Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fanta 100 lat

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fanta najlepszego i malucha złotego ;-)

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Fanta najlepszego :drinks:

Na stoisku marki Audi podczas tegorocznego salonu samochodowego we Frankfurcie można było zobaczyć najnowszy model A4. Samochód jest już dostępny w Polsce.

http://moto.onet.pl/aktualnosci/nowe-audi-a4-juz-na-rynku-frankfurt-2015/nydyq7

Opublikowano

hej, sprzedam box na dach kompletny z mocowaniem do relingow, firmy inter pack uzywany przez ojca, cena 900 zl

be1e7d7dd00d6aaba07dbc041aa7eba0.jpg

3dcfad06f5efe8a2e2f3b99ed5e32fdd.jpg

i fotelik rowerowy do 22 kg bardzo dobrej jakosci, solidny 140 zl

7145d39fb743ced3aff8be1c351b996f.jpg

Opublikowano
  • Autor

Łukaszku a jaka długość tego box-u i pojemność ?

np. INTER PACK czarny błyszczący 194x79x37 pojemnosc 460 litrów kosztują nowe po ok 950 zł ;)

Opublikowano

ale z relingami? to Taty box twierdzi ze kupil go nowego za 1700 wiec to jego cena, ale jak ktos bedzie zaintetesowany to dogadac sie z moim Ojcem mozna ;) box zajmuje ponad polowe dachu auta na szerokosc i jest wysoki.

kupujac Q5 dostał w prezencie boxa wiec ten jest na sprzedaż ;)

a poza tym Cuberku 900 to nie 950 wiec zawsze to 5 dych na cukierki dla dzieci w kieszeni :) hahaha

Opublikowano

o miło, dzięki ;-)

Opublikowano

dziękuje Panowie za życzenia :wink:

Opublikowano

Siema Paniska

Pozdro z Paryża...

Jestem w małym szoku....podjechałem pod parking a chłop Zabrał mi klucze, auto powiedział ze bede miał dostep do auta 24h/d i wystawił taki kwitek

23372c5489b19586703f1742405f94df.jpg

Ciekawe ile fur by u nas zginęło...

P.s. Patrzcie tam na Allegro czy nikt jej nie wystawił...;)

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Siema Paniska

Pozdro z Paryża...

Jestem w małym szoku....podjechałem pod parking a chłop Zabrał mi klucze, auto powiedział ze bede miał dostep do auta 24h/d i wystawił taki kwitek

23372c5489b19586703f1742405f94df.jpg

Ciekawe ile fur by u nas zginęło...

P.s. Patrzcie tam na Allegro czy nikt jej nie wystawił...;)

Zostawiłem Ci taki na biurku. Wpisałem K0 JAG
Opublikowano

Buehehe bedziemy sledzic ebay xD jak cos , to damy znac ,ja bym chyba nie spal w nocy :-D

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Siema Paniska

Pozdro z Paryża...

Jestem w małym szoku....podjechałem pod parking a chłop Zabrał mi klucze, auto powiedział ze bede miał dostep do auta 24h/d i wystawił taki kwitek

23372c5489b19586703f1742405f94df.jpg

Ciekawe ile fur by u nas zginęło...

P.s. Patrzcie tam na Allegro czy nikt jej nie wystawił...;)

Zostawiłem Ci taki na biurku. Wpisałem K0 JAG

Buahhahahaha głupol

Opublikowano

:bry:

gallery_1442585541_842569.jpg

Cuber, Lennox... Który z Was maczał w tym palce?? :mysli:

Opublikowano

Siema Paniska

Pozdro z Paryża...

Jestem w małym szoku....podjechałem pod parking a chłop Zabrał mi klucze, auto powiedział ze bede miał dostep do auta 24h/d i wystawił taki kwitek

23372c5489b19586703f1742405f94df.jpg

Ciekawe ile fur by u nas zginęło...

P.s. Patrzcie tam na Allegro czy nikt jej nie wystawił...;)

Zostawiłem Ci taki na biurku. Wpisałem K0 JAG
a taki był łany amerykanski

Ramzes zamów mi ten termostst

Opublikowano

Siema Paniska

Pozdro z Paryża...

Jestem w małym szoku....podjechałem pod parking a chłop Zabrał mi klucze, auto powiedział ze bede miał dostep do auta 24h/d i wystawił taki kwitek

23372c5489b19586703f1742405f94df.jpg

Ciekawe ile fur by u nas zginęło...

P.s. Patrzcie tam na Allegro czy nikt jej nie wystawił...;)

Zostawiłem Ci taki na biurku. Wpisałem K0 JAG
a taki był łany amerykanski

Ramzes zamów mi ten termostst

Ten za 400zl czy ten za 100zl
Opublikowano

ten za 1zł + VAT

Opublikowano

Pany, bo nie wiem jaki kolor wybrać :)

81f140b096c25db8d256bfdab5a2f109.jpg

Opublikowano

pod George'm V-tym jestes?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.