Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Fantowski,

Ja płace za Full pakiet NC+ ( wraz z HBO ) z multiroomem + upc net 60 mb = 139,90 zł :)


droga ale jeszcze jakoś to uciągne ;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fantowski,

Ja płace za Full pakiet NC+ ( wraz z HBO ) z multiroomem + upc net 60 mb = 139,90 zł :)

droga ale jeszcze jakoś to uciągne ;)

ists w pakiecie Extra+

125(19HD) + 80Mb/s = 149zł/mc

gdzie najlepiej udać się w celu nabycia 35szt Iphonów 5 lub 5S? :naughty:

Kerczi? :decayed:

Opublikowano

BUM...

Opublikowano

Fantowski,

Ja płace za Full pakiet NC+ ( wraz z HBO ) z multiroomem + upc net 60 mb = 139,90 zł :)

droga ale jeszcze jakoś to uciągne ;)

ists w pakiecie Extra+

125(19HD) + 80Mb/s = 149zł/mc

gdzie najlepiej udać się w celu nabycia 35szt Iphonów 5 lub 5S? :naughty:

Kerczi? :decayed:

Jakie potrzebujesz???

Opublikowano

BUM...

Idz stad ochlaptusie

Opublikowano

Można powiedzieć, że w kraku robiłem już wszystko... No może poza sraniem na panny ale mam to w planie :ph34r:

Opublikowano

a handluje tu ktoś sprzetem rtv agd? :wink:

Pablo? who else?

Opublikowano

a ja mam nc+ full za 79zl a internet ciągne od sąsiadki a Ona w odróżnieniu druta

Opublikowano

a ja mam nc+ full za 79zl a internet ciągne od sąsiadki a Ona w odróżnieniu druta

full full? canal+, HBO, filmbox'y, cinemax'y itd?

Opublikowano

Ogr mam stalki do Toyoty... Same potrzebujesz czy z opona? Jaki rozstaw???

Opublikowano

Ogr mam stalki do Toyoty... Same potrzebujesz czy z opona? Jaki rozstaw???

To dla znajomego. Tam ma Avensis z 2004 roku z silnikiem 1.8 to z tego co widziałem na necie to ma 5x100 chyba ale pewien nie jestem. Opony już zamówił, sama stal potrzebna.

Opublikowano

Ogr mam stalki do Toyoty... Same potrzebujesz czy z opona? Jaki rozstaw???

To dla znajomego. Tam ma Avensis z 2004 roku z silnikiem 1.8 to z tego co widziałem na necie to ma 5x100 chyba ale pewien nie jestem. Opony już zamówił, sama stal potrzebna.

Tak , jak benzyna to ma mniejszy rozstaw. Mam 4 igiełki praktycznie nowe. 6,5J ET45

Opublikowano

Szerokości i ET nie wiem jakie tam ma być. Daj do siebie numer to mu przekażę i się zdzwonicie.

Opublikowano

602 760 360

Opublikowano

oka, już mu pisze.

Opublikowano

Kerczi, z tego pomarańczowego co masz na handel to końcówka do urwania z ceny ?

Opublikowano

a ja mam nc+ full za 79zl a internet ciągne od sąsiadki a Ona w odróżnieniu druta

full full? canal+, HBO, filmbox'y, cinemax'y itd?

tak full full, tylko ze ja 8 lat z nimi jestem, a zalezalo mo tylko na canale + zeby mecze ogladac liga angielska, hiszpanska, wloska, francuska i polska.
Opublikowano

Koledzy możecie polecić firmę która zna się na naprawach klimatyzacji w Krakowie? Do 0 uciekł mi gaz i pewnie gdzieś jest nieszczelność.

Opublikowano

a handluje tu ktoś sprzetem rtv agd? :wink:

Pablo? who else?

Kerczi - znasz chłopa ?

Opublikowano

Kerczi, z tego pomarańczowego co masz na handel to końcówka do urwania z ceny ?

To nie ja mam, ale 140000 jest do urwania

a handluje tu ktoś sprzetem rtv agd? :wink:

Pablo? who else?

Kerczi - znasz chłopa ?

Którego?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.