Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Rowniez dzieki za wczoraj,

mnie nie sprawdzili nic... tylko dowod i uslyszalem..."176KW to juz musi niezle chodzic"

:wink:

zdawało mi się że tam coś więcej miałeś ;-) ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Rowniez dzieki za wczoraj,

mnie nie sprawdzili nic... tylko dowod i uslyszalem..."176KW to juz musi niezle chodzic"

:wink:

zdawało mi się że tam coś więcej miałeś ;-) ?

tylko Ci sie zdawalo :naughty::naughty:

Opublikowano
Rowniez dzieki za wczoraj,

mnie nie sprawdzili nic... tylko dowod i uslyszalem..."176KW to juz musi niezle chodzic"

:wink:

zdawało mi się że tam coś więcej miałeś ;-) ?

Jeszcze by się przejechać chcieli :P

Widzę, że fajny spocik mnie ominął znowu przez robotę :facepalm:

Opublikowano

Gabriel jak byś mu powiedział o 340KM i prawie 700 momentu to za uja by Cię nie puścił bez przejażdżki :grin:

Opublikowano
Gabriel jak byś mu powiedział o 340KM i prawie 700 momentu to za uja by Cię nie puścił bez przejażdżki :grin:

Dlaczego mialbym go oklamywac :decayed:

poza tym, tam byly lepsze fury wiec...

Opublikowano

Teee nie bądź już taki skromniś :naughty:

Opublikowano

Panowie potrzebuje sprawdzić Audi po nr Vin , kto pomoże ?

Opublikowano

boseron kiedy jaka fifa :decayed:

---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

Panowie potrzebuje sprawdzić Audi po nr Vin , kto pomoże ?

Napisz do stanley'a

Opublikowano

siema forumowicze :hi:

Opublikowano

Zaraz będzie półfinał Janowicza, kuźwa zbieram się do domu :decayed:

Opublikowano

Panowie potrzebuje porady... chciałbym zniwelować ten osad na listwach wokół szyb bocznych - może okleić folią termokurczliwą? Znacie kogoś kto by się tego podjął nie zdejmując listew z samochodu?

Czy może lepiej zdejmować je i dać do malowania - wiem, że to bardziej będziecie doradzać, ale chciałbym to zrobić szybko i sprawnie...

a ramzes-1983 mam wymieniony termostat i wydaje mi się, że jest trochę lepiej - dam znać po spaleniu całego baku.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Panowie potrzebuje porady... chciałbym zniwelować ten osad na listwach wokół szyb bocznych - może okleić folią termokurczliwą? Znacie kogoś kto by się tego podjął nie zdejmując listew z samochodu?

Czy może lepiej zdejmować je i dać do malowania - wiem, że to bardziej będziecie doradzać, ale chciałbym to zrobić szybko i sprawnie...

a ramzes-1983 mam wymieniony termostat i wydaje mi się, że jest trochę lepiej - dam znać po spaleniu całego baku.

ile dałeś za termostat?

Opublikowano

u dzika z forum 126 zł w tym 20 za przesyłkę - zapytaj u niego ile do Twojego będzie kosztował

mechanik zamówił jakiś za 200 zł, ale nie skorzystałem

ile dałeś za termostat?

Opublikowano

hej, nie ogarnąłeś jeszcze tego spalania?

Opublikowano
9057a0eed1ee2498eddb774c7009c904.gif?1372937338
Opublikowano

dowiem się po spaleniu kolejnego baku... wymieniony termostat (nie trzymał temp. silnik) i zobaczymy czy chociaż o litr na 100 spadnie.

hej, nie ogarnąłeś jeszcze tego spalania?

Opublikowano
Panowie potrzebuje porady... chciałbym zniwelować ten osad na listwach wokół szyb bocznych - może okleić folią termokurczliwą? Znacie kogoś kto by się tego podjął nie zdejmując listew z samochodu?

Czy może lepiej zdejmować je i dać do malowania - wiem, że to bardziej będziecie doradzać, ale chciałbym to zrobić szybko i sprawnie...

a ramzes-1983 mam wymieniony termostat i wydaje mi się, że jest trochę lepiej - dam znać po spaleniu całego baku.

nic z tym nie zrobisz...kup nowe w ASO...tak naprawde musisz tylko wymienic dwie dolne na drzwiach...

Opublikowano
dowiem się po spaleniu kolejnego baku... wymieniony termostat (nie trzymał temp. silnik) i zobaczymy czy chociaż o litr na 100 spadnie.

spadnie spadnie, u mnie zmalalo o 2 litry, tylko u mnie temperatura byla okolo 65stopni :wink:

Opublikowano

Pablo ten filmik to jest jakas masakra hehehe w takim momecie zeby im przerywac :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.