Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No tylko właśnie nie ma fejsa dla RNS-E żeby dało się wpiąć sygnał HDMI :(

Opublikowano
  • Autor

Bry dzień Wszystkim ;)


Koledzy mialby ktos z Was pozyczyc dystans 15mm i 20mm 5x112?

a do jakiej felgi i z jakim ET potrzebujesz te dystanse ?

Ja mam 15 mm ale otwór centrujący pod 66,6 niestety

Opublikowano

Bry dzień Wszystkim ;)

Koledzy mialby ktos z Was pozyczyc dystans 15mm i 20mm 5x112?

a do jakiej felgi i z jakim ET potrzebujesz te dystanse ?

Ja mam 15 mm ale otwór centrujący pod 66,6 niestety

Jak tylko do przymiarki to przecież jeden pies ;-)

Opublikowano

No tylko właśnie nie ma fejsa dla RNS-E żeby dało się wpiąć sygnał HDMI :(

Dlatego jeszcze po drodze adapter converter na analog.

Opublikowano

Koledzy mialby ktos z Was pozyczyc dystans 15mm i 20mm 5x112?

piasta wazna. jesli 57,1 to mam 2x 17mm

Opublikowano

Czy ktoś z jadących na zlot do BT weźmie ze sobą dekoder Cyfry/ NC+/ laptopa? A może w ośrodku mają Canal Plus? Przecież w sobotę 21.03 o 18-stej jest najważniejszy dla nas mecz sezonu...

Opublikowano

trza będzie przyjechać do Krk na R22 i wrócic po :-D

Opublikowano

trza będzie przyjechać do Krk na R22 i wrócic po :-D

Nie miałeś dzwonić wczoraj ;-) ?

Opublikowano

przyjechałem po 21 do krk zmarznięty i powiem Ci że wziąłem prysznic i poszedłem w kimono... po weekendzie zadziałamy w pon wezmę lapka i podrzucę Ci do pracy ;-)

Opublikowano
  • Autor

Transit , skąd w ogole takie pytanie ? k**wa przeciez Ja jadę i będę mecz oglądał!!!!!!!!!!!!! Przeciez to jest jak 11 przykazanie!

Opublikowano

To juz jakieś fatum...co zlot jest jakiś ważny mecz...

Opublikowano

Jaki mecz ?

Opublikowano

Transit , skąd w ogole takie pytanie ? k**wa przeciez Ja jadę i będę mecz oglądał!!!!!!!!!!!!! Przeciez to jest jak 11 przykazanie!

k**wa, ja podstawowych dziesięciu nie znam a Ty mi z jedenastym wyjeżdżasz... Ale skoro tak prawisz, to ja sie podpinam do projekcji :-) Możemy sobie nawet jakiś wieczorek taneczno - bokserski przy okazji zorganizować :grin:

ABG

Jaki mecz ?

DERBY... Jak można tego nie wiedzieć :facepalm:

ABG

Edytowane przez Transitpower

Opublikowano

Nice S8 MTM

0b22881616eaf90b56bdf4117c86594d.jpg

Opublikowano

Transit , skąd w ogole takie pytanie ? k**wa przeciez Ja jadę i będę mecz oglądał!!!!!!!!!!!!! Przeciez to jest jak 11 przykazanie!

k**wa, ja podstawowych dziesięciu nie znam a Ty mi z jedenastym wyjeżdżasz... Ale skoro tak prawisz, to ja sie podpinam do projekcji :-) Możemy sobie nawet jakiś wieczorek taneczno - bokserski przy okazji zorganizować :grin:

ABG

Jaki mecz ?

DERBY... Jak można tego nie wiedzieć :facepalm:

ABG

Jakie ?

Opublikowano

Transit , skąd w ogole takie pytanie ? k**wa przeciez Ja jadę i będę mecz oglądał!!!!!!!!!!!!! Przeciez to jest jak 11 przykazanie!

k**wa, ja podstawowych dziesięciu nie znam a Ty mi z jedenastym wyjeżdżasz... Ale skoro tak prawisz, to ja sie podpinam do projekcji :-) Możemy sobie nawet jakiś wieczorek taneczno - bokserski przy okazji zorganizować :grin:

ABG

Jaki mecz ?

DERBY... Jak można tego nie wiedzieć :facepalm:

ABG

Jakie ?
Skąd Ty k**wa mieszkasz? Bucovia Bukowa - Izolator Boguchwała przecież :facepalm:

ABG

Opublikowano

Transit , skąd w ogole takie pytanie ? k**wa przeciez Ja jadę i będę mecz oglądał!!!!!!!!!!!!! Przeciez to jest jak 11 przykazanie!

k**wa, ja podstawowych dziesięciu nie znam a Ty mi z jedenastym wyjeżdżasz... Ale skoro tak prawisz, to ja sie podpinam do projekcji :-) Możemy sobie nawet jakiś wieczorek taneczno - bokserski przy okazji zorganizować :grin:

ABG

Jaki mecz ?

DERBY... Jak można tego nie wiedzieć :facepalm:

ABG

Jakie ?
Skąd Ty k**wa mieszkasz? Bucovia Bukowa - Izolator Boguchwała przecież :facepalm:

ABG

A kto gra ?

Opublikowano

smutna wiadomość , dobry Czowiek był......

http://www.fakt.pl/krakow/zmarl-marek-wozniczka,artykuly,531075.html

Panowie co pijemy w BT ? zeby ne mieszać , trzeba zaczac powoli organizowac wyjazd :wink:

Dobre pytanie whisky czy czysta ???

O ktorej w piatek jedziecie z Krakowa ???

Edytowane przez norbi3000

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.