: po prawie tygodniu prowadząc zajęcia z elektroniki dla dzieciaków dochodzę do wniosku, że na syna jeszcze mam czas :decayed:

To jak teraz mam sobie ogarniać wtorki w robocie wolne na spoty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba odpadne ze spotów ...bo musze moją biała A4 sprzedać ..

kurde ten kryzys....

jutro wystawie na allegro ... niech sie dzieje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy po akcji pod decathlonem i wszystkich sprawdzali, mnie, fantowskiego, Pabloua4 z Olkusza i jeszcze został Gabriel któremu chciałem podziękować za pozyczenie na 5 minut gasnicy bo bym miał po dowodzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mieliście przejścia :/ Ja ledwo wróciłem do domu z podróży z Katowic ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy po akcji pod decathlonem i wszystkich sprawdzali, mnie, fantowskiego, Pabloua4 z Olkusza i jeszcze został Gabriel któremu chciałem podziękować za pozyczenie na 5 minut gasnicy bo bym miał po dowodzie :decayed:

byliśmy teraz z Dante po meczu i powiem Wam ze gruba akcja :naughty: chciałem zeby Dante zobaczył jak to wygląda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe my jakos ucieklismy :D

---------- Post dopisany at 00:32 ---------- Poprzedni post napisany at 00:30 ----------

Ja również dzieki Gabrysiowi nie stracilem dowodu :decayed: gasnica ratowala nam tylki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziękował za dobrego spota z przejściami :wink: w sumie nie było tak źle.. :decayed: Pablo pocisnąłeś dobrą bajerę o tym kinie z kobietą i poszło Ci to jakoś z górki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie :decayed:

Fanti dobre było u Ciebie z gasnicą jak mówił że jeśli 4 dni jest po terminie to machnie ręką a tu looka i 4 miesiące :polew:

---------- Post dopisany at 00:49 ---------- Poprzedni post napisany at 00:46 ----------

A jak już mówimy o filmie to looknijcie na to, polecam :arrow2:http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/ciekawe-filmy-warte-obejrzenia-21675/index113.html#post3655341

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wiedziałem, że mam gaśnice po terminie i czekałem na Gabriela, ale niestety nie zdąrzył :wink: dobrze, że miś machnął ręką.. bardziej to bałem się o szyby.. ale jakby co to oddałbym dowód.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty na jakim tym filmie byles z kobieta?? :polew::polew:

Filmu nie pamiętam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruba akcja była pod decathlonem ale na moje szczescie nie wjechalem bo juz obstawili wjazdy ,byłem także na rybitwach i też pozamiatane .Także Decathlon i Rybitwy na ten sezon jest spalony .Pablo byłeś na klasykach bo chyba cię widziałem jak wyjeżdzałeś w aleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...