Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawe rozwiazanie silnika nie powiem , ale ceny beda kosmiczne napewno , i tak sie zapewne nie przyjmie tzn koncerny samochodowe nie pojda w wynalazek i skutecznie ucisza ew konkurecje

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Moja skrzynia chodzi idealnie , chcesz stanąć na kresce ? To byłby ciekawy pojedynek benzyna vel diesel moc porównywalna , turbina i kompresor .... 270 do 290 przewaga benzyny ale moment na korzyść diesla .... Kerczi coś długo pakujesz te paczki skoro nie dzwonisz od wczoraj [emoji2]



Skończyłem późno i zapomniałem :-)

I tak Was objadę CC
Opublikowano

.

Pasek dużo lżejszy wiec pewnie i masz racje , po drugie 300 koni to nie 270 , po trzecie ja nie strzelam ze sprzęgła od zera a Wy w benzynie możecie iść piecem od samego dołu , ale ze startu ruchomego chętnie stanę na kresce :)

Opublikowano
.
Pasek dużo lżejszy wiec pewnie i masz racje , po drugie 300 koni to nie 270 , po trzecie ja nie strzelam ze sprzęgła od zera a Wy w benzynie możecie iść piecem od samego dołu , ale ze startu ruchomego chętnie stanę na kresce [emoji4]



My za to możemy strzelić z focha...Wiec wychodzi na jedno...a z ruchomego to już w ogóle wciągniemy Cię nosem i wyplujemy tylkiem...
Opublikowano
1 godzinę temu, KERCZI napisał:

 

 


My za to możemy strzelić z focha...Wiec wychodzi na jedno...a z ruchomego to już w ogóle wciągniemy Cię nosem i wyplujemy tylkiem...

 

 

+100

Opublikowano

Wurger, pogodzisz towarzystwo bo coś się rozbrykali :D 

Opublikowano

Ja tam chętnie bym zobaczył ten wyścig :)

Nie chcę podpuszczać, ale myślę, że Łukasz by im pokazał co to znaczy 3.0TDI i gdzie ich miejsce. :D

Edytowane przez Wurger

Opublikowano

Nie podpuszczajcie Łukasza

Opublikowano

No właśnie wracamy z miasta i pokozol :-) EDRAVEN musisz poprawić Mu program...chłopak nie zaśnie

Pomijając wszystko to całkiem składne to auto, a jak na Boserona to już w ogóle...

Opublikowano

No i po kresce z Kerczim , dostałem lanie jakies dwie długości auta :( A6 cięższa , pasek czuć ze lepiej idzie, DSG szybciej zmienia biegi niż tiptronic i tu C6 traci , ale i tak jestem zadowolony , No i szkoda ze w C6 nie ma procedury :(

Zawartość dodana 0 minutes later

Kerczi masz mocniejszy samochód ale tylko ciut ciut [emoji6]

Zawartość dodana 2 minutes later

Edraven pisz Pan mocniej [emoji41][emoji854]

Opublikowano
No i po kresce z Kerczim , dostałem lanie jakies dwie długości auta [emoji20] A6 cięższa , pasek czuć ze lepiej idzie, DSG szybciej zmienia biegi niż tiptronic i tu C6 traci , ale i tak jestem zadowolony , No i szkoda ze w C6 nie ma procedury [emoji20]
Zawartość dodana 0 minutes laterKerczi masz mocniejszy samochód ale tylko ciut ciut [emoji6]
Zawartość dodana 2 minutes laterEdraven pisz Pan mocniej [emoji41][emoji854]



2 długości auta...przy 80km/h
Opublikowano

Przy setce potem szły równo tylko drogi brakowało , możemy kiedyś sprawdzić do 200 :)

Pozwoliłem sobie sprawdzić masy aut minimalne . Pasek 110 kg lżejszy to tez ma znaczenie plus 30 koni wiecej nie ma o czym mowić jest szybszy

Zawartość dodana 1 minute later

Karol jakby napisał Cuber ..... No i ch.... ale to audi hahahaha

Zawartość dodana 3 minutes later

Raz wygrałem jak Kerczi spóźnił start [emoji12]

Opublikowano

A Gość w passacie CC wiedział ze ścigacie??

Opublikowano
A Gość w passacie CC wiedział ze ścigacie??

Chyba ściągacie gacie
Opublikowano

Ile waży CC? Bo twój będzie miał ok 1950. A z tobą 2150. 

Opublikowano

Coś koło 2,2 t

Edziu i co to za pomówienia ze mi się nie podoba D4?

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
7 godzin temu, boseron napisał:

Przy setce potem szły równo tylko drogi brakowało , możemy kiedyś sprawdzić do 200 :)

Mistrzu joda, przecież im wyższa prędkość tym benzyna ma nad gnojowozem przewagę.

U Ciebie Vmax może teraz by pykło do 250... u mnie (myślę) ze dałbym radę 280

Opublikowano
1 minutę temu, lennox napisał:

Mistrzu joda, przecież im wyższa prędkość tym benzyna ma nad gnojowozem przewagę.

U Ciebie Vmax może teraz by pykło do 250... u mnie (myślę) ze dałbym radę 280

Przeca na serii w tdi "pyka" więcej.

Opublikowano
Mistrzu joda, przecież im wyższa prędkość tym benzyna ma nad gnojowozem przewagę.

U Ciebie Vmax może teraz by pykło do 250... u mnie (myślę) ze dałbym radę 280

+100 Zawartość dodana 0 minutes later

Przeca na serii w tdi "pyka" więcej.

A skąd jak skrzynia krótka?

Jak u Niego wskakuje 4 to u mnie wóz zastanawia się czy podciągnąć jeszcze na 2 czy przerzucić na 3

Zawartość dodana 2 minutes later

Btw. To z ciekawości stanąłbym z Wurgerem...jakie to różnice sa

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.