Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
http://img.tapatalk.com/d/14/01/20/ba7etuhy.jpg Bry. Wylatuje DPF, zobaczymy co wymodzą.

Mam nadzieję, ze jutro bedzie zdolny do jazdy i pojawię się na spocie.

Jednak V-Tech?

Sprawa była pilna a wiedziałem, że V-tech to robi, wiec do noch zwróciłem się ze zmartwieniami na temat kopcenia i akustyki, mają promocję świateczną, wiec tak wyszł. Zobaczymy jutro co z tego będzie.

Opublikowano

Mozesz mi napisac na pw ile za wyciecie dpf + program

Hi all

---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:50 ----------

Ktos sie orientuje gdzie spolszcze navi + lektor pl, w rozsądnej cenie, marcin navipol?

Opublikowano

Ktos sie orientuje gdzie spolszcze navi + lektor pl, w rozsądnej cenie, marcin navipol?

Navipol w rozsądnej cenie :polew:

Opublikowano

Boseron, wszytko na stronie: Ceny - V-tech Tuning

Cena standardowa - 20% do końca miesiąca. Ceny nie zawierają modyfikacji mechanicznej - 350zł jeśli filtr jest w miarę dostępny bez rozbierania połowy samochodu.

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Dobry ?

Opublikowano
:hi: ale ładne słoneczko w górach :wink:
Opublikowano

Wąski, a idź Pan… ja tu zaraz usnę pod tym szarym niebem.

Dostałem telefon… Szybko się chłopaki uwinęli 10:00 -> 12:00 - wyciągnięcie DPF, wywalenie puszki, wspawanie rury, soft, hamownia.

212KM, 467Nm mimo zmęczonych wtrysków.

Opublikowano

Cooooo? Wgrales serie?

Opublikowano
Wąski, a idź Pan… ja tu zaraz usnę pod tym szarym niebem.

Dostałem telefon… Szybko się chłopaki uwinęli 10:00 -> 12:00 - wyciągnięcie DPF, wywalenie puszki, wspawanie rury, soft, hamownia.

212KM, 467Nm mimo zmęczonych wtrysków.

Szybko, ale nie będzie Ci za mało kucy ?

75918_562432360509820_1374885837_n.jpg

Opublikowano
Cooooo? Wgrales serie?

cc Shadow

Zostawili niezabezpieczony i wraca do COMPSportu by nalożyć mapę.

Opublikowano

Hejka wszystkim

Szukam dobrej geometrii 3D zawieszenia w Krakowie lub okolicach, moglibyście coś polecić?

Nie wiem czy quattro tu ma jakies znaczenie, najlepiej zeby sie na tym znali

Dzieki!

Opublikowano
Hejka wszystkim

Szukam dobrej geometrii 3D zawieszenia w Krakowie lub okolicach, moglibyście coś polecić?

Nie wiem czy quattro tu ma jakies znaczenie, najlepiej zeby sie na tym znali

Dzieki!

Pisz do gruszki

Opublikowano

gruszka zrobi geometrie nawet 4D.

Opublikowano
gruszka zrobi geometrie nawet 4D.

Ty lepiej siedz juz w tym garazu

Opublikowano

Ja nie siedzę tylko wjeżdżam i wyjeżdżam z niego :naughty:

Opublikowano
75918_562432360509820_1374885837_n.jpg

Hejka wszystkim

Szukam dobrej geometrii 3D zawieszenia w Krakowie lub okolicach, moglibyście coś polecić?

Pisz do gruszki

gruszka zrobi geometrie nawet 4D.

Panowie Panowie ale dajcie qr** spokój koledze

ileż można no

Opublikowano
Wąski, a idź Pan… ja tu zaraz usnę pod tym szarym niebem.

Dostałem telefon… Szybko się chłopaki uwinęli 10:00 -> 12:00 - wyciągnięcie DPF, wywalenie puszki, wspawanie rury, soft, hamownia.

212KM, 467Nm mimo zmęczonych wtrysków.

Szybko, ale nie będzie Ci za mało kucy ?

https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/q71/75918_562432360509820_1374885837_n.jpg

Dajcie juz spokój Gruszce...i tak juz mało co sie odzywa...

Opublikowano

:hi:

boseron......co do spolszczenia napisz do siemiana ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.