Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:


Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jaką kamerkę polecacie do auta.

Miałem dzisiaj taką przygodę , że jednak trzeba coś takiego mieć.

Opublikowano

Zależy czego od kamerki oczekujesz i jaki budżet masz do przeznaczenia. Ja osobiście mam MIO MIVUE 538 i bardzo sobie chwalę. Ale rejestruje tylko to co z przodu... Jeśli masz nieco większy budżet zainwestuj w zestaw MIO z dwoma kamerkami. Do tego dochodzą Ci funkcje dodatkowe takie jak GPS (wtedy może rejestrować pozycje pojazdu oraz prędkość), Bluetooth (drugą kamerkę łączy się bez kabla), Wi-Fi (bezprzewodowa współpraca kamerki z aplikacją w komórce), uchwyt (są uchwyty, do których podłączasz kabel zasilający i wpinasz kamerkę bez wiszących kabli). Są też kamerki, które pełnią funkcję nawigacji (mają duży wyświetlacz ale nie wiem jak z mapami i aktualizacjami). Ogólnie unikaj marek no-name bo będziesz miał problem z wyegzekwowaniem gwarancji gdyby coś się posypało.
Ja polecam markę MIO bo ze swojej kamerki jestem zadowolony. Może inni będą mieli inne zdanie??

Opublikowano
Jaką kamerkę polecacie do auta.
Miałem dzisiaj taką przygodę , że jednak trzeba coś takiego mieć.

Był sex w aucie i przy następnym chcesz nagrywać ?
Opublikowano
12 godzin temu, FANTOMAS napisał:

Jaką kamerkę polecacie do auta.

Miałem dzisiaj taką przygodę , że jednak trzeba coś takiego mieć.

polecam Ci MIO MIVUE C320 używam jej od jakiegoś czasu i jestem mega zadowolony. Cena przystępna a przekonała mnie jakością nagrań w nocy. 

 

Opublikowano

Też dobra opcja :good:

Opublikowano
10 godzin temu, boseron napisał:


Był sex w aucie i przy następnym chcesz nagrywać ?

chyba ty :brzydkibanan:

Opublikowano

No to się rozglądnę za tym MIO. Ta opcja z kamerą z tyłu też warta zastanowienia bo miałem już taką sytuację , że mi sąsiad w garażu przycofał hakiem i gdyby nie to że widać było ewidentnie , że to był jego hak to generalnie zastanawiałbym się gdzie to mogło być bo nie zawsze chodzę dookoła i oglądam samochód za każdym razem jak wsiadam.
Jak wygląda to nagrywanie parkingowe bo widziałem , że mają coś takiego te kamery. Nagrywają cały czas ruch w polu widzenia czy tylko jakieś zdarzenie ? żeby nie było , że zostawię auto w ruchliwym miejscu i non stop będzie nagrywało wszystko co się rusza.

Opublikowano

Tak Mio to optymalne rejestratory taka średnia dobra polka. Są jeszcze Black vue ale kosmos ceny...

Btw. Mini spot się odbył ale bez kiełbasy :(e8688105dced18955f11223637f141a4.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja kilka lat korzystałem z takiej kamerki http://allegro.pl/wideorejestrator-roadrunner-hd1-kamera-samochodowa-i6847136896.html i moim zdaniem 350zl za kamerkę samochodową jeżeli ma być używana tylko do rejestracji naszej drogi poruszania się na wypadek jakiejś niechcianej przygody to kasa w błoto. Zwykła kamerka za 100zl poradzi sobie równie dobrze.  Używałem kilka lat i na szczęście nie musiałem nigdy z niej korzystać.  Każdy decyduje sam, ale takie jest moje zdanie.

Opublikowano

Btw. Mini spot się odbył ale bez kiełbasy [emoji20]e8688105dced18955f11223637f141a4.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Dzięki za odwiedziny [emoji1]

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano


Co prawda opis czytałem pobieżnie, bo wkurza mnie jak ktoś po kilka razy powtarza tą samą cechę auta (np. wydech dwa razy, sprzęgło trzy razy itd...), ale po jaką cholerę komuś 340 kucy w aucie z napędem na jedną oś? Umówmy się, to nie jest Porsche z kapciem szerokim jak ręcznik kąpielowy tylko zwykły Bolid Młodzieży Wiejskiej...
Opublikowano


Co prawda opis czytałem pobieżnie, bo wkurza mnie jak ktoś po kilka razy powtarza tą samą cechę auta (np. wydech dwa razy, sprzęgło trzy razy itd...), ale po jaką cholerę komuś 340 kucy w aucie z napędem na jedną oś? Umówmy się, to nie jest Porsche z kapciem szerokim jak ręcznik kąpielowy tylko zwykły Bolid Młodzieży Wiejskiej...



Oj Transitku Transitku...;-)
Opublikowano

No fakt, może się nie znam, ale wyraziłem swoje prywatne zdanie ;-)

Opublikowano

Fajna tylko szkoda ze kombi , jakos w tym modelu tylko sedan

Opublikowano

Siema. Panowie jakiś spocik ostatni przed wakacjami we wtorek będzie? Ile miejsc parkingowych ma a4 klub pod kiełbasą z nyski? ;)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.