Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Ktoś, coś?
8c2f5faa61c5f8b065a991b2c3b72103.jpg
Bedzie jeszcze kiera bez poduchy w idealnym stanie i hamulce TRW 320mm przód. Klocki Ferodo DS Performance i tarcze OZ. Może 5k przejechane na nich.

Paweł dobrze wczoraj słyszałem, że "zmianę" silnika ogarnia Ci NOSB ? :huh:

Edytowane przez Shadow

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Ktoś, coś?

8c2f5faa61c5f8b065a991b2c3b72103.jpg

Bedzie jeszcze kiera bez poduchy w idealnym stanie i hamulce TRW 320mm przód. Klocki Ferodo DS Performance i tarcze OZ. Może 5k przejechane na nich.

Paweł dobrze wczoraj słyszałem, że "zmianę" silnika ogarnia Ci NOSB ? :huh:

Tak
Opublikowano

Nosb ? Łojezuuu, posprawdzaj spawy.

Jest sens tam jechać ?

Edytowane przez OGr

Opublikowano

Nosb ? Łojezuuu, posprawdzaj spawy.

Jest sens tam jechać ?

juz mu mowilem, ale sie uparl ze nosb jest bardzo dobrym specjalista :)

Cuber, zdążyłeś wczoraj dojechac do domu? :decayed:

Opublikowano

Ale marudzicie.

Ja tam jestem dobrej myśli. Widziałem już na żywo jedno 2.0TFSI -> 3.0TFSI w A5 zrobione przez niego. A tak naprawdę mało kto by się podjął takiego swapa. Ja nie znalazłem nikogo kto by juz to zrobił i auto bezproblemowo jeździło.

Pożyjemy zobaczymu. Sami ocenicie jak już będzie zrobione.


juz mu mowilem, ale sie uparl ze nosb jest bardzo dobrym specjalista :)

Coś tam się zna...


Nosb ? Łojezuuu, posprawdzaj spawy.

Może i nie jest wirtuozem spawarki, ale mechanike ogarnia. :)

Edytowane przez Wurger

Opublikowano

spoko luz

Opublikowano

dobra dobra ptysie , czepcie się lepiej swojego Adriana :P

Opublikowano

Pożyjemy zobaczymu. Sami ocenicie jak już będzie zrobione.

Masz jakiś termin wyznaczony do odbioru czy jak zrobie to będzie ?

dobra dobra ptysie , czepcie się lepiej swojego Adriana :P

:grin::grin::grin:

Edytowane przez Shadow

Opublikowano

dobra dobra ptysie , czepcie się lepiej swojego Adriana :P

Akurat do niego Nosb dzwonił kiedyś zapytać jak ustawić TIGa :P

Opublikowano

dobra dobra ptysie , czepcie się lepiej swojego Adriana :P

Akurat do niego Nosb dzwonił kiedyś zapytać jak ustawić TIGa :P

No to mam nadzieję, że ustawił :D

Masz jakiś termin wyznaczony do odbioru czy jak zrobie to będzie ?

Zaczęliśmy 2 tygodnie przed czasem, więc możliwe, że będzie nawet przed terminem. Wczoraj oglądałem auto. Jest już trochę zrobione, dzisiaj wlatuje silnik i czekamy żedy to wszystko zakodować.

Edytowane przez Wurger

Opublikowano

Nosb ? Łojezuuu, posprawdzaj spawy.

Jest sens tam jechać ?

co jest nie tak z nosbem?

tez pekaja walki rozrzadu u niego? :)

Opublikowano

Ocenimy na żywo po skończonej robocie, ja osobiście się nie spotkałem ze złą opinią o Nosb Performance a kilka projektów naprawdę fajnych robił. Macie jakieś potwierdzone info, że coś spaprał czy tylko jakieś pogłoski ? :P

Opublikowano

Jak zAwsze tylko pogłoski...a Adrian spieprzył juz kilka aut moim znajomym...

Opublikowano

Ano właśnie. Każdy chwali swoje. Ja do Nosba nie mogę się o nic jak dotąd przyczepić. Przykłada się do roboty i świetnie sie z nim współpracuje.

Opublikowano

Ano właśnie. Każdy chwali swoje. Ja do Nosba nie mogę się o nic jak dotąd przyczepić. Przykłada się do roboty i świetnie sie z nim współpracuje.

a jak mu idzie, kiedy będzie wszystko gotowe?? Piszesz tylko, że wozisz graty i że coś robi, a terminu nie podajesz :decayed:

Opublikowano

Ano właśnie. Każdy chwali swoje. Ja do Nosba nie mogę się o nic jak dotąd przyczepić. Przykłada się do roboty i świetnie sie z nim współpracuje.

a jak mu idzie, kiedy będzie wszystko gotowe?? Piszesz tylko, że wozisz graty i że coś robi, a terminu nie podajesz :decayed:

A nawet mu idzie :)

Właśnie silnik wyladował w aucie. Sa już hamulce tył, wydech, dyfer, wał. Jutro może dojdą hamulce przód.

Jeśli nie bedzie problemów z dokodowaniem kluczyków, to w następnym tygodniu strojenie i auto teoretycznie gotowe. Może w piątek albo w weekend uda sie toto odpalić.

Terminu nie podaje, bo przeciez nie da się wszystkiego przewidzieć. Czasem trzeba coś z ASO domówić i czekać tydzień.

Robim co możem :)

Opublikowano

k..wa, słyszeliście, że Orłosia wyrzucili z teleexpresu - chłop był w TVP1 ponad 25 lat. Normalnie koniec świata :kox:

Opublikowano

k..wa, słyszeliście, że Orłosia wyrzucili z teleexpresu - chłop był w TVP1 ponad 25 lat. Normalnie koniec świata :kox:

Jakoś zupełnie mnie to nie dziwi już. Niestety.

Opublikowano

gdzie można składać podania o rezygnacji z odbioru TVP?? Bo chętnie bym takie odwołanie wysłał. Generalnie w TVP oglądałem tylko teleexpres bo to był jedyny program informacyjny, który można było oglądać.

Edytowane przez Lukasz_mk2

Opublikowano

gdzie można składać podania o rezygnacji z odbioru TVP??

czerwony guzik na pilocie do TV ;)

Edytowane przez _Gabriel_

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.