Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemano panowie :hi:

problem jest, potrzebuje jakiegoś znajomego księdza co by załatwił nauki przedmałżeńskie :naughty:

jak ktoś może cos poradzić to proszę na PW

Ozi juz myslalem ze popracowales w VIPIE i zakochales sie na zaboj... :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemano panowie :hi:

problem jest, potrzebuje jakiegoś znajomego księdza co by załatwił nauki przedmałżeńskie :naughty:

jak ktoś może cos poradzić to proszę na PW

Ozi juz myslalem ze popracowales w VIPIE i zakochales sie na zaboj... :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siemano panowie :hi:

problem jest, potrzebuje jakiegoś znajomego księdza co by załatwił nauki przedmałżeńskie :naughty:

jak ktoś może cos poradzić to proszę na PW

Wiem, że możesz to odbębnić w jeden dzień w kościele na Bronowicach. Ale to cała sobota z życia wyrwana

Zeby było jasne to nie ja :wink4: ale dobry kolega szuka wiec pytam :), a w którym kościele????

Nie wiem jak się on nazywa, ale taki duży przy wiadukcie Bronowicka/Balicka - Armii Krajowej. To jest kościół chyba Św. Jana Kantego

siemano panowie :hi:

problem jest, potrzebuje jakiegoś znajomego księdza co by załatwił nauki przedmałżeńskie :naughty:

jak ktoś może cos poradzić to proszę na PW

Ozi juz myslalem ze popracowales w VIPIE i zakochales sie na zaboj... :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Chłopaki już na kawalerskie się szykowali :naughty: i tak ich zawiodłeś...

Opublikowano

Pany kto ma czarna b7 avant o Diabelskich numerach KR666GY bo wydawalo mi sie ze miala ramke klubowa...

Wiem że napenwo jezdzi czarna a6 sedan z numerami KR666...[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 13:14_________________________________________________kto wyskoczy gdzies na kawke. Ewentualnie kto zaprasza :naughty: :naughty: :> :>

Opublikowano

Następna dobra wiadomość wprost od mechanika...

Sokol , zjebałeś mi coś z hamulcami podczas wymiany tarcz i klocków...

ręce opadają...

Opublikowano

zagadka ile to kosztuje

:gwizdanie:

b720d1a6c4d1f5be.jpg

Opublikowano

Pany kto ma czarna b7 avant o Diabelskich numerach KR666GY bo wydawalo mi sie ze miala ramke klubowa...

jest foto w dziale z konkursem na najbrudniejsze auto :>

91013222wh9.jpg

23433379qs1.jpg

użytkownik Kr54321

Co się stało Trzeniu z hamulcami??[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 14:13_________________________________________________to co nikt na kawke nie chce skoczyc?

Opublikowano

wąski , 1000? :tongue4:

zostały uszkodzone wszystkie gumy od tłoczków przy wymianie...czy coś takiego... uszkodzenia mechaniczne

Opublikowano

Trzeniu zestawy naprawcze nie kosztują dużo, ale współczuje Piotrowi, raz wymieniałem to w zaciskach z kolegą w B5-tce, przejeb***

Robert nowy czy używany? :wink4:

Opublikowano

Pany kto ma czarna b7 avant o Diabelskich numerach KR666GY bo wydawalo mi sie ze miala ramke klubowa...

Cześć :) To Ty stałes bardzo przepisowo pod MCD? :wink4:

Opublikowano

kupilem maty grzewcze i klej do lusterek a teraz boje sie wyciagnac lustra :polew:

Opublikowano

wąski , 1000? :tongue4:

zostały uszkodzone wszystkie gumy od tłoczków przy wymianie...czy coś takiego... uszkodzenia mechaniczne

2800 nowy :naughty: [br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 16:03_________________________________________________2800 x4 = audi B5 :decayed:

Opublikowano

o w mordę :shocked: a co to wogóle jest? [br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 16:09_________________________________________________2800 x 3 = B5 :wink4:

Opublikowano

PD i 2800szt.? :gwizdanie: to chyba jakiś kit jest...

Opublikowano

taaa ciekawe jak miałem to zrobic

z przodu masz tłoczki wsuwane, tył wkręcane

jest do tego przyrząd, którego sie uzywa i nie ma prawa nic sie stac

co innego jakby robił to łyżką lub sruboketem

Opublikowano

PD i 2800szt.? :gwizdanie: to chyba jakiś kit jest...

no np do BRE wg ETKI kosztuje 605€

Opublikowano

bry :hi:

Opublikowano

Siema all :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.