Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki kojarzycie czy w KRK kupie gdzieś porządne żarniki D1S? Ktoś na forum też tym handlował ale nie mogę znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi::hi:

Panowie, potrzebuję przenocować w Krakowie w nocy z wtorku na środę. Poradzi ktoś coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie walaja sie komus tarcze 345 z B6?

Naciapane z bagaznika ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie walaja sie komus tarcze 345 z B6?

Naciapane z bagaznika ...

mam z s3 09' :wink:

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ----------

nie wiem ,czy wysokość ta sama :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Krakowie - NIGDZIE !!!!

najblizej JAWORZNO - wysylka i z dnia na dzien bedzie miał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Krakowie - NIGDZIE !!!!

najblizej JAWORZNO - wysylka i z dnia na dzien bedzie miał...

:wink:

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

panowie,

znajomy ma problem z turbina,

gdzie w krakowie warto oddac turbo do regeneracji?

Tubosprężarki i układy wtryskowe diesla - pompy wtryskowe, wtryskiwacze i pompowtryskiwacze | Turbo-Tec Polska

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

:hi::hi:

Panowie, potrzebuję przenocować w Krakowie w nocy z wtorku na środę. Poradzi ktoś coś ?

tak samo centrum pasi ?

602 487 712 Wiesław

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

Chłopaki kojarzycie czy w KRK kupie gdzieś porządne żarniki D1S? Ktoś na forum też tym handlował ale nie mogę znaleźć...

załatwiłeś >:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki kojarzycie czy w KRK kupie gdzieś porządne żarniki D1S? Ktoś na forum też tym handlował ale nie mogę znaleźć...

Hammer :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi: panowie potrzebuję jakiś w miarę sensowny i w dobrych pieniądzach nocleg z 9 na 10 lipca i blisko żeby był jakiś burdel, oczywiście dla dwóch osób, jadę z kumplem :wink: poleci ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stało się, bmw zaczęło jechać jak traktor, kopcic na biało itd, byłem dziś u mechanika rozegrał układ do lotowy okazało się że zawalony olejem ponadto opiłki metalu widoczne w wylocie z turbiny co świadczy o konieczności regeneracji no i jeszcze jeden wtrysk na korelacji wartość ponad 4 wiec tez idzie do regeneracji, ja oddaje jutro wtrysk i turbine do Gladyska na Bora Komorowskiego, znam tam chłopaka pracownika, jeszcze u nich nie robiłem ma ktoś o nich zdanie?

Wysłane z mojego GT-I9300

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

1150 regeneracja turbo, 450 wtrysku to dużo czy ok?

Wysłane z mojego GT-I9300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena ok. Co do gladyska to w necie sa o nim opinie pozytywne i negatywne ale wtryski bym robil tylko u niego ale turbo gdzir indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak beemka kopci na bialo to sprawdź odme jeszcze. Tam jest taki filtr przy pokrywie zaworów ktory sie zapycha. Jeśli chodzi o gładyska to dobra firma. Znam własciciela osobiscie i bywałem u niego na szkoleniach, więc smiało moge polecić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki kojarzycie czy w KRK kupie gdzieś porządne żarniki D1S? Ktoś na forum też tym handlował ale nie mogę znaleźć...

Hammer :whistling:

hammer handluje jest watek[emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gladysek zależy na kogo trafia Twoje czesci...pomijając wszystko jest za drogi jak na taka loterie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje 24 miechy gwarancji na turbo tylko dziwne ze kazał mi podjechać zanim zdemontuje turbo żeby zczytac parametry jakieś i po regeneracji tak samo ustawić żebym nie miał pretensji.......

Wysłane z mojego GT-I9300

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

Jak beemka kopci na bialo to sprawdź odme jeszcze. Tam jest taki filtr przy pokrywie zaworów ktory sie zapycha. Jeśli chodzi o gładyska to dobra firma. Znam własciciela osobiscie i bywałem u niego na szkoleniach, więc smiało moge polecić :wink:

odma już zamowiona bo wyczytalem ze co 3 wymianę oleju trzeba ją zmienić bo się zapycha, to jak zrobię wszystko to zostawię auto chyba na dłużej

Wysłane z mojego GT-I9300

---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

mój kolega okleja auta folią tak okleil swoje bmw

---------- Post dopisany 17-06-2014 at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2014 at 23:51 ----------

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

---------- Post dopisany at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

bmw_3.jpg

---------- Post dopisany at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany at 00:09 ----------

---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ----------

1600 zł folia robota free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ms agh :D to możesz iść albo do akademika Olimp (świeżo odremontowany) lub Alfa ale tam to nie wiem jak jest z wolnymi pokojami jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...