Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oooo DANTE, ubiegłes mnie

Panowie bedzie RS 6 do sprzedania igła bezwypadek niebieski jakby ktoś cos...mały przebieg

chyba właśnie go ktoś kupił...

http://otomoto.pl/oferta/audi-rs6-2015-rs6-avant-salon-polska-facelifting-ID4pahID.html#17187aa9b9

chyba nie zdazyl :)

Edytowane przez _Gabriel_

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

powiem Wam ze dzis mialem bardzo ciekawe zajecia z przestepczosci samochodowej..... dobre metody mają zlodzieje dzisiaj.... a jakie gadżety

Czyli przybedzie nam nowych złodzieji

Opublikowano

Ja myślę że kupił i juz rozjebal ☺

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema

Opublikowano

hi

Opublikowano

:siema:

Ja myślę że kupił i juz rozjebal ☺

Może to była jazda testowa :decayed:
Opublikowano

Gdzieś pisali że auto należało do salonu samochodowego, więc chyba jeszcze nie kupił.

Opublikowano

Wąski

Paweł Kryś kierownik u Gladyska tel. 696587387 ;)

Dziękuję bardzo

to znajomy - ścigali się po mieście i nie wyszło :kwasny: spoko koleś - a internet i prasa i PIS kłamie :decayed:

Opublikowano

Wąski

Paweł Kryś kierownik u Gladyska tel. 696587387 ;)

Dziękuję bardzo
to znajomy - ścigali się po mieście i nie wyszło :kwasny: spoko koleś - a internet i prasa i PIS kłamie :decayed:

Czasem tak jest, że nie wyda

Opublikowano

Wąski

Paweł Kryś kierownik u Gladyska tel. 696587387 ;)

Dziękuję bardzo

to znajomy - ścigali się po mieście i nie wyszło :kwasny: spoko koleś - a internet i prasa i PIS kłamie :decayed:

a z czym on sie scigal? z tym tramwajem? bo na tym filmiku to wyglada mega slabo. leci na czerwonym przeciwleglym pasem. gosc nie zauwazyl wielkiego tramwaju wiec gdyby tymi pasami ktos szedl to pewnie by nie bylo co zbierac z czlowieka

Opublikowano

Wąski

Paweł Kryś kierownik u Gladyska tel. 696587387 ;)

Dziękuję bardzo

to znajomy - ścigali się po mieście i nie wyszło :kwasny: spoko koleś - a internet i prasa i PIS kłamie :decayed:

a z czym on sie scigal? z tym tramwajem? bo na tym filmiku to wyglada mega slabo. leci na czerwonym przeciwleglym pasem. gosc nie zauwazyl wielkiego tramwaju wiec gdyby tymi pasami ktos szedl to pewnie by nie bylo co zbierac z czlowieka

no z kolesiem który jechał za nim-proste za duża adrenalina -ja kiedyś nie zauważyłem separatora niskiego na moście :facepalm: szybka droga ze spota do MC na mateczny :)

Opublikowano

Skoro facetowi skacze zbyt wysoko adrenalina i popełnia tak kardynalne błędy to niech tramwajem jeździ ;)

Opublikowano

Skoro facetowi skacze zbyt wysoko adrenalina i popełnia tak kardynalne błędy to niech tramwajem jeździ ;)

Ale, że żaden z nas nigdy ścigając się przed lub po spocie nigdy nic nie nawywijał?

I jeździmy przepisowo?

Trochę mnie hipokryzji

Opublikowano

ja nie mowie ze ja jezdze przepisowo bo lubie zapie^&*ac ale nie zdarzylo mi sie nigdy przeciwleglym pasem wyprzedzac samochody stojace na czerwonym.

nie da sie ukryc ze u mnie wystepuje syndrom "wszyscy ktorzy jada wolniej to cioty a Ci ktorzy jada szybciej to idioci" ale tego chlopa ulanska fantazja to mocno poniosla.

Opublikowano

To ja jadąc w tym roku ( zgodnie z przepisami) na zlot zimowy, widzialem wariatow jezdzacych tak, że bałem się o własne zdrowie i życie

I dodam, że zawsze jeżdżę zgodnie z przepisami. Ale widziałem tych i owych z forum, co nieźle wariowali.

Gdyby te wyprzedzania pasem awaryjnym widzial jakiś Policjant to by było grubo

Edytowane przez gruszka

Opublikowano

Gdyby te wyprzedzania pasem awaryjnym widzial jakiś Policjant to by było grubo

Odpuść mu, pijany był

Opublikowano

Skoro facetowi skacze zbyt wysoko adrenalina i popełnia tak kardynalne błędy to niech tramwajem jeździ ;)

Ale, że żaden z nas nigdy ścigając się przed lub po spocie nigdy nic nie nawywijał?

I jeździmy przepisowo?

Trochę mnie hipokryzji

nie jestem wzorem idealnego kierowcy ale nie wyobrażam sobie na mieście lecieć pod prąd by kogoś wyprzedzić mając do dyspozycji ....rs6...znalazł bym 100 innych miejsc by gościa zrobić :wink::naughty:

Opublikowano

Skoro facetowi skacze zbyt wysoko adrenalina i popełnia tak kardynalne błędy to niech tramwajem jeździ ;)

Ale, że żaden z nas nigdy ścigając się przed lub po spocie nigdy nic nie nawywijał?

I jeździmy przepisowo?

Trochę mnie hipokryzji

nie jestem wzorem idealnego kierowcy ale nie wyobrażam sobie na mieście lecieć pod prąd by kogoś wyprzedzić mając do dyspozycji ....rs6...znalazł bym 100 innych miejsc by gościa zrobić :wink::naughty:

A ja mając takie auto zmieściłbym się między wagonami

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.