Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Bry wszystkim

Siema. Dlaczego Cie znowu nie było na spocie? Obraziłeś się na nas?

ABG

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Bry wszystkim

Siema. Dlaczego Cie znowu nie było na spocie? Obraziłeś się na nas?

ABG

JAK BYŚ jezdził na codzień BMW też byś był obrażony na cały świat :)

Opublikowano

:grin:

:siema:

Jedzie ktoś dzisiaj na klasyki?

Opublikowano
Bry wszystkim

Siema. Dlaczego Cie znowu nie było na spocie? Obraziłeś się na nas?

ABG

JAK BYŚ jezdził na codzień BMW też byś był obrażony na cały świat :)

Chcesz powiedzieć że jego pasją jest obrażanie?

Opublikowano
Bry wszystkim

Siema. Dlaczego Cie znowu nie było na spocie? Obraziłeś się na nas?

ABG

JAK BYŚ jezdził na codzień BMW też byś był obrażony na cały świat :)

Chcesz powiedzieć że jego pasją jest obrażanie?

to i tak lepiej niz najdłuższy włos.....

Opublikowano
:grin:

:siema:

Jedzie ktoś dzisiaj na klasyki?

Plaza ? O której ?

Opublikowano

że jego pasja to skraplacz

Opublikowano
że jego pasja to skraplacz

jakbyś potrzebował to tu jest...

Archiwalne: Sprzedam skraplacz

Opublikowano

ale ten jest bez włosa i nie od BMW więc nie wiem czy go zrajcuje

Opublikowano

przecież klasyki są w czwartek a dziś środa :facepalm:

Opublikowano

a tak powaznie mowiąc to do lokalu moze Ci sie przydać jeszcze cos takiego odn. UPC i WIFI - fajnie to działa a już sensownie kosztuje

Wzmacniacz sygnału, repeater Wi-Fi, TP Link TL-WA850RE, 1 x RJ45 (LAN), 300 Mb/s - Wzmacniacze sygnału, repeatery Wi-Fi

Opublikowano

Wygląda podobnie do kebaba z Czyżyn którego Tomek tak zachwalał. Gdyby był na nim rudy włos spod pachy pani Steni (szefowej kuchni) to wyglądałby identycznie :)

ABG

Opublikowano
przecież klasyki są w czwartek a dziś środa :facepalm:

Pablo jedzie juz dzisiaj :decayed:

Opublikowano
a tak powaznie mowiąc to do lokalu moze Ci sie przydać jeszcze cos takiego odn. UPC i WIFI - fajnie to działa a już sensownie kosztuje

Wzmacniacz sygnału, repeater Wi-Fi, TP Link TL-WA850RE, 1 x RJ45 (LAN), 300 Mb/s - Wzmacniacze sygnału, repeatery Wi-Fi

Karol a może wystarczy po prostu router np: TAKI i jego konfiguracja w trybie bridge'a (WDS) ? :wink:

Opublikowano
a tak powaznie mowiąc to do lokalu moze Ci sie przydać jeszcze cos takiego odn. UPC i WIFI - fajnie to działa a już sensownie kosztuje

Wzmacniacz sygnału, repeater Wi-Fi, TP Link TL-WA850RE, 1 x RJ45 (LAN), 300 Mb/s - Wzmacniacze sygnału, repeatery Wi-Fi

Karol a może wystarczy po prostu router np: TAKI i jego konfiguracja w trybie bridge'a (WDS) ? :wink:

Planet też mi się bardzo dobre sprawdzał na WDS-ie.

Opublikowano
a tak powaznie mowiąc to do lokalu moze Ci sie przydać jeszcze cos takiego odn. UPC i WIFI - fajnie to działa a już sensownie kosztuje

Wzmacniacz sygnału, repeater Wi-Fi, TP Link TL-WA850RE, 1 x RJ45 (LAN), 300 Mb/s - Wzmacniacze sygnału, repeatery Wi-Fi

Karol a może wystarczy po prostu router np: TAKI i jego konfiguracja w trybie bridge'a (WDS) ? :wink:

oczywiście ze wystarczy. ale z nim juz bedzie mial troche rzezby w lokalu, a tamten wpina do gniazdka i po temacie. Wyglada estetycznie itd

Opublikowano
a tak powaznie mowiąc to do lokalu moze Ci sie przydać jeszcze cos takiego odn. UPC i WIFI - fajnie to działa a już sensownie kosztuje

Wzmacniacz sygnału, repeater Wi-Fi, TP Link TL-WA850RE, 1 x RJ45 (LAN), 300 Mb/s - Wzmacniacze sygnału, repeatery Wi-Fi

Karol a może wystarczy po prostu router np: TAKI i jego konfiguracja w trybie bridge'a (WDS) ? :wink:

oczywiście ze wystarczy. ale z nim juz bedzie mial troche rzezby w lokalu, a tamten wpina do gniazdka i po temacie. Wyglada estetycznie itd

I kusi ;-)

Opublikowano
a tak powaznie mowiąc to do lokalu moze Ci sie przydać jeszcze cos takiego odn. UPC i WIFI - fajnie to działa a już sensownie kosztuje

Wzmacniacz sygnału, repeater Wi-Fi, TP Link TL-WA850RE, 1 x RJ45 (LAN), 300 Mb/s - Wzmacniacze sygnału, repeatery Wi-Fi

Karol a może wystarczy po prostu router np: TAKI i jego konfiguracja w trybie bridge'a (WDS) ? :wink:

oczywiście ze wystarczy. ale z nim juz bedzie mial troche rzezby w lokalu, a tamten wpina do gniazdka i po temacie. Wyglada estetycznie itd

a roznicy masz tylko 40zł...

Opublikowano
a tak powaznie mowiąc to do lokalu moze Ci sie przydać jeszcze cos takiego odn. UPC i WIFI - fajnie to działa a już sensownie kosztuje

Wzmacniacz sygnału, repeater Wi-Fi, TP Link TL-WA850RE, 1 x RJ45 (LAN), 300 Mb/s - Wzmacniacze sygnału, repeatery Wi-Fi

Karol a może wystarczy po prostu router np: TAKI i jego konfiguracja w trybie bridge'a (WDS) ? :wink:

oczywiście ze wystarczy. ale z nim juz bedzie mial troche rzezby w lokalu, a tamten wpina do gniazdka i po temacie. Wyglada estetycznie itd

a roznicy masz tylko 40zł...

To już Tomka brożka czy chce mieć w lokalu tą sieć co w domu. Jeśli chce dla klientów w poczekalni + net dla recepcji to wolałbym nawet WDSa nie robić tylko zwyczajny routing sieć<->sieć... A wtedy to z repeatera kupa ;)

Poza tym 65zł :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.