Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

 

Opublikowano

:hi:

Poleciało z pokładu lotniskowca

Opublikowano
ale ze zaddnej odcinki nie było ze zajumali ?

Dzis odcinka nie jest problemem dla złodziei , No chyba ze robią to amatorzy
Opublikowano

Dzis odcinka nie jest problemem dla złodziei , No chyba ze robią to amatorzy



Prosta odcinka z całym szacunkiem przy aucie tej klasy jest wystarczająca...chyba ze to jakaś eSka albo gruby sztos...zwyczajnie jak po kilku minutach nie odpala auta to idą "blok" dalej i odjeżdżają autem bez odcinki...
Opublikowano

Nie da rady odjechać to da radę scholowac a aku na krótko tez podepnie

Zawartość dodana 0 minutes later

Jak ma zamówienie na konkretne auto to nie pójdzie blok dalej

Opublikowano
Nie da rady odjechać to da radę scholowac a aku na krótko tez podepnie
Zawartość dodana 0 minutes laterJak ma zamówienie na konkretne auto to nie pójdzie blok dalej



BOSERON czego Was szkola?

Co da aku na krótko jak ma np. Odcięty dopływ paliwa???

Dlatego napisałem ze w przypadku b8/a3/passat/golf i tego typu aut nikt nie składa zamówień...tylko idą na żyletki i tyle...żaden złodziej jak nie odpali swoim sposobem a auto nie jest zamówione nie Będzie się pieprzył i szukał gdzie jest odcinka...


Masz przykład Zielucha kiedyś na Kazimierzu...
Weszli do B7, nie poradzili sobie i wyszli...nawet RNSa zostawili...i zniknęła inna B7 w tej samej dzielnicy nawet...
Opublikowano

Odcinka i zabezpieczenie na obd przy audi to minimum . Przynajmniej 70% złodziei zatrzyma na dłużej niż 5minut a to już wystarczy. 

Opublikowano

Tu jest dobre wystąpienie

Opublikowano

Siema dawno mnie tu nie bylo,mam prosbe moze mi  ktos sprawdzic vin?   chodzi o to auto  http://allegro.pl/audi-a4-b6-1-9-tdi-131km-quattro-oryginalny-s-line-i6779559187.html#thumb/4  vin:WAUZZZ8E43A384572.z gory dziekuje

Opublikowano

:hi:

odnośnie odcięcia. kogo polecacie bo pasuje zrobić a dawno nie robiłem... ten który mi robił w b6 już nie aktualny

Cuber na Macedońskiej powiedzieli mi 700zl

Opublikowano
  • Autor

Ale chyba z pełnym alarmem ;)  

 

Ja zapłaciłem u nich  650 zł z alarmem i odcieciem 2 latat temu 

 

Samo odcieicie jak chciałem mówili coś około 100-150 zł bo chciałem żonie do A3 wrzucić ale skończyło się że zrobiłem to bliżej na czyżynych z pełnym alarmem również kwota 600 

Opublikowano
Ale chyba z pełnym alarmem [emoji6]  
 
Ja zapłaciłem u nich  650 zł z alarmem i odcieciem 2 latat temu 
 
Samo odcieicie jak chciałem mówili coś około 100-150 zł bo chciałem żonie do A3 wrzucić ale skończyło się że zrobiłem to bliżej na czyżynych z pełnym alarmem również kwota 600 



Dokładnie, polecam gościa na ul. Woźniców....

Sprytny gość - odcinka koło 100-150zl
Opublikowano

Tez polecam na Woźniców robię u niego od lat [emoji106]

Opublikowano

To odcinki sa takie tanie? Myslalem, ze to jest znacznie wyzszy koszt. W takim razie ja tez sie przejade na Woznicow. :)

Opublikowano

:hi:

 

Panowie,

z tego co pamiętam ktoś kupował fure w MumiaCAR i tutaj moje pytania:

- czy faktycznie fury są tak dobre jak słyszałem ?

- czy idzie się jakoś dogadać i negocjować sensownie ceny ?

 

Chyba, że kupował to jakiś szejk

giphy.gif

Opublikowano

Wal do Cubra

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, Shadow napisał:

:hi:

 

Panowie,

z tego co pamiętam ktoś kupował fure w MumiaCAR i tutaj moje pytania:

- czy faktycznie fury są tak dobre jak słyszałem ?

- czy idzie się jakoś dogadać i negocjować sensownie ceny ?

 

 

A co potrzebujesz dokładnie ? 

 

Furmanki ma pewne  , chociaż i tak warto samemu sprawdzić dla świętego spokoju ;) 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.