Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany wszystkiego naj w Nowym Roku

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)

Opublikowano

Noworoczna cisza... :whistling:

Opublikowano

Cisza przed burzą :decayed:

Opublikowano

Najlepszego Wszystkim życzę, po raz pieruszy bez kaca choć trochę wlalem w siebie, Transit podziękowania :)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano

* A4 B8 po 2011 - TFSI 2.0 -ile to pali/?,czy potrzebuje mieć własną stację benzynową ( jak w przypadku poprzedniej TFSI?)

tu masz moje srednie spalanie z tankowan od 1 pazdziernika do dzisiaj (w odwroconej kolejnosci, na gorze ostatnie tankowanie, na dole najstarsze). zawsze tankuje do pelna wiec pomiary sa dosyc dokladne:

11,31
11,37
11,09
11,83
11,85
11,20
10,81
9,83
11,66
jezdze glownie po krakow, w pazdzierniku pojechalem odwiedzic rodzicow (400km trasy z czego polowa to autostrada - 150km/h) stad wyszlo nizsze spalanie. szczerze mowiac to nie wiem za bardzo czego sie spodziewasz po 2 litrowym silniku z turbo. wczesniej mialem 2.0 tdi i mi palil okolo 2L mniej - ale to klekot.

kurcze ...

spodziewałem i ( nadal w to wierze ze poniżej 10l) to to normalnie spali przy płynnej miejskiej jeździe ( non eco driving)

do tego licze 1-a nawet 2 litry oleju pomierzy przeglądami

co jeszcze ?

terkoczaca rolka i luźny łańcuszek napinacza (od strony grodzi) ?

* mój aktulany klekot(pierwszy od lat) pali po Krakowie 8 L a trase Wieliczka - Praga _Gliwice robie na baku (60l)

Na tej trasie nie jestem ostatni- średnia 112 km/h a jade z automatem w kompletnej ciszy i mego komforcie ...(sic !)

Cholera ... gdzie ta przewaga dzięki technice ... za ktora notabene słono zapłacę gdy kupie oooo !

.

wczesniej mialem diesla, 2.0 z Q, kola 18 cali 235, specjalnie popatrzylem sobie na xls z tamtego samochodu - po krakowie palil od 8,75 do 9,25. Teraz mam tez 18 ale 245. Samochodem bez Q i z mniejszymi/wezszymi kolami pewnie da sie mniej palic ale nie jest to dla mnie priorytet - jesli bym sie spinal i jezdzil 60 km/h na 7 biegu zeby mi palil litr, poltorej mniej i dzieki temu zaoszczedzil 90 pln miesiecznie to jednak wole wydac te 90 pln i pogonic koniki.

a jesli chodzi o olej - samochod ma 13 miesiecy i nalatane 24 tysiace. olej wymienilem przy 15K, obylo sie bez dolewki do tego przebiegu. teraz jestem troche za polowa cyklu (wymieniam co 15K) i ubylo 1/4 na skali min-max.

Opublikowano

Najlepszego Panowie w tym Nowym Roku :wink: Co by się rozpoczął lepiej jak się skończył ten stary :grin:

Opublikowano

Panowie potrzebuje namiar na kogoś z małopolski kto handluje nowymi pompami wspomagania. W mojej B6 pompa prawdopodobnie kończy swój żywot i pasowałoby założyć nową sztukę.

Sprawdz tutaj:

Auto Czesci Wąsik

tel. 12 412 21 07

Najlepsze życzenia na nowy 2015 rok dla was chłopaki!!!

Mocny klasyk na sprzedaż:

http://www.gieldaklasykow.pl/audi-80-quattro-1983/

Edytowane przez Adik

Opublikowano

Adik, kiedy chcesz wpasc z tym lapkiem?

Naciapane z kanalu...

Opublikowano

Adik, kiedy chcesz wpasc z tym lapkiem?

Naciapane z kanalu...

Witaj

Chyba jutro wpadne do Ciebie będziesz?

Opublikowano

Bede, dzwon jak cos.

Naciapane z kanalu...

Opublikowano

do ruks : Skoro tak sobie "rozmawiamy publicznie" , to nieco skróciłem historie aby było czytelniej ...

Mogę to przyjąc, ale nie zaakceptowac bo mam BMW diesla 2.0 - nic nie dolewam, Navare 2,4 litra nic nie dolewam. Citroena HDI ! - nic nie dolewam .( obydwa harują jak woły robocze na 3 kierowców najemnych) A podobno niemieckie ..najlepsze, eh Audi jak Biedronka jedzie juz na opinii ( z drugiej strony postęp to szukanie nowych rozwiązań i tam błędy mogą sie pojawić ..)

Ale coś z tym powinni zrobić, 2,0 w B6 też było nie udane i kilka innych silników jeszcze... :(

Co do genialności to w dzisiejszych czasach trzeba szukać czegoś co ma Torsena 3 generacji, te z równym rozkładem przód tył niestety są już w tyle względem konkurencji jeśli chodzi o frajdę z jazdy...

Moje dośwaidczenie z Jeppem GC, Vitara , Samurajem, Audi, Subaru Outback -podpowiada mi że permamentny naped lepszy niż dołaczany Torsen na viskozie - a napewno bezawaryjny i bez obsługowy ( to był krok milowy audi)

Do osobówki tylko permanentny, a do terenówki może być dołączany (nawet powinien) ale nie automatycznie i oczywiście przynajmniej dwie blokady :) Na torsena nie narzekam ani trochę ale chętnie widziałbym w swoim AWD więcej napędu na tył a nie pół na pół

VITARA - w teren jej nie zabrałem bo to nówka sztuka ( miało być dla żony) ale w zimie i błocie jest genialne ( wszystkim sterujesz ręcznie, komputer nie decyduje za Ciebie) reduktor, 4 H - super. Do lasu uzywałem Suzuki Samurai - w cenie kierownicy do A4 :) i nie żal mi wysiadac jak sie utopi w błocie po klamki myłem ją szlaufem :)

Gdybyś sie brał za off road- pamietaj - wszystko się napewno urwie ,porysuje lub samo odpadnie - wiec nie warto wydawac za dużo na karoserie bazową :)

Bardziej myślę o wyprawówce niż przeprawówce więc nieco komfortu musi być a w blocie po klamki jeździł nie będę, nie chce mi się później latać po tym z liną :wink:

Francuzami trochę jeździłem i są niezłe, bardzo komfortowe, jak dla mnie za bardzo i niestety nie mają pazura, są też coraz brzydsze więc narazie niemiecka toporność rządzi

To fakt (intryguje mnie to że Francuzi biora wszystko w WRC ( np.Loeb) ale nie rozwijają segmentu hot hach'y - no może za wyjatkiem Peugeota RCZ - którego testowałem 3 dni

i mże go kiedys kupię ( HDi 200KM -choć powinienem kupic RCZ versja R Z 1600 ccm 260km ( silnik z BMW czyli Mini Cooper JWC) - ale to już fanaberia tyle ża takie TT kosztuje 200 tys ( używane zawsze ma "przystanek autobusowy" wbity wkaroserie - ogladałem już 3 TT 3,2 z USA.

A zapomniałem o Renault które rozsławił Janusz Kulig - ale trudno szukac brzydszej karoseri....! :facepalm:

I oczywiście wszystko frontem pędzone a kiedyś była Quadra... :(

10891509_505481822928165_379178274228802

Edytowane przez ruks

Opublikowano

Do pracy rodacy :hi::banan:

Opublikowano

Panowie w tym nowym roku -wszystkim zyczę aby im się nic nie psuło i dosiadali to o czym marzą :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panowie w tym nowym roku -wszystkim zyczę aby im się nic nie psuło i dosiadali to o czym marzą :)

Ty zboku...

Opublikowano

Panowie w tym nowym roku -wszystkim zyczę aby im się nic nie psuło i dosiadali to o czym marzą :)

Ty zboku...

głodnemu chleb na myśli

masz lapka ?

Opublikowano

Panowie w tym nowym roku -wszystkim zyczę aby im się nic nie psuło i dosiadali to o czym marzą :)

Ty zboku...

głodnemu chleb na myśli

masz lapka ?

Mi też jakaś furka przez myśl przeszła ....w przeciwieństwie do KERCZIEGO :decayed:

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Panowie w tym nowym roku -wszystkim zyczę aby im się nic nie psuło i dosiadali to o czym marzą :)

Ty zboku...

głodnemu chleb na myśli

masz lapka ?

Głodny głodnemu wypomina...;)

Z vagiem? Nie...

Panowie w tym nowym roku -wszystkim zyczę aby im się nic nie psuło i dosiadali to o czym marzą :)

Ty zboku...

głodnemu chleb na myśli

masz lapka ?

Mi też jakaś furka przez myśl przeszła ....w przeciwieństwie do KERCZIEGO :decayed:

Jakbyś miał 28 samochodów pod domem i tylko jedna Zonę to tez by Ci samochód nie przeszedł przez myśl bauahahaha

Opublikowano

Panowie w tym nowym roku -wszystkim zyczę aby im się nic nie psuło i dosiadali to o czym marzą :)

Ty zboku...

głodnemu chleb na myśli

masz lapka ?

Głodny głodnemu wypomina... ;)

Z vagiem? Nie...

Panowie w tym nowym roku -wszystkim zyczę aby im się nic nie psuło i dosiadali to o czym marzą :)

Ty zboku...

głodnemu chleb na myśli

masz lapka ?

Mi też jakaś furka przez myśl przeszła ....w przeciwieństwie do KERCZIEGO :decayed:

Jakbyś miał 28 samochodów pod domem i tylko jedna Zonę to tez by Ci samochód nie przeszedł przez myśl bauahahaha

Kolega. piszę całym zdaniem :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.