SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Cuber

Założyłeś koło leszczyno?

kolego z falistej tektury przyjacielu mojej zdechłej pszczoły nie założyłem jeszcze :wink: kompletuje wszystko: felgi są, dystanse zamówione i czekam, opony nowe wczoraj kupiłem i czekam na dostawę.. muszę zdjąć zaciski i pomalować, zrolować nadkola... aaa i jeszcze musze kupić nowe śruby bo stare pordzewiałe i nie będą pasować :wink:

i szukam stabilizatorów z RS4 :wink:

Zrolowac raczej blotniki, a nie nadkola ;-) Gorzej ze jak zroluje przod to bede zde zdowanie potrzebowal innego dystansu na przod ;-) Zamawiasz rolke?, ja sie ustawilem w kolejce, ale tez slyszalem ze wystarczy do tego mlotek gumowy. Aaa i w w koncu przyszly mi nowe oponki ;-) W tym sezonie bedzie nizej i zdecydowanie mocniej ;-)

mam swoją rolkę więc możemy zrolować BŁOTNIKI najpierw u mnie a później u Ciebie :wink:

• Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• PABLO

• Cuber

• KERCZI

• Wąski

Top użytkownicy w tym temacie

i szukam stabilizatorów z RS4 :wink:

Kupiles? Powaznie? Tez szukalem ale znalazlem tylko w anglii :-/ Kiedy to bedziesz robil?

i szukam stabilizatorów z RS4 :wink:

złote rączki czynią cuda :wink: od pon można coś działać, załatw tylko jakąś nagrzewnice

zdj_cie_1.jpg

następnie troszke poprawek i jest gotowa :wink:

pięknie ;-) jakaś opalarka by się faktycznie przydała ;-)

następnie troszke poprawek i jest gotowa :wink:

pięknie ;-) jakaś opalarka by się faktycznie przydała ;-)

no potrzeba potrzeba :wink: ja we wtorek rano oddaje auto do mechesa i mam nadzieję, że odbiorę wieczorem i będzie można coś działać w temacie :wink:

ja oddaję 14-go kwietnia więc jeszcze mam czas. Zapytam kumpla czy nie ma ale jak on nie ma to może być d*pa

Fanta ja mam mocna opalarke jak cos

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

WASKI zostawił kiedyś u mnie w aucie ()

Fanta ja mam mocna opalarke jak cos

WASKI zostawił kiedyś u mnie w aucie ()

Zostala im po depilacji

Co z tym parkingiem w końcu?

Czyli spot będzie trwał nie dłużej niż 2h:decayed:

a co się dzieje bo nie wchodziłem tu trochę ? zamykają parking o 22 w galerii ?

Na poprzedniej stronie lub 2 wcześniej ykk wrzucał info, looknij :wink:

Witam wszystkich :hi:

Mam dylemat, którego wybrać :mysli:

I czy w ogóle zmieniać auto :mysli:

Pomóżcie :think2:

To: Audi A8 2000r. lift 3.7 BRC (4018266738) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czy to: AUDI S6 4.2+LPG BRC FULL OPCJA NAVI LIFT OKAZJA!!! (4045141820) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

A może w ogóle odpuścić i nie przypalać się?

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ----------

Jak widać powyżej - klekoty się psują... Mój też zaczyna powoli niedomagać :kwasny: Może by się go pozbyć i kupić benzyne :mysli:

---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------

Chyba zaczynam mieć rozterki jak Boseron :kox: Starość nie radość :grin:

kolega ostatnio naprawiał skrzynię w S6. Koszt regeneracji coś pod 5k i z używkami ciężko

---------- Post dopisany at 02:00 ---------- Poprzedni post napisany at 01:57 ----------

Nie bylem ostatnio na spocie, ale trzeba sie nad tym zastanowic:

Parking

:hi:

idiotyzm, parkomaty na galerii ? A3 klub przeniósł się do Galerii Bronowice. Tam nie ma strefy ;-)

oooo tu bym miał zdecydowanie bliżej :decayed:

Chyba wrócimy spotować do plazy :decayed: