Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no kurde gurbo...... 

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka :hi:

Opublikowano
  • Autor

siemka :hi:

Opublikowano

o kutwa :o

pierwszy filmik zaraz na bank zablokuja na YT bo widac jak nogi lataja od 8 sekundy

Opublikowano
  • Autor

Nogi i ręce chyba ....masakra jakaś :(

Opublikowano

Bez szans na reakcje

Opublikowano
55 minut temu, boseron napisał:

Bez szans na reakcje

Jakby jechal bmw zamiast audi to by wyprowadzil

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Masz rację, poszedłby offem dużo wcześniej i rów by uratował. 

Opublikowano

Ciekawi mnie, po co link z takim wypadkiem właśnie tutaj... Jak ostatnio ktoś wkleił link z ruskimi debilami w Avantadorze, to co bardziej wrażliwi się popłakali o moje zdanie na ten temat. Minęło kilka albo kilkanaście miesięcy i podobna historia...
Całe szczęście, że wygrzmocili w TIRa (mam nadzieje że jego kierowcy nic się nie stało) bo równie dobrze mogła to być osobówka z pełną rodziną... Z drugiej strony optymalnie by było, gdyby wygrzmocili w drzewo/słupa/latarnie tak jak ci z Aventadora, bo jednak szkoda kierowcy z ciężarówki. O jego dożywotniej traumie nikt za kilka dni nie będzie wspominał a przecież nie zrobił nic złego...

Opublikowano

Mario relax [emoji6] nie spinaj sie tak wrzuć na looz

Opublikowano
Mario relax [emoji6] nie spinaj sie tak wrzuć na looz

 

Yyyy... W którym miejscu się spinałem, bo nie do końca rozumiem o co Ci chodzi? Napisałem to na pełnym loozie i z uśmiechem na twarzy, więc sprecyzuj zarzuty albo nie wmawiaj mi tego, czego nie ma, oki?

Opublikowano
11 godzin temu, Transitpower napisał:

Ciekawi mnie, po co link z takim wypadkiem właśnie tutaj... Jak ostatnio ktoś wkleił link z ruskimi debilami w Avantadorze, to co bardziej wrażliwi się popłakali o moje zdanie na ten temat. Minęło kilka albo kilkanaście miesięcy i podobna historia...
Całe szczęście, że wygrzmocili w TIRa (mam nadzieje że jego kierowcy nic się nie stało) bo równie dobrze mogła to być osobówka z pełną rodziną... Z drugiej strony optymalnie by było, gdyby wygrzmocili w drzewo/słupa/latarnie tak jak ci z Aventadora, bo jednak szkoda kierowcy z ciężarówki. O jego dożywotniej traumie nikt za kilka dni nie będzie wspominał a przecież nie zrobił nic złego...

co by nie było szkoda ludzi, tych z audi i tego kierowcy tira który bedzie w traumie

lepiej by było gdyby nie wygrzmocili :hi:

Opublikowano

Hej!
Szukam osoby/firmy do wykończenia mieszkania od A do Z. Huta, planowany odbiór druga połowa listopada.

Wysłane z mojego SM-G800H przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, electrofinger napisał:

Hej!
Szukam osoby/firmy do wykończenia mieszkania od A do Z. Huta, planowany odbiór druga połowa listopada.

Wysłane z mojego SM-G800H przy użyciu Tapatalka
 

Poszło PW ;) 

Opublikowano
 
Yyyy... W którym miejscu się spinałem, bo nie do końca rozumiem o co Ci chodzi? Napisałem to na pełnym loozie i z uśmiechem na twarzy, więc sprecyzuj zarzuty albo nie wmawiaj mi tego, czego nie ma, oki?

Widocznie zle odczytałem twe intencje spoko
Opublikowano
Hej!
Szukam osoby/firmy do wykończenia mieszkania od A do Z. Huta, planowany odbiór druga połowa listopada.

Wysłane z mojego SM-G800H przy użyciu Tapatalka



Mój Tato ma firmę budowlana i to w hucie wiec daj mi znać na mesenger co i jak to moge zapytać , bo wykończeniówke tez robi
Opublikowano
8 godzin temu, D4NTE napisał:

No dzisiaj jechałem obok i widziałem że jest już otwarte miałem nawet w drodze powrotnej sobie śmignąć tak z ciekawości w te i we wte ale wyszło że nie miałem już czasu. Będzie teraz dobry skrót w kierunku na zakopiankę i ogólnie w 15min można się już znaleźć na obwodnicy.

Opublikowano
Będzie teraz dobry skrót w kierunku na zakopiankę i ogólnie w 15min można się już znaleźć na obwodnicy.

Dokładnie, ja jutro przetestuję [emoji1]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.