Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

poprawilem, trzyma sie jak ta lala ;)

zdjalem zderzak, slizgi, wszystkie zaczepy dokladnie umylem bo byly cale w blocie a pozniej zlozylem do kupy, troche silowania i wskoczyl na swoje miejsce :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To ile tam obecnie gniadych siedzi wystrojone jest :P?

Edytowane przez arek_cccp

Opublikowano

To ile tam obecnie gniadych siedzi wystrojone jest [emoji14]?

Zdrowa seria :-)

Naciapane z bagażnika...

Opublikowano

Fmic dobra rzecz napewno poprawi osiągi zwłaszcza latem

Pany a4 b7 kuzyna cena 19 koła brać !

Edytowane przez boseron

Opublikowano

Tam jest 2.0tdi??

Opublikowano

To ile tam obecnie gniadych siedzi wystrojone jest [emoji14]?

Zdrowa seria :-)

Naciapane z bagażnika...

+1 :D

Opublikowano

Tam jest 2.0tdi??

Tak ale Jaglarz robił pompę oleju
Opublikowano

Jaki przelot? 2005??

Opublikowano

Za 2 godzinki Super Bowl !

255 kkm 05

Opublikowano

Witam

W końcu turbina po regeneracji, zaślepiony EGR i teraz autko śmiga aż miło :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Boseron, to powiedz mi co jest nie halo z tym autem , bo w tej kasie chodza B6 a nie B7. moze trzeba dorzucić do ceny 10k to się łatwiej sprzeda a dycha w kieszeni więcej :kox:

Szukam tesciowi furmanki, ale nie patrzyłem nawet na B7 a tu taki rodzyn...

Opublikowano

Tak ale Jaglarz robił pompę oleju

Dasz namiar?

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Boseron, to powiedz mi co jest nie halo z tym autem , bo w tej kasie chodza B6 a nie B7. moze trzeba dorzucić do ceny 10k to się łatwiej sprzeda a dycha w kieszeni więcej :kox:

Szukam tesciowi furmanki, ale nie patrzyłem nawet na B7 a tu taki rodzyn...

Załamują mnie takie komentarze, z autem jest wszystko w porządku i nie ma żadnych wad ukrytych po raz kolejny napisze mój Kuzyn ma dużo kasy i nie zależy mu czy weźmie 5 koła w ta czy w druga stronę po prostu chce sprzedać i już , chcesz podejdź bo auto od tygodnia stoi u mnie w garażu.

Moim zdaniem pierwszy oglądający ją weźmie tyle w temacie

Tak ale Jaglarz robił pompę oleju

Dasz namiar?

Nie znam ulicy ale zadzwoń to Ci wytłumaczę albo Kerczi napisze bo tez tam serwisował
Opublikowano

Podaj nr do siebie.

Opublikowano
Auto-Service. Jaglarz P.
Adres: Sadowa 34, 32-020 Wieliczka
Telefon:601 455 045

;)

Opublikowano

Dzięki Krzysiek :)

Opublikowano

Boseron, to powiedz mi co jest nie halo z tym autem , bo w tej kasie chodza B6 a nie B7. moze trzeba dorzucić do ceny 10k to się łatwiej sprzeda a dycha w kieszeni więcej :kox:

Szukam tesciowi furmanki, ale nie patrzyłem nawet na B7 a tu taki rodzyn...

Załamują mnie takie komentarze, z autem jest wszystko w porządku i nie ma żadnych wad ukrytych po raz kolejny napisze mój Kuzyn ma dużo kasy i nie zależy mu czy weźmie 5 koła w ta czy w druga stronę po prostu chce sprzedać i już , chcesz podejdź bo auto od tygodnia stoi u mnie w garażu.

Moim zdaniem pierwszy oglądający ją weźmie tyle w temacie

Boski! To jak mu nie robi roznicy 5 koła w te czy w te, to powiedz mu ze daje 14k :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.