Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powitać i dzięki za spota :hi:

seicento.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
  • Autor

atgjlmyj.png

Opublikowano

Ciekawa akcja:
https://pomagam.pl/NowySeicento

Btw polecam komentarz:

Cytuj

Beata z Audi
Sorki za tego dzwona. Pozdrawiam Beti

 

Opublikowano

Nie to nie tip, to s-tronik, może zły kod dałem z tabelki...to jest Q5 3.0 TDI (tam tylko s-tronik montowali).

 

21 godzin temu, edraven napisał:

Nie wiedziałem że montowali tipa do 3.0TDI w tym roczniku. To europejczyk jest?

 

inviz UZUPEŁNIJ PROFIL!!!!!!

Zawartość dodana 0 minutes later
1 godzinę temu, inviz napisał:

Nie to nie tip, to s-tronik, może zły kod dałem z tabelki...to jest Q5 3.0 TDI (tam tylko s-tronik montowali).

 

inviz UZUPEŁNIJ PROFIL!!!!!!

A już wiem, chodziło Ci o to że wersja tip(manualna zmiana). Kurcze nie orientuje sie w tych nazwach automatów, zawsze miałem manual.

Co do profilu. Nic nie da, pisze o nowym samochodzie.

Nie chce zanudzać ale czy ktoś wie co do tego typu oleju do tej skrzyni? Z góry dzięki za info:)

Opublikowano

Kod skrzyni który podałes przedtem odnosi się do skrzyni hydraulicznej tiptronic a nie do 2 sprzęgłowej Stronik, dlatego byłem zaskoczony. Masz zwykłego 7 biegowego Stronica. Mechatronika już była robiona? :D 

Opublikowano

Jeśli mogę kogoś polecić od automatów, to Popiolek w Mszanie Dolnej. U niego mój pasztet przeszedł 3 bądź 4 serwisy i jestem zadowolony. Moim zdaniem chłop zna sie na rzeczy i rożne grube fury czekają na serwis bądź naprawę skrzyń. Telefon kontaktowy moge podać jak ktos zainteresowany:)

Opublikowano

Podaj

Opublikowano

Gdzie legia nie może, tam sędzia pomoże!!! :facepalm:

 

z17955126Q,Propozycja-nowego-zestawu-kos

Opublikowano
Dnia 13.01.2017 o 11:58, KERCZI napisał:

 

 

Zawartość dodana 3 minutes later

Witam, posiada ktoś może 2.0 tdi o oznaczeniu CAGA? Jeśli tak to mógłbym się z kimś "spotkać" i posłuchać pracy silnika? Coś mi "piszczy" przy dodawaniu gazu, nie wiem czy to normalne, ale wydaje mi się,że wcześniej tego dźwięku nie było. Dodam że wymieniłem pasek od alternatora i rolki, dźwięk dalej ten sam 

Edytowane przez Hilton

Opublikowano

Może pompa wspomagania? Sprawdzałeś stan płynu?

Opublikowano

A ma to coś do tego dźwięku?  Bo słyszę ten jakby "elektryczny"  dźwięk tylko przy dodawaniu gazu. Wcześniej miałem taki basowy dźwięk silnika, a teraz chodzi jak jakieś autko elektryczne...  

Opublikowano
A ma to coś do tego dźwięku?  Bo słyszę ten jakby "elektryczny"  dźwięk tylko przy dodawaniu gazu. Wcześniej miałem taki basowy dźwięk silnika, a teraz chodzi jak jakieś autko elektryczne...  



Może dotknęła Cię dobra zmiana ? I zamienili Ci diesla na elektryka?
Opublikowano

Hehe :-P nie powiem, bo denerwuje mnie to, bo cały czas to słyszę.... A nikt nie może dojść co to jest... 

Opublikowano

A nie zmieniałeś rozrządu ? Ja tak miałem po zmianie paska rozrządu w b8 silnik caga wlasnie

Opublikowano

Rorzad miałem kompletny robiony przy 180 tys, teraz mam 253 tys. Od tygodnia mam takie objawy, wcześniej tego nie miałem :-/ 

Opublikowano

Boski...

602100606

ul. orkana 34

Opublikowano

Mam rozumieć, że mam tam zadzwonić i coś pomogą?  

Edytowane przez Hilton

Opublikowano
Boski...
602100606
ul. orkana 34

Dziękuje [emoji106]
Opublikowano
  • Autor

Dzien dobry :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.