Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powitać w ten słoneczny poranek :hi:

Boseron pijemy dzisiaj co? :decayed: Czy Cie nie ma bo widzę że kozice podrywasz :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wąski jaja, mój kolega Ci wlepil mandaciok w takim razie :-) obwodnica?

Kolega..

Kolega :naughty: na Okulickiego :wink:

Opublikowano
Powitać w ten słoneczny poranek :hi:

Boseron pijemy dzisiaj co? :decayed: Czy Cie nie ma bo widzę że kozice podrywasz :wink:

Wracam dziś, Bry

Opublikowano
siema :hi: jak dobrze w końcu w domu :banan:

fajna temp no to skrobiemy szybki :grin:

Jeszcze sie dobrze wrzesien nie skonczyl. Ale spoko w Maju bedzie juz cieplej

Sent from my Voyager

Skończ z dietą zarzuć masę to ci się ociepli

Opublikowano

No właśnie mi teraz będzie ciepło :decayed:

Opublikowano

Zauważyłem że bmw dużo szybciej się grzeje niż audi moje byle, po 1 km już leci ciepłe, może jest jakaś grzałka jak u Nexa?

Opublikowano

:hi:brydzien

Zauważyłem że bmw dużo szybciej się grzeje niż audi moje byle, po 1 km już leci ciepłe, może jest jakaś grzałka jak u Nexa?

Łukasz, moja CCCO jak dostanie wpiz*e to po 300m jest 90* :decayed:

Opublikowano
Zauważyłem że bmw dużo szybciej się grzeje niż audi moje byle, po 1 km już leci ciepłe, może jest jakaś grzałka jak u Nexa?

żebyś wiedział mniej więcej to wygląda tak. Zdjęcie E46 ale u ciebie powinno być podobnie. Jest grzałka przepływowa i pompka płynu

123gn.jpg

Opublikowano

Grzałka elektryczna to za***ista sprawa na zimę :thumbup1:

Opublikowano
:hi: Wysiadam wczoraj koło 21:00 z samolotu w sandałach i krótkich spodenkach a tu kur.. 1`C :shock3:
Opublikowano
  • Autor

od przyszłego tygodnia wracam temperatura 15+ :) Tym optymistycznym zdaniem chciałem się przywitac z Wami :):hi:

Opublikowano
od przyszłego tygodnia wracam temperatura 15+ :) Tym optymistycznym zdaniem chciałem się przywitac z Wami :):hi:

a za 2 tygodnie ebnie sniegiem i wszyscy będą zaskoczeni :shock3:

Opublikowano
:hi: Wysiadam wczoraj koło 21:00 z samolotu w sandałach i krótkich spodenkach a tu kur.. 1`C :shock3:

Nie było jak sprawdzić prognozy pogody? :wink:

Opublikowano
:hi: Wysiadam wczoraj koło 21:00 z samolotu w sandałach i krótkich spodenkach a tu kur.. 1`C :shock3:

Nie było jak sprawdzić prognozy pogody? :wink:

na szczęście miał skarpety :grin::wink:

Opublikowano

W Zakopanem 4 stopnie a na Kasprowym - 8 ;-)

Opublikowano

może jakiś spontan dzisiaj :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Wlasnie wrocilem z myjni anwa toyota. Polecam ja kazdemu kto chce miec czyste i nie zniszczone auto:wink:

Wracając autostrada byl korek od samego zjadu przy borku faleckim do zjazdu na skawine powodem byla stara honda ktorej to jadac prawym pasem wyjechal jeb... tirowiec i uderzyla w tylni bok naczepy i wyglada jak po spotkaniu ze slupem auto calkowicie do kasacji

jechalem godzine ta autostrada:kwasny:

Opublikowano

j**ani tirowcy... Lał bym każdego...

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Opublikowano
Wlasnie wrocilem z myjni anwa toyota. Polecam ja kazdemu kto chce miec czyste i nie zniszczone auto:wink:

Wracając autostrada byl korek od samego zjadu przy borku faleckim do zjazdu na skawine powodem byla stara honda ktorej to jadac prawym pasem wyjechal jeb... tirowiec i uderzyla w tylni bok naczepy i wyglada jak po spotkaniu ze slupem auto calkowicie do kasacji

jechalem godzine ta autostrada:kwasny:

musiała wolno jechać i najechał na nią

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.