Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zdjecie RS6 jest z MRC Tuning :)

jakby ktos chcial wiecej fotek to mozna poogladac https://web.facebook.com/mrctuning/photos/?tab=album&album_id=1067448646630722

Zdjęcie tak, ale wykres nasz :D

Edytowane przez edraven

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fanta, Wąski graty na rajdzie !

Opublikowano

Panowie ma ktos jakies znizki w aso ? Potrzebowal bym ceny z rabatem jakims na korek zbiornika plynu chlodniczego do 1,8t avj 2001r

Btw Ogr , pytalem o vw , ale kupiles cos w ogole? Czy rower? XD

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

a co ten korek 3 koła kosztuje? :D

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Panowie ma ktos jakies znizki w aso ? Potrzebowal bym ceny z rabatem jakims na korek zbiornika plynu chlodniczego do 1,8t avj 2001r

Btw Ogr , pytalem o vw , ale kupiles cos w ogole? Czy rower? XD

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Nie, jeszcze nie kupiłem kolego. Zasadniczo zmieniam pracę i będę pracował w samym centrum, więc dojazd tylko i wyłącznie MPK :-/ Sam nie wiem czy to auto mi potrzebne ale jakieś większe na pewno by się przydało chociaż pod zone.

Naciapane z kanału...

Opublikowano

jakieś większe na pewno by się przydało chociaż pod zone.

Dobrze że nie widzi tego co napisałeś :decayed:

Opublikowano

jakieś większe na pewno by się przydało chociaż pod zone.

Dobrze że nie widzi tego co napisałeś :decayed:
Haha, sorry najebany jestem i nie o to chodziło :-)

Naciapane z kanału...

Opublikowano

Fanta, Wąski graty na rajdzie !

DZIĘKI - co to za rajd :wink:

Dzisiaj porodowka :-) Dawno mnie tu nie było ale widzę że nic się nie zmieniło.

Jakby ktoś reflektowal to zapraszam do mnie wieczorem :-)

.

jeszcze raz GRATULACJE

Edytowane przez Wąski

Opublikowano

Fanta, Wąski graty na rajdzie !

thank you :wink:

Opublikowano

No chyba ich...

Opublikowano

Witam

Panowie nie będzie ktoś w Poznaniu w tym tygodniu? Miałbym przesyłkę do odebrania ;)

Opublikowano
Oglądałem ostatnio reportaż w TVN turbo właśnie i pokazywali jakie fikcje te radary pokazują. Ja nie wiem jakim prawem one mają atest.

W miarę wiarygodne pomiary one robią z odległości do 80m :facepalm:

Opublikowano

będzie ktoś dzisiaj na spocie z VAGiem? :)

Opublikowano
Oglądałem ostatnio reportaż w TVN turbo właśnie i pokazywali jakie fikcje te radary pokazują. Ja nie wiem jakim prawem one mają atest.

W miarę wiarygodne pomiary one robią z odległości do 80m :facepalm:

80m.. o ile nie celujesz np w wiatrak :kwasny:

Już cały GUM za to poleciał, a Pan Stanisław jest prze mistrzem i ma tak ogromną wiedzę na temat mierników prędkości, że głowa mała.. Miałem przyjemność z nim rozmawiać to w tym temacie mógłby się nie zamykać :P

Edytowane przez Shadow

Opublikowano

W laserówkach wiatrak raczej nie wpływa na pomiar.

Ale mierzenie klienta z ponad 500 metrów to jest paranoja jakaś. A najczęściej mierzą właśnie tak z ponad 200 metrów.

Edytowane przez Wurger

Opublikowano

Projekt ustawy o możliwości nagrywania policjanta podczas kontrolowania.

http://www.parlamentarny.pl/spoleczenstwo/kukiz-15-zlozyl-projekt-nowelizujacy-prawo-drogowe-kontrolowany-moglby-nagrywac-kontrole,16327.html

Edytowane przez Shadow

Opublikowano

Projekt pewnie nie przejdzie, ale z tego co wiem teraz też bez problemu mozna nagrywać kontrolę drogową.

Opublikowano

Projekt pewnie nie przejdzie, ale z tego co wiem teraz też bez problemu mozna nagrywać kontrolę drogową.

Zawsze mozesz nagrywać policjanta podczas wykonywania obowiązków służbowych
Opublikowano

Pojebany projekt... Dodatnie punkty :facepalm: To jak za kilka lat nazbieram plusowych to w następnym roku kalendarzowym będę mógł robić na co tylko będę miał ochote, bo będzie zapas punktów? Nieuzasadnione zatrzymanie uprawnień = 1000 zł dla kierowcy? Jeszcze bardziej kretyńskie... Może w ogóle zlikwidujmy Policje bo po co nam taka z zakajdankowanymi ręcami? Odbierzmy im też broń i radiowozy... Jeśli Kukiz firmuje to swoim nazwiskiem, to całe szczęście że nie głosowałem na niego i bande jego idiotów :facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.