Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BOSERON to Ty juz nie rezasz lamp? As jest zmysluch

Kerczi , jako ze FB nie podpowiedział , na komórce się nie wyświetliło a Ja wpierd.... za dużo margaryny i mamm skleroze to teraz napisze :

Wszystkiego Najlepszego Stara dupo jedna :)

Dzięki bardzo!!! Bo ja taki cichociemny jestem ;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kerczi rezam rezam, ale Ekspert od przeciernia szlaków Mr. Miodzio wiesz ze nigdy ne daje za wygraną i musiał ta instalacje wykonać osobiście u siebie....a do mnie lada chwila tez wskakują takie same :wink:

zagadka z ostatniej chwili ?

Skoro Karol po 30 stce to Wiecie kiedy mu teraz bedzie stawał ? ...................

- tylko podczas mycia podłogi na kolanach ...............

Opublikowano
  • Autor

zdrowie panowie :)

Opublikowano

Ściąłem drzewo. Zbudowałem z niego dom. Przekonałem kobietę, że chce mieć z nią syna.

Wszystko jedną siekierą.

Opublikowano

hahahha ,

zdrowie Wasze ...... ja dopiero jutro przyłoże do pieca bo dziś praca noc <_<

Opublikowano
  • Autor

Boseronek jutro to jutro a dziś to dziś ;)

Opublikowano

to tez racja, jak przekonasz mojego Komendanta to jutro moze być juz dziś :P


Karol a masz fote starej kiery dla porównania


Ramzes...to chyba jednak KErcziego pasek bo tylko On ma te melonowe zapachy na nawiewach :D

Opublikowano

:grin:

eeee a ja mam coś lepszego jak kierownica :)

20150213_182233.jpg

Tylko teraz będę musiał wysiadać na światłach prawda lennox? :decayed::grin:

:thumbup1:

zacnie Panie to wygląda.

Zdrowie :drunk:

Edytowane przez lennox

Opublikowano

to tez racja, jak przekonasz mojego Komendanta to jutro moze być juz dziś :P

Karol a masz fote starej kiery dla porównania

Ramzes...to chyba jednak KErcziego pasek bo tylko On ma te melonowe zapachy na nawiewach :D

[url=http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/11/23/ec5a5304e615cf598022b77e8557e7e2.jpg]

4a69560fd7a153885fe3e48457787a56.jpg

Wysłane z VW

I pakiet burdel

9646d77d70c0897f09e4734756816e5c.jpg

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

airbus :kox:


a gdzie melony

Opublikowano

Kogo B8 kr 770...?

moje. a co?

Opublikowano

Ni ma ;)

CUBER zobacz na ostatnie zdjęcie i pomysł gdzie zostało zrobione ;))))

Zobacz ofertę: Felgi oryginalne 19 VW Golf R20 6 stan idealny !!!

http://allegro.pl/showItem2.php?item=5060390434

Wysłane z VW

Ci to maja spoty...

6c061960e9ad34ed940c5fb6fd552cd1.jpg

Opublikowano

Ci to maja spoty...

Eeee... Nasze spoty lepsze... Szczególnie jak Pablo (i ostatnio Radek) wjeżdża na poziom pomarańczowy i za***ie po gazie na ostatniej prostej, że aż czapki z głów spadają...

Ze śmiechu oczywiście :decayed:

Edytowane przez Transitpower

Opublikowano

kto jutro wieczorem a własciwie juz dzis ma ochote na wypad w miasto ?

Opublikowano

Eeee... Nasze spoty lepsze... Szczególnie jak Pablo (i ostatnio Radek) wjeżdża na poziom pomarańczowy i za***ie po gazie na ostatniej prostej, że aż czapki z głów spadają...

Ze śmiechu oczywiście :decayed:

Haha :grin:

To byl jednorazowy wybryk :decayed:

Opublikowano

kto jutro wieczorem a własciwie juz dzis ma ochote na wypad w miasto ?

W jakim celu, bo będę w kraku :naughty:

Opublikowano

Eeee... Nasze spoty lepsze... Szczególnie jak Pablo (i ostatnio Radek) wjeżdża na poziom pomarańczowy i za***ie po gazie na ostatniej prostej, że aż czapki z głów spadają...

Ze śmiechu oczywiście :decayed:

Haha :grin:

To byl jednorazowy wybryk :decayed:

Co tam sie dzialo?

Naciapane z kanalu...

Opublikowano

Siema

Opublikowano

:hi:

Nie potrzebuje ktoś drukarki atramentowej?

Epson SX445W z czytnikiem kart pamięci, Wi-Fi skanerem etc... Z nowym oryginalnym tonerem czarnym ? 100% sprawna mało używana?? :whistling:

Edytowane przez miodzio

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.