Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Buahaha chcesz przed świętami czy later?

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Buahaha chcesz przed świętami czy later?

Wysłane z mojego urQuattro

jakimi świętami??:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkanocnymi

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

A jak nie to teraz wcześniej w ta niedziele jest chyba niedziela palmowa

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze patrzyc jak boseron bedzie jeździł karola autem

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno nasyła kolegów żeby mi wlepiali pkt karne żebym szybciej stracił prawko i sprzedał taniej nie potrzebny samochod

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla użytkownika Boseron, który bezczelnie ściemnia, że owa x3 do sprzedania ma przejechane 180 tyś km, a ma grubo ponad 300 tyś km do czego sam się przyznał - dobrze że przestudiowałem posty. Mówię że z forum i chcę wiedzieć prawdę i nie oczekuję ideału :facepalm: Mechanik na jutro umówiony, kasa przygtowana a tu takie kwiatki - powodzenia we wciskaniu ściemy dalszej - poracha :facepalm:

jak cos mam taką X3 z prawdziwym przebiegiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam taka x3 na full opcji granatową, panoramy, xeny, skóra bezwypadek

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu pytales co jest do roboty w aucie wiec Ci powiedzialem ze maglownica ze spuszcze z ceny tysiac, ze opony srednie spuszcze 2 kola, mechanika umowiles jakbym mial cos do ukrycia to bym sie nie godzil, poza tym w ogloszeniu nie ma ani jednego slowa o przebiegu, zastanów sie co piszesz.

Wysłane z mojego GT-I9300

O mechanice nic nie mowię, tego byłem świadomy.

W ogłoszeniu nie ma, ale wyraźnie mówiłeś parokrotnie, że ma 180 tyś, a w starych TWOICH POSTACH już jest, że auto ma ponad 300 k- a raczej było - bo chyba je edytowałeś z tego co widzę... ktoś tam pisał o tym również, znajdę to specjalnie i wrzucę, żeby nie było, że jestem niewiarygodny...Mogłeś powiedzieć ma na budziku 180, ale wiem, że tak naprawdę 300 tk, ja bym nie robił z tego problemu, bo wiem, ze kupuję używane auto i zawsze jest jakaś dokładka, piję tylko do tego, że trzeba było powiedzieć prawdę a nie walić kłamstwa i dalej się ich trzymać. Koniec.

co wy macie wszyscy z tymi przebiegami w polsce to chory temat auto moze miec i 500 albo 1mln bo auta 10 letnie i do tego diesele tak maja myslisz ze jak kupisz od niemca to bedziesz miec orginalny przebieg jesli tak to lepiej idz do salonu a nie zasmiecaj nam watku

Dokładnie tak ;)

Rozumiem że ty byłeś świadomy prawdziwego przebiegu Karol ci mówił o ile skręcił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze mu powiedziałem o ile jest skręcony

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ----------

Nawet Mu pokazałem potajemna naklejkę

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla użytkownika Boseron, który bezczelnie ściemnia, że owa x3 do sprzedania ma przejechane 180 tyś km, a ma grubo ponad 300 tyś km do czego sam się przyznał - dobrze że przestudiowałem posty. Mówię że z forum i chcę wiedzieć prawdę i nie oczekuję ideału :facepalm: Mechanik na jutro umówiony, kasa przygtowana a tu takie kwiatki - powodzenia we wciskaniu ściemy dalszej - poracha :facepalm:

jak cos mam taką X3 z prawdziwym przebiegiem :wink:

A ja mam x3 3.5d i trzy x1 2.0d

Pierwszy wlasc salon polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Ty masz a ja nie bo po co...

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi dalej chcesz za swoja 48k

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu pytales co jest do roboty w aucie wiec Ci powiedzialem ze maglownica ze spuszcze z ceny tysiac, ze opony srednie spuszcze 2 kola, mechanika umowiles jakbym mial cos do ukrycia to bym sie nie godzil, poza tym w ogloszeniu nie ma ani jednego slowa o przebiegu, zastanów sie co piszesz.

Wysłane z mojego GT-I9300

O mechanice nic nie mowię, tego byłem świadomy.

W ogłoszeniu nie ma, ale wyraźnie mówiłeś parokrotnie, że ma 180 tyś, a w starych TWOICH POSTACH już jest, że auto ma ponad 300 k- a raczej było - bo chyba je edytowałeś z tego co widzę... ktoś tam pisał o tym również, znajdę to specjalnie i wrzucę, żeby nie było, że jestem niewiarygodny...Mogłeś powiedzieć ma na budziku 180, ale wiem, że tak naprawdę 300 tk, ja bym nie robił z tego problemu, bo wiem, ze kupuję używane auto i zawsze jest jakaś dokładka, piję tylko do tego, że trzeba było powiedzieć prawdę a nie walić kłamstwa i dalej się ich trzymać. Koniec.

co wy macie wszyscy z tymi przebiegami w polsce to chory temat auto moze miec i 500 albo 1mln bo auta 10 letnie i do tego diesele tak maja myslisz ze jak kupisz od niemca to bedziesz miec orginalny przebieg jesli tak to lepiej idz do salonu a nie zasmiecaj nam watku

Czy Ty z całym szacunkiem, czytasz ze zrozumieniem? nie chodzi o przebieg, chodzi o kłamstwo i ściemnianie, gdyby powiedział, że ma 300 tk to spoko pewnie byśmy się dogadali i bym ją wziął mechanicznie ogarnął itd, to że jestem nie aktywnym krakowsko-radomsko-bylejak forumowiczem nie ma znaczenia. Za takie wałki (ukryta wada o której wiedział sprzedający) to w DE możesz iść na odsiadkę, ale żyjemy w PL gdzie polak-polaka chce zrobić na lewo i jest akceptowalne co szczególnie widać tutaj, no bo nie byłem jeszcze na spocie... Rozumiem, że jesteście pewnie tu wszyscy znajomymi, ale trochę obiektywizmu by się przydało.

Aby nie było, że ściemniam, sprawdzam, a sprzedający ''nie wiedział'' po prostu przeczytałem to:

Właśnie ujrzałem i usłyszałem to

http://img.tapatalk.com/d/13/10/09/barezury.jpg

Zabija ryk silnika

Co do bmw spokojnie zrobi się nie biorę tych uwag do siebie, to tylko samochód kupa zelastwa, może sprzedam zobaczę, stan techniczny ogólnie nie jest zły a to ze turbo padało i oska krzywa, po 300 tys km ma prawo, ważne że silnik cyka ok i jest nie do zajebania, resztę się ogarnie

cyt. z smsa, gdzie wszystko mamy dogadane, przebieg znam (180 tyś km): ''mnie nic nie wiadomo zeby miala więcej''

Przepraszam jeszcze raz za OT,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu pytales co jest do roboty w aucie wiec Ci powiedzialem ze maglownica ze spuszcze z ceny tysiac, ze opony srednie spuszcze 2 kola, mechanika umowiles jakbym mial cos do ukrycia to bym sie nie godzil, poza tym w ogloszeniu nie ma ani jednego slowa o przebiegu, zastanów sie co piszesz.

Wysłane z mojego GT-I9300

O mechanice nic nie mowię, tego byłem świadomy.

W ogłoszeniu nie ma, ale wyraźnie mówiłeś parokrotnie, że ma 180 tyś, a w starych TWOICH POSTACH już jest, że auto ma ponad 300 k- a raczej było - bo chyba je edytowałeś z tego co widzę... ktoś tam pisał o tym również, znajdę to specjalnie i wrzucę, żeby nie było, że jestem niewiarygodny...Mogłeś powiedzieć ma na budziku 180, ale wiem, że tak naprawdę 300 tk, ja bym nie robił z tego problemu, bo wiem, ze kupuję używane auto i zawsze jest jakaś dokładka, piję tylko do tego, że trzeba było powiedzieć prawdę a nie walić kłamstwa i dalej się ich trzymać. Koniec.

co wy macie wszyscy z tymi przebiegami w polsce to chory temat auto moze miec i 500 albo 1mln bo auta 10 letnie i do tego diesele tak maja myslisz ze jak kupisz od niemca to bedziesz miec orginalny przebieg jesli tak to lepiej idz do salonu a nie zasmiecaj nam watku

Dokładnie tak ;)

Rozumiem że ty byłeś świadomy prawdziwego przebiegu Karol ci mówił o ile skręcił :)

pewnie ale nie trzeba bylo kminic tylko podlaczyc vaga :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat vag pokazuje tyle samo co Zegary

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qwertykk jest watek odnosnie tego ogłoszenia po cholere tu jeszcze smarujesz

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się już wykazałeś

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qwertyk dlaczego smarujesz mi dupe pidzac ze w b7 cofalem licznik, nie wiesz nie pisz bo prawda jest taka ze kupilem auto od kercziego i ze licznik wymienial to wiedzialem i ze chwile nie chodzil zatem nie oczerniaj jak nie znasz tematu, a co do x3 tak

Chcialem ci sprzedac auto ktore ma 300 kola bo jestes dla mnie tylko kupującym, gdyby to byl ktos z Naszej ekipy mialby wszystko wyłożone na tacy, ale Tobie dlaczego mam odkrywac wszystkie karty, przestań się mazgac jak baba,

Akurat tu na krakowskich nikomu nie byl obcy przebieg auta, mieszkasz w krakowie, ponad pol roku na forum i ani raz na spocie, kim Ty k. rwa jesteś!!!

Wysłane z mojego GT-I9300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...