Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe, urazów nie mam. Widze że szybko odpisujesz bo zaraz bedziesz musiał polecieć troche na rowerku popedałować żeby przez następne 15 minut mieć prąd. Doceniam to poświęcenie dla czytania forum... My mamy łatwiej :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 11:20_________________________________________________a czy ja się śmieje... :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe, urazów nie mam. Widze że szybko odpisujesz bo zaraz bedziesz musiał polecieć troche na rowerku popedałować żeby przez następne 15 minut mieć prąd. Doceniam to poświęcenie dla czytania forum... My mamy łatwiej :polew: :polew: :polew:

No u Ciebie chomik zasuwa i wytwarza prad,tylko cos kiepsko bo odpisujesz z opóznieniem wiec pewnie prad muli i łącze do tego :decayed:
Opublikowano

Jak juz omowiliscie sytuacje demograficzna waszych miejsc zamieszkania i wszyscy dowiedzieli sie czegos nowego, to moze wrocimy do spota w ta niedziele :> wybieram sie na niego i nie chcialbym sam tam siedziec. Nieusprawiedliwione obecnosci beda karane :tongue4:

Opublikowano

ja mam od tego ludzi :>

Dobrsa koniec dogadywek.

Basta.

jade na śniadanie

Opublikowano

Ale wymiana zdań na poziomie :polew:

Opublikowano

Jak juz omowiliscie sytuacje demograficzna waszych miejsc zamieszkania i wszyscy dowiedzieli sie czegos nowego, to moze wrocimy do spota w ta niedziele :> wybieram sie na niego i nie chcialbym sam tam siedziec. Nieusprawiedliwione obecnosci beda karane :tongue4:

Hmmm :mysli:[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 11:24_________________________________________________

Ale wymiana zdań na poziomie :polew:

małolaty :decayed:

Opublikowano

odezwał się staruszek...

Opublikowano

Gumiak :decayed::)

Opublikowano

odezwał się staruszek...

Gumiak :decayed::)

:kox:

Opublikowano

Panowie koniec :ot:

Opublikowano

no to Wąski pojechałeś... Jak może być :ot: w krakowskim...?

Opublikowano
  • Autor

Jak juz omowiliscie sytuacje demograficzna waszych miejsc zamieszkania i wszyscy dowiedzieli sie czegos nowego, to moze wrocimy do spota w ta niedziele :> wybieram sie na niego i nie chcialbym sam tam siedziec. Nieusprawiedliwione obecnosci beda karane :tongue4:

Zapraszamy :naughty: :naughty: :naughty:

ps. jesteś jeszcze w DE ? czy juz w PL

Siemian i Tukan , troszke sie opamiętajcie :gwizdanie:

Opublikowano

no to Wąski pojechałeś... Jak może być :ot: w krakowskim...?

Wam sie udało :polew:

Opublikowano

no to Wąski pojechałeś... Jak może być :ot: w krakowskim...?

Wam sie udało :polew:

:mysli:

Opublikowano

Pany Pany jak dzieci...ale Jarko pomiazdzyles OT w Krakowskim sie udal :)

Opublikowano

No koledzy macie szanse na mega spota 22.03 - wystarczy że 30% bedących w Bukowinie skorzysta i wpadnie na godzinke ( bo i tak będą śmigać przez KR ) i 30 autek macie na luzie :)[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 12:13_________________________________________________Rezerwujcie piętro na Galerii :wink4:

Opublikowano

tylko kto jeszcze będzie się chciał widzieć po spocie [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 12:16_________________________________________________Gdzie w Karowie można kupić rury do IC /łączniki

Opublikowano

tylko kto jeszcze będzie się chciał widzieć po spocie [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 12:16_________________________________________________Gdzie w Karowie można kupić rury do IC /łączniki

Ci którzy ze spotu za dużo pamiętać nie bedą :polew:

Opublikowano

:hi:

Gdzie [/size] w Karowie można kupić rury do IC /łączniki

do 1.9? w castoramie :decayed:

Opublikowano

o Trzeniek przyszedł - to ja spadam, narazie chłopaki :hi:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.