Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
N.h. - jagiellonskie

mam garaż do wynajęcia w okolicy :wink:

W okolicy to znaczy gdzie dokladnie? (Moze byc na pw)

Blaszak czy cos bardziej odpornego? I jaka kasa?

---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:31 ----------

Musze cos znalezc bo na tym osiedlu inaczej sie nie da, albo ktos walnie przy parkowaniu (juz 3 razy mnie jakas slepota stuknela), albo wala drzwiami w inne auto, albo banda inteligentow dewastuje auta.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam,

Panowie co myślicie o aucie z lpg firmy Tartarini? reduktor do 350 km, wtryski są podobne . butla 48 litrów, wielozawór w wersji Super tzn. większa średnica rurki miedzianej wychodzącej z butli do zasilania silnika. Przełącza się gdy silnik się nagrzeje do 50 stopni. Ok jest taki zestawik? Na co mam patrzeć jak go zobaczę, mowa tu o 1.8 T .... Ma ktoś? Znacie może? sa warte uwagi?

Opublikowano

Najglupsza sprawa swiata... Lekko wgniotlem maske w transporcie do kupna ;( dwie wgniotki jak od sredniego gradu. Ktos wie gdzie zmatowic cala maske, wyciognac te dwie wgniotki i pomalowac cala w LZ9Y, ile to mniej wiecej moze kosztowac w ASO i czy nie wyjdzie potem sporo inny odcien przy pelnym detalingu?

Opublikowano
najglupsza sprawa swiata... Lekko wgniotlem maske w transporcie do kupna ;( dwie wgniotki jak od sredniego gradu. Ktos wie gdzie zmatowic cala maske, wyciognac te dwie wgniotki i pomalowac cala w lz9y, ile to mniej wiecej moze kosztowac w aso i czy nie wyjdzie potem sporo inny odcien przy pelnym detalingu?

s plus ciepłownicza

Opublikowano
najglupsza sprawa swiata... Lekko wgniotlem maske w transporcie do kupna ;( dwie wgniotki jak od sredniego gradu. Ktos wie gdzie zmatowic cala maske, wyciognac te dwie wgniotki i pomalowac cala w lz9y, ile to mniej wiecej moze kosztowac w aso i czy nie wyjdzie potem sporo inny odcien przy pelnym detalingu?

s plus ciepłownicza

drogo tam wycenili mi deatling samochodu na 3tys jakos hah

tam uderz

KuroDetailing Auto SPA Car Detailing Kraków opinie komentarze

Opublikowano

Bo u Ciebie jest duzo do roboty...

Opublikowano
Najglupsza sprawa swiata... Lekko wgniotlem maske w transporcie do kupna ;( dwie wgniotki jak od sredniego gradu. Ktos wie gdzie zmatowic cala maske, wyciognac te dwie wgniotki i pomalowac cala w LZ9Y, ile to mniej wiecej moze kosztowac w ASO i czy nie wyjdzie potem sporo inny odcien przy pelnym detalingu?

werbel jak byś już chciał robić detaling to daj znać umówię Cię z Dawidem (rubio) jest u nas na forum ale rzadko tu siedzi jak i na spoty przyjeżdża.

Dobrze ogarnia robotę, siedzi w Skalę lub Ojcowie, zdjęcia niżej ten w olularkach w odbiciu :decayed:

https://www.facebook.com/dawid.litwa/media_set?set=a.739574072753502.1073741830.100001027494965&type=1

Opublikowano

Hejka

Opublikowano

Powitać :hi:

Jak tam po świętach?:decayed:

Opublikowano

Dbałem by wielogodzinna praca mojej Żony w kuchni nie poszła na marne :grin:

---------- Post dopisany at 08:40 ---------- Poprzedni post napisany at 08:36 ----------

Efekty pewnie w najbliższym czasie będą widoczne :polew:

Opublikowano

dzień dobry po świętach ! czemu to w brzuch a nie w klatke idzie :kwasny:

Radek wychowałem sie na Jagiellońskim , wiec wiem o czym mówisz..... ale z patrolami przesadziłeś, przeciez sa na kazdej ulicy :decayed:

Opublikowano

Dobry wszystkim!!

Opublikowano
Dobry wszystkim!!

Udalo mi sie dzis obudzic cale osiedle :)

Opublikowano

kuwa nawet do mnie dolecialo

Opublikowano

Co robił ?

Opublikowano
Dobry wszystkim!!

Udalo mi sie dzis obudzic cale osiedle :)

Brawo, to znaczy ze dziala :)

Opublikowano
Dobry wszystkim!!

Udalo mi sie dzis obudzic cale osiedle :)

znowu masz gazy po japkach :piroman:

Opublikowano

:siema: po świętach, ja tam raczej spaliłem niż przybrałem kalorii :decayed:

Co ten gruszczak narobił, gadajcie :decayed:

ff49827355083ab809a7181e24e03ef5_original.jpg?1398000217

Pas startowy i rozpoczęcie sezonu VAG w niedzielę :grin::facepalm::decayed:

---------- Post dopisany at 09:57 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ----------

Wczoraj jak jechałem na Zarabie obok Myślenic to jeszcze nigdy nie widziałem na tak krótkim odcinku tyle po cywilu Insignii, Yanosik dał morde co 5 minut, gość mnie wyprzedził Nissanem i za 100 metrów ciachnęli go.

boseron taka też byli koledzy :naughty::arrow2:http://a4-klub.pl/pozostale-marki-78/vectra-c-gts-3-2-v6-automat-325406/#post4214259

---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

Pany będę sprzedawać X360 250GB w idealnym stanie, leży mi to miesiącami i mało z tego korzystam prawie nic bo nie mam czasu, edycja Elite czyli ta większa nie slim z najlepszego okresu produkcji czyli 2009r jeśli chodzi o usterki, przerobiona u gościa do którego wiele osób wysyłam jeśli potrzebują przerobić, LT 3.0, 2 pady nowe akumulatory Sanyo Eneloopy, gier z 30 pudełka okładki. Cena 650zł, jutro albo pojutrze zrobię zdjęcia, później pójdzie na alledrogo za 700zł.

Opublikowano

W niedzielę to będę ale na nogach :/

Opublikowano

Pany jak coś to mogę mieć S5ki po 2320zł niebieski i biały.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.