Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie potrzebuje porady... chciałbym zniwelować ten osad na listwach wokół szyb bocznych - może okleić folią termokurczliwą? Znacie kogoś kto by się tego podjął nie zdejmując listew z samochodu?

Czy może lepiej zdejmować je i dać do malowania - wiem, że to bardziej będziecie doradzać, ale chciałbym to zrobić szybko i sprawnie...

a ramzes-1983 mam wymieniony termostat i wydaje mi się, że jest trochę lepiej - dam znać po spaleniu całego baku.

ile dałeś za termostat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u dzika z forum 126 zł w tym 20 za przesyłkę - zapytaj u niego ile do Twojego będzie kosztował

mechanik zamówił jakiś za 200 zł, ale nie skorzystałem

ile dałeś za termostat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, nie ogarnąłeś jeszcze tego spalania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowiem się po spaleniu kolejnego baku... wymieniony termostat (nie trzymał temp. silnik) i zobaczymy czy chociaż o litr na 100 spadnie.

hej, nie ogarnąłeś jeszcze tego spalania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje porady... chciałbym zniwelować ten osad na listwach wokół szyb bocznych - może okleić folią termokurczliwą? Znacie kogoś kto by się tego podjął nie zdejmując listew z samochodu?

Czy może lepiej zdejmować je i dać do malowania - wiem, że to bardziej będziecie doradzać, ale chciałbym to zrobić szybko i sprawnie...

a ramzes-1983 mam wymieniony termostat i wydaje mi się, że jest trochę lepiej - dam znać po spaleniu całego baku.

nic z tym nie zrobisz...kup nowe w ASO...tak naprawde musisz tylko wymienic dwie dolne na drzwiach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowiem się po spaleniu kolejnego baku... wymieniony termostat (nie trzymał temp. silnik) i zobaczymy czy chociaż o litr na 100 spadnie.

spadnie spadnie, u mnie zmalalo o 2 litry, tylko u mnie temperatura byla okolo 65stopni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo ten filmik to jest jakas masakra hehehe w takim momecie zeby im przerywac :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje dobrac, wymieszac i kupić farbe w areozolu. Kolor wiśniowy. (Musze pomalowac drewno i amelinium) Gdzie w Krakowie najlepiej mieszają farby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie, potrzebuje dobrac, wymieszac i kupić farbe w areozolu. Kolor wiśniowy. (Musze pomalowac drewno i amelinium) Gdzie w Krakowie najlepiej mieszają farby?

co to jest amelinium? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje dobrac, wymieszac i kupić farbe w areozolu. Kolor wiśniowy. (Musze pomalowac drewno i amelinium) Gdzie w Krakowie najlepiej mieszają farby?

dzieki za odwiedziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Wam też przychodzi błędny link na maila z subskrypcji?? - po kliknięciu w mail wywala 404 - przynajmniej mnie

link w mailu http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-wtorek-godzina-20-00-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697-new/

edycja: niby klikając w link w poście przenosi w dobre miejsce - z maila wywala 404

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przy odrobince piwa... była dyskusja o spalaniu benzyny przez TFSI.

Wyszło na to ze moje auto pali "ponadprzeciętnie" ...(!)

Może jednak tak jest .... padało kila diagnoz, ale jedna nie daje mi spokoju ..

mianowicie : jak zdiagnozować czy wtryski podają odpowiednią ilość paliwa - a nie naprzykąłd "leją" jak ktoś zasugerował

Podobnie zresztą sugerował Kerczi ..więc pewnie coś na rzeczy jest.

Gdzie i kto mi to zrobi bo VAGA nie mam a pewnie od tego nalezy zacząć ...ale potrzebuje kogos kto WIE a nie kto będzie zgadywał (czas..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak jak mówiłem - pali mi 15l/100 w mieście, ale wymieniłem termostat bo nie domagał - zobaczymy ile teraz spali.. chociaż litr mniej niech będzie :)

i dlaczego tobie pali ponadprzeciętną?? ile Ci pali?

Wczoraj przy odrobince piwa... była dyskusja o spalaniu benzyny przez TFSI.

Wyszło na to ze moje auto pali "ponadprzeciętnie" ...(!)

Może jednak tak jest .... padało kila diagnoz, ale jedna nie daje mi spokoju ..

mianowicie : jak zdiagnozować czy wtryski podają odpowiednią ilość paliwa - a nie naprzykąłd "leją" jak ktoś zasugerował

Podobnie zresztą sugerował Kerczi ..więc pewnie coś na rzeczy jest.

Gdzie i kto mi to zrobi bo VAGA nie mam a pewnie od tego nalezy zacząć ...ale potrzebuje kogos kto WIE a nie kto będzie zgadywał (czas..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka farba amelinowa do amelinium...

Cuber - trochę się zasiedzialem ;) dzięki za coffe i miłą pogawetkę.

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darecy przyjedź kiedy na spota które teraz będą we Wtorki :wink4:

---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:39 ----------

992873_214828245337675_476785588_n.jpg

:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darecy przyjedź kiedy na spota które teraz będą we Wtorki :wink4:

---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:39 ----------

https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-c.ak/hphotos-ak-frc3/992873_214828245337675_476785588_n.jpg

:shock3:

Wiem Pablo, jak tylko uda mi się to wpadnę ;)

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...