Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiesz co ja pamiętam swój i pamiętam kto mi pomógł.. kto przywitał się i pogadał a kto odwrócił się tyłkiem...

no wiesz.... nie musiales :wub:

Ale odrazu na pierwszym spocie była taka milosc ze ktoś sie Ci tyłkiem nadstawiał?!?;))

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie spokojnie ;-) bo bedzie ze jakas wojne wywolalem i buta dostane ^^

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Panowie spokojnie ;-) bo bedzie ze jakas wojne wywolalem i buta dostane ^^

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

za pózno :wink:

Opublikowano

Sic , to inaczej sie przedstawie ^^ albo zaloze kubelek kfc na glowe to mnie nie poznacie :-D

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Dla rozładowania napięcia zobaczcie jaki zasięg na zbiorniku wczoraj mi komp pokazał :-D 5a00c9b92cfe73f0c8efce6c7834e3bd.jpg

Opublikowano

Mi przy 2.0 tdi pokazał kiedys 1170

Opublikowano

Ja pierwszy raz w życiu widziałem ponad 900 :-) wiec jak to zobaczyłem to stwierdziłem ze idę na rekord :-D W sumie nie wiem czy w B6 licznik jest w stanie pkazac więcej...

Opublikowano

Panowie.... z tym sie zgodze ze na spotach tworzą sie grupki osob bo jedni rozmawiają o autach inni poruszają inne tematy to fakt... ale nigdy nikt nowego nie odtracił...

Vixen ja Cie nie znam i nie oceniam... pewnie jestes w porzadku, a Tranzit.... nie chcial Cie napewno urazić spokojnie.

Gruszka tez sie jąkał i pocił na pierwszym spocie a jak sie ładnie rozkrecił....

Opublikowano

Panowie.... z tym sie zgodze ze na spotach tworzą sie grupki osob bo jedni rozmawiają o autach inni poruszają inne tematy to fakt... ale nigdy nikt nowego nie odtracił...

Vixen ja Cie nie znam i nie oceniam... pewnie jestes w porzadku, a Tranzit.... nie chcial Cie napewno urazić spokojnie.

Gruszka tez sie jąkał i pocił na pierwszym spocie a jak sie ładnie rozkrecił....

boseron to że są grupki to oczywiste i tego nie przeskoczysz. chodzi tylko o to, że jak ktoś nowy przyjeżdża to trzeba wyjść w jego stronę i prócz podania ręki zagadać zainteresować się

forum jak ja rozumiem jest od tego by sobie pomagać. każdy z nas szuka/szukał pomocy. za okazaną pomocą jedni biorą mamone a inni robią to za friko bo być może kiedyś też będą potrzebować pomocy.. tyle :wink:

Opublikowano

Ja pierwszy raz w życiu widziałem ponad 900 :-) wiec jak to zobaczyłem to stwierdziłem ze idę na rekord :-D W sumie nie wiem czy w B6 licznik jest w stanie pkazac więcej...

Fis "umie" pokazywać wartości ponad 1000km, zalej pod korek i przejdź się na trasie z równą prędkością 90km/h pare ładnych km a zobaczysz te magiczne 1000km

Pozdrawiam, Łukasz

Opublikowano

odwiedze odwiedze tylko napisz kiedy będziesz

ja co tydzien jestem :P

Panowie, my tu pitu pitu a tak w ogole to GDZIE JEST PABLO?! :huh:

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

odwiedze odwiedze tylko napisz kiedy będziesz

ja co tydzien jestem :P

Panowie, my tu pitu pitu a tak w ogole to GDZIE JEST PABLO?! :huh:

Na forum Dacii

Opublikowano

odwiedze odwiedze tylko napisz kiedy będziesz

ja co tydzien jestem :P

Panowie, my tu pitu pitu a tak w ogole to GDZIE JEST PABLO?! :huh:

Pablo jest zarobiony i zakochany :wink: czasu mu na forum brak

Opublikowano

Znalazł swoją drugą połówkę gruszki ups przepraszam jabłka i już po chłopie. Ale spoko po ślubie szybko wróci :)

Opublikowano

Znalazł swoją drugą połówkę gruszki ups przepraszam jabłka i już po chłopie. Ale spoko po ślubie szybko wróci :)

dobrze by było :wink:

Ramzes jedną ramkę mi trzeba

Opublikowano

Znalazł swoją drugą połówkę gruszki ups przepraszam jabłka i już po chłopie. Ale spoko po ślubie szybko wróci :)

dobrze by było :wink:

Ramzes jedną ramkę mi trzeba

Kurde przeczytałem na początku ze jedna RĘKĘ Ci trzeba :)

Wysłane z VW

Opublikowano

Fanta wtorek spot albo k2 tech.

Kerczi jak fanta potrzebuje ręki też mu mogę zorganizować

Opublikowano

Dla rozładowania napięcia zobaczcie jaki zasięg na zbiorniku wczoraj mi komp pokazał :-D 5a00c9b92cfe73f0c8efce6c7834e3bd.jpg

Ja miewam takie magiczne liczby nawet w 2.5 TDi [emoji3]
Opublikowano

Ja pierwszy raz w życiu widziałem ponad 900 :-) wiec jak to zobaczyłem to stwierdziłem ze idę na rekord :-D W sumie nie wiem czy w B6 licznik jest w stanie pkazac więcej...

Fis "umie" pokazywać wartości ponad 1000km, zalej pod korek i przejdź się na trasie z równą prędkością 90km/h pare ładnych km a zobaczysz te magiczne 1000km

Pozdrawiam, Łukasz

Raczej więcej nie zobaczę skoro przez kilka lat użytkowania tego auta nie widziałem a teraz trochę się napracowałem żeby było tyle ile widać na zdjęciu :-) Rzadko kiedy na zbiorniku dojdę do 900 km mimo że na ecodrivingu akurat się znam tyle że nie mam ciśnienia żeby stosować ;-) poza tym auto ciężkie.

Dla rozładowania napięcia zobaczcie jaki zasięg na zbiorniku wczoraj mi komp pokazał :-D 5a00c9b92cfe73f0c8efce6c7834e3bd.jpg

Ja miewam takie magiczne liczby nawet w 2.5 TDi [emoji3]
A średnio jaki rezultat spalają Ci wychodzi?
Opublikowano
A średnio jaki rezultat spalają Ci wychodzi?

8,8 - 9,2 L/100km ale w trasie zdecydowanie ta średnia spada

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.