Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiosna

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:)
Opublikowano

Co z tym parkingiem w końcu?

Czyli spot będzie trwał nie dłużej niż 2h:decayed:

Opublikowano

a co się dzieje bo nie wchodziłem tu trochę ? zamykają parking o 22 w galerii ?

Opublikowano

Na poprzedniej stronie lub 2 wcześniej ykk wrzucał info, looknij :wink:

Opublikowano
Witam wszystkich :hi:

Mam dylemat, którego wybrać :mysli:

I czy w ogóle zmieniać auto :mysli:

Pomóżcie :think2:

To: Audi A8 2000r. lift 3.7 BRC (4018266738) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czy to: AUDI S6 4.2+LPG BRC FULL OPCJA NAVI LIFT OKAZJA!!! (4045141820) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

A może w ogóle odpuścić i nie przypalać się?

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ----------

Jak widać powyżej - klekoty się psują... Mój też zaczyna powoli niedomagać :kwasny: Może by się go pozbyć i kupić benzyne :mysli:

---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------

Chyba zaczynam mieć rozterki jak Boseron :kox: Starość nie radość :grin:

kolega ostatnio naprawiał skrzynię w S6. Koszt regeneracji coś pod 5k i z używkami ciężko

---------- Post dopisany at 02:00 ---------- Poprzedni post napisany at 01:57 ----------

Nie bylem ostatnio na spocie, ale trzeba sie nad tym zastanowic:

Parking

:hi:

idiotyzm, parkomaty na galerii ? A3 klub przeniósł się do Galerii Bronowice. Tam nie ma strefy ;-)

Opublikowano

idiotyzm, parkomaty na galerii ? A3 klub przeniósł się do Galerii Bronowice. Tam nie ma strefy ;-)

oooo tu bym miał zdecydowanie bliżej :decayed:

Opublikowano

:siema:

Piątek :decayed::banan:

Opublikowano
:siema:

Piątek :decayed::banan:

:siema:

Opublikowano

Chyba wrócimy spotować do plazy :decayed:

Wykorzystajcie dobrze ostatni słoneczny dzień :whistling:

Smog nad Krk przeraża jak wczoraj z kopca Kościuszki widziałem :kwasny:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

a co Wy na to, aby faktycznie zrobić spoty w galerii bronowice? parking jest tam za***isty, na zewnątrz też, więc będzie można spota zrobić jak będzie gorąco

iii co ważne KFC też jest, a jaki kebab obok :kox:

Opublikowano
Fanta ja mam mocna opalarke jak cos

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

WASKI zostawił kiedyś u mnie w aucie ()

ta a ja jej tyle szukałem

Opublikowano
Opublikowano
Fanta ja mam mocna opalarke jak cos

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

WASKI zostawił kiedyś u mnie w aucie ()

ta a ja jej tyle szukałem

no ja już tego nie chciałem pisać..

zamówiłeś?? :wink:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

spoko :wink:

Opublikowano

Będę jeździł autostradą na spoty. ;]

Opublikowano

Bronowicka ciekawa opcja :good:

Zobaczymy co większość zadeklaruje i myślę że będzie można zrobić kolejną ankietę :wink:

Tak samo na Bora Komorowskiego jest wszystko na miejscu, parking kryty jak i na zewnątrz, KFC, Dominium i inne restauracje no i zawsze ktoś mógłby się skusić na kreskę ścignąć na prostej 2km :decayed:

Wszystko zależy czy większość będzie chciała zmiany miejsca i czy w ogóle wkurzą te wjazdy płatne do GK bo jeśli 2 pierwsze godziny free to nie będzie problemu ale znów liczenie ile zostało minut i zdążyć do wyjazdu to już to widzę u większości :grin:

Nie ukrywam że można by było zmienić miejscówkę zawsze jakaś nowość, jeśli by się sprawdziło to zostanie jak nie to wracamy do GK.

Opublikowano

mi tam jedno ...124 ....czy 120 :decayed:

Opublikowano

Mi też na jedno wychodzi… zarówno z pracy jak i z domu.

Opublikowano

:hi:siema wszystkim

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.