Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: dobry

poniedziałek nie jest taki zły jak człowiek na L-4 siedzi :decayed:

Hehe... co to za leniuchowanie jak nawet nie mozesz sie trunkami degustowac... :polew:

Bruno nie biore antybiotyku więc co wieczór płukam bolące gardło odpowiednimi płynami :drunk:

i o dziwo pomaga :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: dobry

poniedziałek nie jest taki zły jak człowiek na L-4 siedzi :decayed:

Hehe... co to za leniuchowanie jak nawet nie mozesz sie trunkami degustowac... :polew:

Bruno nie biore antybiotyku więc co wieczór płukam bolące gardło odpowiednimi płynami :drunk:

i o dziwo pomaga :decayed:

I tak trzymaj... :decayed:

A mowia, ze lekarstwa sa niesmaczne... :polew:

Opublikowano

właśnie miałem 1,5h kontrole policyjną , jednak policja to ch ... :wallbash:

chyba jakaś akcja ,kumpla też trzepali i zabrali mu dowód za dziurawy tłumik , wcale głośno nie chodził i na dniach miał go wymienić ale sie uparli i ni huhu nie dało się zrobić . :thumbdown:
Opublikowano

ładnie się bawią chłopaki :naughty: ta A6 niezła gleba :gwizdanie:

Opublikowano

NIezle :kox: S5 miazdzy :kox: :kox:

Opublikowano

witam szanowne grono szyderców :hi:

Kinia, niestety miałas rozrząd przestawiony o jednego zęba i napinacz źle załozony, poprawilismy to ale jest stały bład czujnika wałka rozrządu wiec jutro pojdzie do podmianki

samochód odpalilismy ale chodzi tragicznie, prawdopodnie zawory dostały po d*pie ;(

dwie świece nie grzeją i cieknie z egra

narazie to tyle

Opublikowano

Sokolnh a czy te zawory to mogą ( sądzę że tak ) być przyczyną tego napinacza...? w sumie to wygląda tak że napinacz nie docisnął paska i przeskoczyło a to pociągnęło za sobą resztę tak ?

Opublikowano

Masakra filmik :shocked: panorama, hd, muza, montaż :kox: :kox: :kox: mam jeszcze sporo do nauki :gwizdanie:

Opublikowano

Sokolnh a czy te zawory to mogą ( sądzę że tak ) być przyczyną tego napinacza...? w sumie to wygląda tak że napinacz nie docisnął paska i przeskoczyło a to pociągnęło za sobą resztę tak ?

dokładnie, napinacz nie był dobrze naciagniety i przeskoczył ząbek, szczescie w nieszczeciu dobrze ze tylko o jeden chociaz i tak szkody wyrzadziło

coz, bedziemy patrzec jutro

Opublikowano

No dobra przekazałem Kindze takze pewnie będzie zaraz online.. no przykra sprawa ale ewidentnie wina mechanika, który zakładał rozrząd...miejmy nadzieje że tłoki i cylindry nie będą wymagały poważnej interwencji..

Opublikowano

Kerczi i gdzie ten filmik cały ? :wink4:

cos nie chce mi sie zuploadowac :(

Czeka mnie wymiana modulu komfortu...a zaczelo sie od pieprzonych foteli skorzanych :/

Opublikowano

Kerczi, spoko damy rade :>

Opublikowano

Jarko juz wymienilem, nie najgorzej to wyglada :) brakuje mi jeszcze ledowych w5w do mapowych swiatelek...tylko z szerokim katem...

Opublikowano

Jarko juz wymienilem, nie najgorzej to wyglada :) brakuje mi jeszcze ledowych w5w do mapowych swiatelek...tylko z szerokim katem...

Mam takowe jeszcze nie zamontowane. Jak będziesz chciał przymierzyć to mów, może Ci odstopię :naughty:

Opublikowano

Jarko juz wymienilem, nie najgorzej to wyglada :) brakuje mi jeszcze ledowych w5w do mapowych swiatelek...tylko z szerokim katem...

Mam takowe jeszcze nie zamontowane. Jak będziesz chciał przymierzyć to mów, może Ci odstopię :naughty:

ooo to gdzie Cie jutro szukac???

bo swieca mi dwie mapki badziewnie na zolto

Opublikowano

Jarko juz wymienilem, nie najgorzej to wyglada :) brakuje mi jeszcze ledowych w5w do mapowych swiatelek...tylko z szerokim katem...

Mam takowe jeszcze nie zamontowane. Jak będziesz chciał przymierzyć to mów, może Ci odstopię :naughty:

ooo to gdzie Cie jutro szukac???

bo swieca mi dwie mapki badziewnie na zolto

szukaj, szukaj :naughty: a najlepiej to dzwoń, tak po 13.00 bo wcześniej z dzieckiem do lekarza idę - później jestem free :)

Opublikowano

Kerczi racja wg. ETKI w a6 lampki oświetlenia przestrzeni nóg pasażerów z tyłu są LEDowe. W a4 tego nei ma. Sa zwykłe które zapalają sie tylko po otworzeniu drzwi.

JA powoli ide spać.

Do jutra Kerczi

Opublikowano

Karol, masz tylne oświetlenie nóg :?:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.