Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, potrzebuje dobrac, wymieszac i kupić farbe w areozolu. Kolor wiśniowy. (Musze pomalowac drewno i amelinium) Gdzie w Krakowie najlepiej mieszają farby?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Panowie, potrzebuje dobrac, wymieszac i kupić farbe w areozolu. Kolor wiśniowy. (Musze pomalowac drewno i amelinium) Gdzie w Krakowie najlepiej mieszają farby?

co to jest amelinium? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
Panowie, potrzebuje dobrac, wymieszac i kupić farbe w areozolu. Kolor wiśniowy. (Musze pomalowac drewno i amelinium) Gdzie w Krakowie najlepiej mieszają farby?

dzieki za odwiedziny :)

Opublikowano

czy Wam też przychodzi błędny link na maila z subskrypcji?? - po kliknięciu w mail wywala 404 - przynajmniej mnie

link w mailu http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-wtorek-godzina-20-00-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697-new/

edycja: niby klikając w link w poście przenosi w dobre miejsce - z maila wywala 404

Opublikowano

Wczoraj przy odrobince piwa... była dyskusja o spalaniu benzyny przez TFSI.

Wyszło na to ze moje auto pali "ponadprzeciętnie" ...(!)

Może jednak tak jest .... padało kila diagnoz, ale jedna nie daje mi spokoju ..

mianowicie : jak zdiagnozować czy wtryski podają odpowiednią ilość paliwa - a nie naprzykąłd "leją" jak ktoś zasugerował

Podobnie zresztą sugerował Kerczi ..więc pewnie coś na rzeczy jest.

Gdzie i kto mi to zrobi bo VAGA nie mam a pewnie od tego nalezy zacząć ...ale potrzebuje kogos kto WIE a nie kto będzie zgadywał (czas..)

Opublikowano

jak tak jak mówiłem - pali mi 15l/100 w mieście, ale wymieniłem termostat bo nie domagał - zobaczymy ile teraz spali.. chociaż litr mniej niech będzie :)

i dlaczego tobie pali ponadprzeciętną?? ile Ci pali?

Wczoraj przy odrobince piwa... była dyskusja o spalaniu benzyny przez TFSI.

Wyszło na to ze moje auto pali "ponadprzeciętnie" ...(!)

Może jednak tak jest .... padało kila diagnoz, ale jedna nie daje mi spokoju ..

mianowicie : jak zdiagnozować czy wtryski podają odpowiednią ilość paliwa - a nie naprzykąłd "leją" jak ktoś zasugerował

Podobnie zresztą sugerował Kerczi ..więc pewnie coś na rzeczy jest.

Gdzie i kto mi to zrobi bo VAGA nie mam a pewnie od tego nalezy zacząć ...ale potrzebuje kogos kto WIE a nie kto będzie zgadywał (czas..)

Opublikowano

Taka farba amelinowa do amelinium...

Cuber - trochę się zasiedzialem ;) dzięki za coffe i miłą pogawetkę.

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

darecy przyjedź kiedy na spota które teraz będą we Wtorki :wink4:

---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:39 ----------

992873_214828245337675_476785588_n.jpg

:shock3:

Opublikowano
darecy przyjedź kiedy na spota które teraz będą we Wtorki :wink4:

---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:39 ----------

https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-c.ak/hphotos-ak-frc3/992873_214828245337675_476785588_n.jpg

:shock3:

Wiem Pablo, jak tylko uda mi się to wpadnę ;)

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
jak tak jak mówiłem - pali mi 15l/100 w mieście, ale wymieniłem termostat bo nie domagał - zobaczymy ile teraz spali.. chociaż litr mniej niech będzie :)

i dlaczego tobie pali ponadprzeciętną?? ile Ci pali?

Wczoraj przy odrobince piwa... była dyskusja o spalaniu benzyny przez TFSI.

Wyszło na to ze moje auto pali "ponadprzeciętnie" ...(!)

Może jednak tak jest .... padało kila diagnoz, ale jedna nie daje mi spokoju ..

mianowicie : jak zdiagnozować czy wtryski podają odpowiednią ilość paliwa - a nie naprzykąłd "leją" jak ktoś zasugerował

Podobnie zresztą sugerował Kerczi ..więc pewnie coś na rzeczy jest.

Gdzie i kto mi to zrobi bo VAGA nie mam a pewnie od tego nalezy zacząć ...ale potrzebuje kogos kto WIE a nie kto będzie zgadywał (czas..)

15...ale rozumiem ze go pałujesz non stop??

Opublikowano

nie - bardzo spokojnie i delikatnie - jakby mi tyle paliła przy pałowaniu to nie pytałbym o spalanie :)

15...ale rozumiem ze go pałujesz non stop??

Opublikowano
czy Wam też przychodzi błędny link na maila z subskrypcji?? - po kliknięciu w mail wywala 404 - przynajmniej mnie

link w mailu http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-wtorek-godzina-20-00-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697-new/

edycja: niby klikając w link w poście przenosi w dobre miejsce - z maila wywala 404

Mnie w ogóle subskrypcja przestała działać :kwasny: Zero @ od A4 klub a subskrypcje włączone...

Opublikowano

dokładnie ...chyba promieniowanie kosmiczne dział ana TFSI :)

60 % autostrada -40% kraków , a spalanie ok 12 .

Wiadomo , automat, quattro , klima.... ale bez przesady . Mała BeMKa 118 2 litry pali mi wówczas 6,5 litra na tej samej trasie ..i to mnie trapi

jak to sprawdzic ...

Opublikowano

jak dojdziesz do tego co to to daj znać :)

u mnie podobnie, ale 320 kilometrów trasa i około 150 kilometrów po mieście i 11l - ale to przed wymianą termostatu - nadal nie wiem czy wymiana da poprawę

dokładnie ...chyba promieniowanie kosmiczne dział ana TFSI :)

60 % autostrada -40% kraków , a spalanie ok 12 .

Wiadomo , automat, quattro , klima.... ale bez przesady . Mała BeMKa 118 2 litry pali mi wówczas 6,5 litra na tej samej trasie ..i to mnie trapi

jak to sprawdzic ...

Opublikowano
Panowie potrzebuje sprawdzić Audi po nr Vin , kto pomoże ?

Co tam sprawdzasz?

Opublikowano

Ałdi ;-) nie mowie bo nie wiem czy kupie, jeszcze zobaczymy, poczekam na historię

Opublikowano

pancie B6 do sprzedaży... ktoś chętny ?? :wink:

Opublikowano

takie nalatane kto by chciał :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.