Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pobódka Pażdziochy :!: :tongue4:

sam jesteś paździoch :kox:

:pierdzioch:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: :hi: Ale sobie słodzicie od rana :gwizdanie:
Opublikowano

To teraz pewnie będzie granie do rana :decayed:

nie bedzie bo PS 3 jeszcze nie mam :chytry: ale już niedługo to się zmieni :evil:

cze Grześ , pochwal się co kupiłeś :wink4:

KDL-40X300 :wink4:
Opublikowano

Elo Panowie. Kto mi podlaczal VAG`a dwa tygodnie temu na spocie? I mowil ze mam cos tam przestawione z zaplonem?

Opublikowano
  • Autor

Elo Panowie. Kto mi podlaczal VAG`a dwa tygodnie temu na spocie? I mowil ze mam cos tam przestawione z zaplonem?

Tytus :gwizdanie:

Opublikowano

Pobódka Pażdziochy :!: :tongue4:

Weszło chamstwo na salony :polew:

Opublikowano

A tak, to ja, miałeś źle ustawiony kąt synchronizacji, grupa 004 ostatnia kolumna, określa czy rozrząd jest poprawnie ustawiony, Ty na jałowym biegu miałem 1.1, dopuszczalne wartości są od -3 do 3, najlepiej mieć 0.0

Opublikowano

cze Grześ , pochwal się co kupiłeś :wink4:

KDL-40X300 :wink4:

a nie czasem KSL-40X3000 ??

Opublikowano

poprawnie to KDL -40X3000

Opublikowano

cze Grześ , pochwal się co kupiłeś :wink4:

KDL-40X300 :wink4:

a nie czasem KSL-40X3000 ??

No właśnie to samo mu napisałem na PW :decayed:

Opublikowano

tak prezesie, ale ja taki zarobiony że nie miałem czasu popatrzeć, macie rację, zgubiłem jedno zero :evil: :evil:

KDL-40X3000

Opublikowano

A tak, to ja, miałeś źle ustawiony kąt synchronizacji, grupa 004 ostatnia kolumna, określa czy rozrząd jest poprawnie ustawiony, Ty na jałowym biegu miałem 1.1, dopuszczalne wartości są od -3 do 3, najlepiej mieć 0.0

no to jezeli mial 1.1 a zakres wynosi -3 do 3, to chyba moze byc? :)

Opublikowano

A tak, to ja, miałeś źle ustawiony kąt synchronizacji, grupa 004 ostatnia kolumna, określa czy rozrząd jest poprawnie ustawiony, Ty na jałowym biegu miałem 1.1, dopuszczalne wartości są od -3 do 3, najlepiej mieć 0.0

no to jezeli mial 1.1 a zakres wynosi -3 do 3, to chyba moze byc? :)

Próba była robiona na wolnych obrotach, często gdy napinacz jest zużyty kąt sync pod obciążeniem mocno się rozjeżdża, ale do pełnej oceny ustawienia trzeba by było zrobić logi dynamiczne.

Niby jest ok, ale powinno być 0.0.

"Vorsprung is the pursuit of perfection" by Audi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie ktos był by chętny co by ogladnać meczyk wieczorem Polaków w jakies knajpce przy herbatce ? :mysli:

Opublikowano

A tak, to ja, miałeś źle ustawiony kąt synchronizacji, grupa 004 ostatnia kolumna, określa czy rozrząd jest poprawnie ustawiony, Ty na jałowym biegu miałem 1.1, dopuszczalne wartości są od -3 do 3, najlepiej mieć 0.0

A bo pojechałem dzis to ustawic ale w serwisie stwierdzili ze jest ok. W sensie w normie. Sam juz nie wiem co z tym zrobic. Czy ruszac czy zostawic. Co radzicie??

Za to znalezli blad czujnika temperatury, wiec go wymienilem odrazu.

[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 17:21_________________________________________________

Panowie ktos był by chętny co by ogladnać meczyk wieczorem Polaków w jakies knajpce przy herbatce ? :mysli:

Ja sie nastawialem ale dzis mam impreze na 200osob i wyszlo jak zwykle :/

Opublikowano
  • Autor

Ja sie nastawialem ale dzis mam impreze na 200osob i wyszlo jak zwykle :/

trzeba było dać znac to byśmy wpadli :kox:

Opublikowano

w jakies knajpce przy herbatce ? :mysli

Przy herbatce ? :naughty:

Dobry żarcik :polew:

Opublikowano
  • Autor

Przy herbatce ? :naughty:

Dobry żarcik

cicho cicho to była ściema lekka :wink4:

Opublikowano

Tytus, szukasz dziury w całym z tym kątem

Opublikowano

w jakies knajpce przy herbatce ? :mysli

Przy herbatce ? :naughty:

Dobry żarcik :polew:

No prosze, wystarczy że raz Nas odwiedził i jaki już obyty w temacie :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.