Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

werbel ja tak samo używam w play, nie więcej niż 50zł wydaję na 3 miesiące i mi wystarcza do wszystkich sieci, internet 1GB za 10zł ;)

Walą mnie jakieś abonamenty i zobowiązania, wyleczyłem się z tego już parę lat temu a miałem w plusie 10 lat abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Każda oferta jest za***ista nex dopóki nie bedzie Cię szlak trafiał jak bedzie Cię roLaczalo podczas rozmowy...albo bedzie brakowało zasięgu albo będziesz próbował sie połączyć kilka razy...

coś sugerujesz z doświadczenia z jakaś siecią? czy piszesz na wyrost. NJU korzysta z nadajników Orange. To jak rebbull w play, heyah w t-mobile z tym że Ci mają mniej korzystne oferty. heyah ma też ciekawą z tym że nie ma płynnego rachunku no i na mmsy nie ma pakietu.

---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ----------

Walą mnie jakieś abonamenty i zobowiązania

Właśnie do tego po części dążę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówcie sobie nowy starter MTV z T-Mobile i będzie po kłopocie :wink:

gg2m.jpg

Podświetlany napis :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee tam Pablo napis nie jest taki zły :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dzien dobry

Jak tam po derbach Panowie?

wszyscy cali? :wink:

Nie ma się co śmiać kumpel znajomego w piątek dostał kose na bramce w Carpe II na Sławkowskiej. To już 4 knajpa w której bramkarz dostaje nożem... coś musi być na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze nic powaznego mu nie grozi.

dla mnie to juz jest patologia.

tak jak pisal boseron - najniebezpieczniejszym miejscem w krakowia zaczyna byc rynek :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się dziwicie jak tyle tysięcy ludzi się tam przewija, trochę wypiją i już zadyma.

---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ----------

eeee tam Pablo napis nie jest taki zły :wink:

Spoko tylko 400 juro :)

RS6 quattro logo lightning unit - Neidfaktor Hamburg GmbH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, napisz wreszcie cos od siebie zamiast kopiowac posty innych :tongue:

A ty się nie baw w szpiega bo tylko lookasz tam gdzie nie trzeba ;P

Nie wszyscy patrzą w te miejsca co ty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty::grin:

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ----------

Jak by ktoś chciał oglądać premierę Galaxy S5 to :arrow2:http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/android-188723/index139.html#post4103719

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema foczki pozdrowienia z Wrocławia jak ktos cos to pisac wracam jutro

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo właśnie to było zaplanowane... kilku typa zamaskowanych wpadło sprzedało kose i uciekli... zaczyna być coraz bardziej ciekawe na mieście :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, obiło mi się o uszy że ktoś od was ogarnia zakładanie FIS do be piuntki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy dla samochodów starszych niż 25 lat NIE zarejestrowanych jako zabytek są jakieś zniżki na ubezpieczenie OC?

Jeśli NIE jest zarejestrowany jako zabytek, to nie ma żadnych zniżek. Na szczęście zwyżek też nie :-)

Tak mi się też wydaję ale w opisie aukcji koleś napisał że z racji wieku auto ma zniżkę na OC...

BMW E30 Coupe 318i Super stan zabytek!!! Igła (3963325658) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

No racja... Jest w ubezpieczeniach OC coś takiego jak pojazd historyczny Pojazd zabytkowy więc możliwe jest, że gość faktycznie płaci mniej za OC...

---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ----------

Choć po przestudiowaniu ustawy o ubezpieczeniach OC - nie jest tak łatwo uzyskać te zniżki... Może gość przez telefon rozwieje wątpliwości bo póki co auto nie spełnia wymogów ani auta historycznego, ani kolekcjonerskiego ani zabytkowego...

Piszesz o tej ustawie o obowiązkowych ubezpieczeniach?

Myślałem że Ozi rozwieje wątpliwości ale coś go nie ma. W marcu będę u Sokoła to podpytam jeszcze bo może jakieś firmy dają takie zniżki na swoich warunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór Panowie.... cos ostatnio nie mam czasu na forum.....

ja jestem od 6 lat w play i jestem zadowolony, a te wszystkie odnogi czterech głównych operatorów muszą być konkurencyjne żeby miały szanse utrzymania sie na rynku, coś za coś, mi zależało na nowym telefonie bo według mnie głupotą jest kupować telefon za swoje pieniądze jak można Go mieć od operatora za free praktycznie, lub niewielkie pieniądze.....ktoś powie ze oddasz w abonamencie ......jasne , nie oddasz w abonamencie oddasz w sklepie z telefonami według mnie troche mimo wszystko więcej. tak naprawde jeden .uj.

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Panowie jeszcze nigdy w życiu nie wyrywałem drugich zębów....i dziś okazało sie ze musze wyrwać ósemkę dolną, ktoś ma doświadczenie gdzie w Krakowie dobrze to robią ? Fantomasku u Ciebie wyrwe ? czy to boli bardzo ? jakies powikłania ? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeszcze nigdy w życiu nie wyrywałem drugich zębów....i dziś okazało sie ze musze wyrwać ósemkę dolną, ktoś ma doświadczenie gdzie w Krakowie dobrze to robią ? Fantomasku u Ciebie wyrwe ? czy to boli bardzo ? jakies powikłania ? :kwasny:

Zadzwon jutro to Ci cos podpowiem. Wyrywalem wszystkie 4ry ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...