Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

na Zakopiance chwile popadało i juz spokój :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

znowu meteo-wątek?? :>

mistrzejowice - padało, przejaśnia się :polew:

Opublikowano

co Wy Gardjas sie bawicie?[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 17:15_________________________________________________BOSERON: nie wiem czy masz 5 czy 6 skrzynie ale:

http://allegro.pl/item639457326_galka_mieszek_audi_a4_01_04_s_line.html

Opublikowano
  • Autor

ma AVF czyli 6stke :wink4:

Opublikowano

http://sokolfotos.cba.pl z mojego dzisiejszego wypadu na rowery z kumplem

podoba sie ? :)

Opublikowano

co Wy Gardjas sie bawicie?[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 17:15_________________________________________________BOSERON: nie wiem czy masz 5 czy 6 skrzynie ale:

http://allegro.pl/item639457326_galka_mieszek_audi_a4_01_04_s_line.html

jak słusznie zauwazył Cuber mam AVF czyli 6-tke, 5 to do AWX -a pasuje ale dzieki Kerczi za zainteresowanie :good:

Opublikowano

http://sokolfotos.cba.pl z mojego dzisiejszego wypadu na rowery z kumplem

podoba sie ? :)

ładne :good:

Opublikowano

sokol niezły wypas :good:

Opublikowano

fotki zajefajne. Szkoda że się zadna a4 tam nie zaplątała... :>[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 20:34_________________________________________________Co zrobić jak zepsuje się zmywarka?

Klepnąć ją w dupe i zaprowadzić do kuchni.

Opublikowano

a co tu dzisiaj taka cisza? :)

Opublikowano

to ja mam plan zeby Was pogodzic, bedziemy pierwszym okregiem ktory zmiazdzy system i bedzie mial dwa spoty w tygodniu :)

jeden w czwartek zaczniemy od spota o 20 przejezdzajac przez rybki i konczac na kielbaskach a w niedziele jak do tej pory :)

p.s. mnie tam dzien i godzina bez znaczenia

I mnie to przyszło do głowy :good:

możemy co tydzień robić coś innego: kiełbaski, gokardy, rybitwy - np w czwartki :)

spoty niech zostaną w niedzielę, bo i tak Wszystkim na raz nie dogodzimy :decayed:

Opublikowano

cześć wam krakusy troche mnie tu nie było brak czasu

poszukuje kupić i może ktoś z Was ma lub wie gdzie mogę kupić samo mocowanie ramienia wycieraczki z przodu od strony kierowcy.

dzięki z góry za jakieś info

Opublikowano

Tygrysy,

jeśli koniecznie ma być czwartek to proponuję Bora-Bora godzinami późno-wieczornymi jeśli macie ochotę się pościgać albo poruszone tu wcześniej kiełbach jeśli mówimy o full relaxie :)

Opublikowano

No tak, jeszcze jedna kwestia... Późna godzina spota to GK odpada... Na Bora-Bora o 23.00 zamykają, a i ostatnio sporo tam różnych spotowiczów się narobiło wieczorami :gwizdanie: trochę by ciasno było...

I tak rodzi sie nowy temat: Gdzie :?: :)

Opublikowano

hej Rex co znaczy "stage 0.5"?? wyciąłes kata?? :D:polew:

a tak serio to jestem ciekaw co z Subaryną, za ebista sprawa to to jest.

rzecz jasna nie jestem ciekaw co się dzieje pod dystrybutorem :evil:

a co do pomysłu Jarko to ja na takie "wydarzeniowe" czwartki, w sensie że cos się dzieje to bym się pisał:):kox:

a w niedzielę potoczyć się do GK i tak przecież można

Opublikowano

Chyba czas juz gasić dzisiaj :)

Opublikowano

Do taksówki w Warszawie wchodzi facet i mówi:

- Dzień dobry, poproszę kurs do Gdyni, tylko szybko.

I kurs żeby był za darmo.

Taksówkarz spojrzał i rzecze:

- Oczywiście proszę Pana. Tylko pod jednym warunkiem, przez całą drogę

będzie pan trzymał piłkę tenisową w zębach.

Facet myśli, w końcu za darmochę taki kawał i mówi wspaniałomyślnie:

- Zgadzam się!

- To niech pan wysiądzie, piłka jest na haku.

Opublikowano
  • Autor

Chyba czas juz gasić dzisiaj :)

zgadza sie :naughty::hi:

Opublikowano

co wy strażaki ?, gasić tylko chcecie

Opublikowano

wstawac śpiochy :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.