Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<Pstryk>

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak ktoś ma naklejkę niech weźmie na spota, odwożę małą do KR, postaram się wpaść, lecę

Opublikowano

Kerczi weź dla mnie kalendarzyki na spota

Opublikowano
  • Autor

jak ktoś ma naklejkę niech weźmie na spota, odwożę małą do KR, postaram się wpaść, lecę

jaką naklejkę ? :gwizdanie:

:siema: wszytskim :hi:

Opublikowano

:hi:

pewnie tą co Sławek sprzedaje :wink4:

Opublikowano
  • Autor

hmmm ale przecież Rtocki siedzi częsciej gdzieś indziej niż u Nas :gwizdanie:

Opublikowano

hmmm ale przecież Rtocki siedzi częsciej gdzieś indziej niż u Nas :gwizdanie:

aaa faktycznie :decayed:
Opublikowano
:hi: Witam Panowie
Opublikowano

A to już kiedyś coś mi tam mówiłeś o takim Subaraku :>

Ostatnio ścigałem się z takim i troszkę mi odszedł, pewnie miał ten drugi mocniejszy silnik hehe[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 17:50_________________________________________________Teraz lookałem na dane techniczne i o dziwo myślałem że więcej ważą te klocki :shocked:

http://www.4forester.pl/

PABLO, z tym mocniejszym czyli 2.5 XT to Ty szans żadnych nie masz - to liga Cubera (w serii 6 do setki) :>, objechało Cie zapewne 2.0 XT.. te 2.5 XT to masakrycznie szybkie auta są, i dodatkowo cichociemne :decayed: na manualu 2.5 XT to taka podniesiona imprezka wrx w stylizacji dziadzio-działkowicz:kox:

gdyby nie to że w porównaniu do audi bida bida bida i pijak okrutny to autko marzenie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ADAMFOX troszke przesadziłęs z tym co napisałes na publicznym forum !!!!!!!!!!!!!!!! :shocked:

Opublikowano

ADAMFOX troszke przesadziłęs z tym co napisałes na publicznym forum !!!!!!!!!!!!!!!! :shocked:

dokładnie :disgust: :disgust:
Opublikowano

adamFox

o ja pier... :blink:

bez komentarza :kwasny: Cuber dobrze że masz refleks

Opublikowano

Panowie, nie będzie rozmów na ten temat i każdy post będzie usuwany, KONIEC TEMATU

Opublikowano
  • Autor

Panowie, nie będzie rozmów na ten temat i każdy post będzie usuwany, KONIEC TEMATU

Dokładnie :naughty:

A teraz zbierać dupska i jechać pucować furmanki na spota :tongue4:

Opublikowano

A teraz zbierac dupska i jechac pucowac furmanki na spota :tongue4:

Melduje wypucowanie :D

Opublikowano

A teraz zbierać dupska i jechać pucować furmanki na spota :tongue4:

ja dopóki nie rozwiążę problemu z podciśnieniem nie dotykam myjki :tongue4: furacz nie idzie na współpracę - ma za swoje:P

;)

Opublikowano

Pogadamy z chłopakami jutro na spocie i na pewno ktoś podjedzie ją oblookać, ostatnio Sokolnh był na kupnie E46 :gwizdanie: :naughty

nadal jestem :decayed:

jakoś bliżej mi do e46 oska tył niż b6 oska przód :wink4:

choc tu mozna kupić xd a quattro to jednak ciezko dostac w takiej kwocie jaka mam

poza tym to :hi:

Opublikowano
:hi: bry
Opublikowano

nadal jestem :decayed:

jakoś bliżej mi do e46 oska tył niż b6 oska przód :wink4:

choc tu mozna kupić xd a quattro to jednak ciezko dostac w takiej kwocie jaka mam

poza tym to :hi:

Wiec licze na mala pomoc i obiecuje sie odwdzieczyc :tongue4:

:hi:

Opublikowano
:siema:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.