Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Jak stoi cały czas w jednym miejscu to raczej czujnik

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Siema Agenty :wink:

Jeśli wskazówka temperatury nie podniesie się wyżej niż na zdjęciu to jest walnięty termostat czy czujnik temp?

http://zapodaj.net/images/6e48dc0224eb2.jpg

Ja stawiam na czujnik.

masz to samo co ja u siebie 2mce temu miałem... czujnik.. sprawdz najpierw czy sie nie wypiał.. jak nie bedzie wypiety to czujnik do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Agenty :wink:

Jeśli wskazówka temperatury nie podniesie się wyżej niż na zdjęciu to jest walnięty termostat czy czujnik temp?

http://zapodaj.net/images/6e48dc0224eb2.jpg

Ja stawiam na czujnik.

masz to samo co ja u siebie 2mce temu miałem... czujnik.. sprawdz najpierw czy sie nie wypiał.. jak nie bedzie wypiety to czujnik do wymiany.

Ile Ci palił jak był uwalony ten czujnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Agenty :wink:

Jeśli wskazówka temperatury nie podniesie się wyżej niż na zdjęciu to jest walnięty termostat czy czujnik temp?

http://zapodaj.net/images/6e48dc0224eb2.jpg

Ja stawiam na czujnik.

masz to samo co ja u siebie 2mce temu miałem... czujnik.. sprawdz najpierw czy sie nie wypiał.. jak nie bedzie wypiety to czujnik do wymiany.

Ile Ci palił jak był uwalony ten czujnik?

Ja a3 nie schodze ponizej 8 litrow

O jeju jeju Kerczi też tańczy w Murrayu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Agenty :wink:

Jeśli wskazówka temperatury nie podniesie się wyżej niż na zdjęciu to jest walnięty termostat czy czujnik temp?

http://zapodaj.net/images/6e48dc0224eb2.jpg

Ja stawiam na czujnik.

masz to samo co ja u siebie 2mce temu miałem... czujnik.. sprawdz najpierw czy sie nie wypiał.. jak nie bedzie wypiety to czujnik do wymiany.

Ile Ci palił jak był uwalony ten czujnik?

nie zauwazylem wiekszej roznicy.. bo szybko zareagowalem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Ja już po wymianie termostatu i węża od płynu do chłodnicy, od razu różnica i temperaturę szybciej bierze tylko te ceny :facepalm:

Termostat główny z obudową 280zł w ASO (Dobrzański) Wąż od chłodnicy 200zł, roboty trochę było by wymienić w tym silniku termostat ale tylko 80zł chłopaki wzięli za robociznę, płyn wymienili i za free wymienili mi kolejny zepsuty czujnik PDC (dobrze że kupiłem kiedyś 2szt.) sprawdzałem z ciekawości na allegro ceny i najtańszy ori termostat 288zł a wąż tyle samo 200zł:decayed:

W A4ce płaciłem za termostat 80zł w ASO ale to był ten mały piernik bez obudowy, niemniej jednak części są droższe, to co można to się kupi zamiennik ale powyższe rzeczy musiały być ori.

Przez ostatnie 2 miesiące 2500zł wpakowane w auto a łącznie będzie już z 4 koła, mam już nadzieję że koniec żadnych przygód aż do wiosny kiedy pójdzie do sprzedania :whistling:

Współczuje gościowi od czarnej E60 w sedanie, nowy silnik 2.0D musiał kupić i inne rzeczy, 10 koła będzie musiał wyłożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi:

Przez ostatnie 2 miesiące 2500zł wpakowane w auto a łącznie będzie już z 4 koła, mam już nadzieję że koniec żadnych przygód aż do wiosny kiedy pójdzie do sprzedania :whistling:

Będziesz Miał Wydatki :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak stoi cały czas w jednym miejscu to ....

myślę Karol że czas odstawić viagre

daj spokój nikt nie jest doskonały nie musisz być zawsze on-line redy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f8166802d72d1b31c311bc521782c0b4_original.jpg?1385632751

Nie chce mi się w to wierzyć :whistling:

Od kiedy są takie stawki?

---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ----------

Gazetka - sklep saturn.pl

Samsungi zejdą pewnie w 20 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie co do problemu z temperaturą silnika. Jakiś czas temu wskazówka siadła na minimum i wstała max do 60 stopni co jakiś czas wariując, to znaczy raz na 90 wskoczyła zaraz spadła na 50. Z waga wyrzuciło błąd czujnika G62, wymieniłem czujnik i skoki temp. minęły ale! i tu właśnie jest to ale temp. max osiąga 75 stopni. Wymieniłem termostat i nic to nie dało dalej nie dogrzewa. Co podejrzewacie? Shadow wspominał na spocie że w tym silniku (1,9 tdi awx 130 kM) jest drugi czujnik? Podpinałem waga we wtorek nie było błędów na silniku i na zegarach. Co o tym myślicie? Proszę o jakieś porady;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie 2 miesiące 2500zł wpakowane w auto a łącznie będzie już z 4 koła, mam już nadzieję że koniec żadnych przygód aż do wiosny kiedy pójdzie do sprzedania :whistling:

A koleś płakał jak ją sprzedawał?? :grin::grin:, PABLO to były łzy szczęścia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa jasne :decayed:

Przy każdym aucie trzeba coś porobić i tyle, teraz jest stan igła auta :wink:

A tą pompą to nikt nie wiedział kiedy może się wysrać i to mnie najwięcej pochłonęło.

Płakać można jak się jest przywiązanym do auta a nie koniecznie że jest w idealnym stanie technicznym, ja tam bym miał łzy jak bym sprzedawał A4ke :decayed: a jest trochę do roboty w tym aucie.

I takie auto było jak kupowałem, jedynie nie wiedziałem ze wentylator od klimy był spalony a też trochę kosztował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jeździłem najnowszą octavią 1.4T 140KM i powiem wam że to nieźle zapitala a spalanie w okolicach 8,2l, dużo miejsca z tyłu, więcej niż w merolu E klasy z 2004r bo taki miał wcześniej, bogata wersja, biksenony skrętne, pdc, ekran dotykowy, full elektryka, ledy do jazdy dziennej za 80 tys siedząc w tym aucie nie powiedziałbym że to skoda :whistling:

Z ciekawostek to nie ma w opcji wyposażenia podświetlenia daszków przeciwsłonecznych jak lookamy na lusterko :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy w naszym gronie Andrzeja? Moze by co postawił hehe

Możesz być Andrzej, nawet podobny jesteś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...