Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok dzięki za informację

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ci na Piaskach to

Speed serwis, Mokra 2A. 504005569

Nawet nie wiedziałem, że oficjalnie są to 2 oddzielne warsztaty...

Opublikowano

A co z tymi wałkami było że tak od nich gonicie ?

przeciez nikt o nich zlego slowa nie powiedzial, zapytalem tylko czy to oni :)

nic wielkiego sie nie stalo, rozwalilo koledze silnik i takie tam pierdoly :)

Opublikowano

A co z tymi wałkami było że tak od nich gonicie ?

przeciez nikt o nich zlego slowa nie powiedzial, zapytalem tylko czy to oni :)

nic wielkiego sie nie stalo, rozwalilo koledze silnik i takie tam pierdoly :)

I wina była po ich stronie ? Jakoś nie chce mi się wierzyć ale pewnie co mechanik to i tyle opinii klientów.

Opublikowano

nie wiem po czyjej stronie byla wina. Nie jest to tez miejsce, zeby opisywac cala sprawe. Wiem tylko tyle, ze lukasz byl niezadowolony, ale reszte juz sam niech opowie

Opublikowano

A co z tymi wałkami było że tak od nich gonicie ?

przeciez nikt o nich zlego slowa nie powiedzial, zapytalem tylko czy to oni :)

nic wielkiego sie nie stalo, rozwalilo koledze silnik i takie tam pierdoly :)

I wina była po ich stronie ? Jakoś nie chce mi się wierzyć ale pewnie co mechanik to i tyle opinii klientów.

Sąd jeszcze nie orzekł czyja wina [emoji14]
Opublikowano

Ci na Piaskach to

Speed serwis, Mokra 2A. 504005569

Nawet nie wiedziałem, że oficjalnie są to 2 oddzielne warsztaty...

Ja ich tylko kojarze jako speed Service . Trzeba uważać bo na mokrej są chyba że trzy warsztaty.

Opublikowano

Ja ich tylko kojarze jako speed Service . Trzeba uważać bo na mokrej są chyba że trzy warsztaty.

Dokładnie.

Z tego co teraz patrzę, to Wojtek jest jako SpeedService, Janusz jako JanCar (w tym samym warsztacie mają 2 stanowiska i robią niezależnie).

A 5 metrów od nich po przeciwnej stronie ulicy (Mokra 2) jest jakiś warsztat, ale z tego co wiem nie jest wart polecania.

Opublikowano

Gotowi na nowego Pitbulla ?

https://www.youtube.com/watch?time_continue=176&v=gV6q9lwGj8M

"K*rwa, jaki fajny gołab" :decayed:

dobre dobre ;-) Tak swoją drogą pitbula jeszcze nie oglądałem :/

Opublikowano
  • Autor

Siemka All :hi:

Opublikowano

Siemka All :hi:

Cześć

jest jakaś szansa , że będę miał na czym papier w kiblu powiesić bo znów jest jak zwykle [emoji57]

Opublikowano
  • Autor

Ja pier**le Fanta weź nie pier..... na jednym masz !

Nic nie poradzę ze Niemcownia wysłała jeden

Opublikowano
Jak droga na Chorwację bo słyszałem ze dużo remontów w Austrii i korki na granicach ?

Łukaszku , Ja do Cro jade przez Chyżne , Bańska , Sahy, Budapeszt , Zagrzeb , wyspa Vir

Wczoraj wyjechałem o 18-40 z wyspy Vir a w Kraku byłem o 6-09:) wiem że od Sahy jest lekka męczarnia przez Slovakie no ale i tak dobry czas :)

Raz jechałem przez Wiedeń i Slowenia i nigdy wiecej ..... moze trafiłem na zły moment ale jechałem 17 godzin

A ja wlasnie jadę...i zawsze jeżdzę przez Czechy, austrie i Słowenię...i nigdy przez Słowację...drogi dramo....nigdy nie jechałem dłużej niż 12h

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano
  • Autor

Karolu, jeden ogórki drugi ogrodnika córki itd

Jeśli nie ma zmiany "turnusu" czy dzwona to droga idealna.....po za Słowenią :)

Słowacja to raptem 200 km w nocy jest ok :) w dzień w życiu bym nie pojechał :)

Opublikowano

Myjemy :)

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez Radekst

Opublikowano
Jak droga na Chorwację bo słyszałem ze dużo remontów w Austrii i korki na granicach ?

Łukaszku , Ja do Cro jade przez Chyżne , Bańska , Sahy, Budapeszt , Zagrzeb , wyspa Vir

Wczoraj wyjechałem o 18-40 z wyspy Vir a w Kraku byłem o 6-09:) wiem że od Sahy jest lekka męczarnia przez Slovakie no ale i tak dobry czas :)

Raz jechałem przez Wiedeń i Slowenia i nigdy wiecej ..... moze trafiłem na zły moment ale jechałem 17 godzin

A ja wlasnie jadę...i zawsze jeżdzę przez Czechy, austrie i Słowenię...i nigdy przez Słowację...drogi dramo....nigdy nie jechałem dłużej niż 12h
Karol jak teraz wygląda droga Brno-Wiedeń i na Graz?

Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Normalnie...jak zawsze :)) bez stresu.

Dwie zwężki i tyle...

CUBER masz racje...dlatego ja wole ogrodnika córki :))))))))) a Ty ogórki ;)

Zeby nie było....i to z potężna ilością postojów po drodze...

779b7f54c228f7cbd3722d4e9baeae4e.jpg

a507a80fc075c062b60ebd50acd5f019.jpg42af97de81a7ae83850ecf9ef5fd04e4.jpg

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano
  • Autor

No to Masz fart i to patrząc ze przy Piątku ..... jestem w szoku bo znajomi wracali równolegle ze mną własnie przez Austrie i byłem dwie godziny przed nimi w Krakowie ;)

No ale czas masz porównywalny do mojego ;)

ps. dla Ciebie ogórki dla mnie córki ;P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.