Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

guten abend sunshines :decayed:

siemasz :naughty: włacz gg :gwizdanie:

sie robi :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

może coś Cię nauczy Pingwinie to małe zdarzenie... biorąc pod uwagę, że niedaleko na Twojej trajektorii lotu stał słupek milusi...

idę spać misie pysie... kolorowych snoof :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

idę spać misie pysie... kolorowych snoof :notworthy:

wzajemnie :naughty::hi:

Opublikowano

siemian.. widze że nie wyciagnąłeś żadnych wniosków w wypadku na bora. żal i jeszcze sie tym chwalisz że leciałeś 150 :wallbash:

Opublikowano

witajcie moi Drodzy.......

jak tam po Świętach bo ja dopiero dotarłem do domu po2 dniowej nieobecności i czuje ze mam 2 kg wiecej w pasie.....

Ozi dzieki za przypadkowe spotkanie :wink4:

Opublikowano

Siemanko Krakusy :hi:

Właśnie wróciłem do domku :)

No i mam fajny prezencik w aucie z podróży :cool1:

śliczna gleba na tyle :gwizdanie:

szkoda że tylko na prawym tyle :disgust:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 23:09_________________________________________________

siemian.. widze że nie wyciagnąłeś żadnych wniosków w wypadku na bora. żal i jeszcze sie tym chwalisz że leciałeś 150 :wallbash:

Oj dokładnie :wallbash:

Opublikowano

widze ze cos pechowe te Święta dla niektórych były :mysli:

Opublikowano

widze ze cos pechowe te Święta dla niektórych były :mysli:

Eee tam pechowe :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

:hi:

Opublikowano

dobra ja spadam oglądać film :hi:

Święta fajne szkoda ze takie krótkie

Opublikowano

:hi:

:hi:

Heja Cub.

Kiedy do Krakowa wracasz?

Opublikowano
  • Autor

Ja juz jestem w Kraku :decayed:

Opublikowano

Ja juz jestem w Kraku :decayed:

Ok to ja sie pojawie w srode wiec wowczas jakis mini spot sie zrobi :) A teraz znikam. DO uslyszenia

Opublikowano
  • Autor

Strzałka Przemo :hi:

Opublikowano

Siemian, całe szczęście żeś cały, ale muszę to napisać: jak u wielu ludzi auto doinwestowane, felga wypas ale te opony to kufa do kosiarki bym nie założył, zwłaszcza preferując szybki styl jazdy, i nie piszcie, że na wysokim dobrym bieżniku byłoby to samo, piach piachem ale nie wszystkie naraz były na piachu i ta reszta (gdyby była dobra) mogłaby przytrzymać na torze jazdy. Trochę moralizatorstwa ale chyba masz nauczkę.

opony??

Przejedz sie z Nim raz a zobaczysz ze nawet prosto ze sklepu DUNLOP MAXX nie pomoga...mam nadzieje Siemian ze nie uszkodzisz nikogo ani siebie nim naleje Ci sie rozumu do glowy...a jak bedzie dynoday w V-TECHu to sie zlozymy na DownGrade dla Ciebie :naughty:

Opublikowano

ha, ha w BuLB-ach to Wy myślcie o zestawach naprawczych a nie Dynoday-ach :polew:

Opublikowano

ha, ha w BuLB-ach to Wy myślcie o zestawach naprawczych a nie Dynoday-ach :polew:

a co Ty masz do tych BLB??

Jakas trauma z nimi zwiazana??

Nie jest to moze jakis najszczesliwszy silnik, ale ja tam (odpukac w puste nie malowane) nie mam problemow, kilkoro moich znajomych ma i tez nie narzeka wiec chyba mocno rozdmuchana jest wiadomosc o rzekomych wadach owego silnika...

Opublikowano

Nie ma to jak AFN :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.