Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam :hi:

:siema:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam :hi:

:siema:

mordo Ty , nie widziałem Cię już chyba z 3 miesiące :wink4:

Opublikowano

:hi:

Trzeniek a Tobie na spot to specjalne zaproszenie trzeba? :)

Opublikowano

BrunoNH wez psa :!: :kox::decayed:

Ty cos piles... :mysli:

Niemam zadnego psa :no:

Opublikowano

:hi:

Trzeniek a Tobie na spot to specjalne zaproszenie trzeba? :)

Przemku , niedawno wróciłem z naszych przereklamowanych gór :decayed:

dużo ludzi?[br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 21:27_________________________________________________

BrunoNH wez psa :!: :kox::decayed:

Ty cos piles... :mysli:

Niemam zadnego psa :no:

poje.ało mu się z biedruchem pewnie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Trzeniek a Tobie na spot to specjalne zaproszenie trzeba? :)

Przemku , niedawno wróciłem z naszych przereklamowanych gór :decayed:

dużo ludzi?

Cały Zarząd był :) Plus pare innych osób ;] w tym Miron władca imperium Śląskiego ;]

Opublikowano

:hi:

Trzeniek a Tobie na spot to specjalne zaproszenie trzeba? :)

Przemku , niedawno wróciłem z naszych przereklamowanych gór :decayed:

dużo ludzi?

Cały Zarząd był :) Plus pare innych osób ;] w tym Miron władca imperium Śląskiego ;]

Mirona w gory wzieliscie... :gwizdanie: przeciez on wiewiorki straszy :polew:

Opublikowano

:decayed::tongue4:

dzięki za zlota ( tym co byli )

dzięki Trzeniek ( że nie byłeś )

fajnie że poszaleliście i się zmyliście - ja zostałem i musiałem walczyć z całą ochroną, tłumaczyć im się i bronić forum.

Ostatecznie staneło na tym że jako forum EU nie mamy tam już wstępu :polew:

Ps. Wąski - dzięki ( ciekaw jestem efektu końcowego )

Opublikowano

dzięki Trzeniek ( że nie byłeś )

spoko

Opublikowano

dzieki za spocika

Miron fajna furka, szkoda ze prawa tylna cwiartka wstawiana :polew:

Opublikowano

dzieki za spocika

Miron fajna furka, szkoda ze prawa tylna cwiartka wstawiana :polew:

prawa , przednia lampa ponoć była nieruszana :polew:

Opublikowano

:hi:

Trzeniek a Tobie na spot to specjalne zaproszenie trzeba? :)

Przemku , niedawno wróciłem z naszych przereklamowanych gór :decayed:

dużo ludzi?

Cały Zarząd był :) Plus pare innych osób ;] w tym Miron władca imperium Śląskiego ;]

Pozdrowić cały Zarząd :hi:

szkoda że nie dałem rady dojechać :gwizdanie:

Opublikowano

dzieki za spocika

Miron fajna furka, szkoda ze prawa tylna cwiartka wstawiana :polew:

prawa , przednia lampa ponoć była nieruszana :polew:

no przednie byla nie ruszona, do rnsa jedynie doszlo :)

Opublikowano

Jarko kiedy startujesz z tematem polarów bo na Bukowine musze miec w bagazniku :D

Opublikowano

dojechał, dzięki wszystkim za spota zwłaszcza Cubrowi za test możliwości 90KM parowozu :wink4:

Opublikowano

dojechał, dzięki wszystkim za spota zwłaszcza Cubrowi za test możliwości 90KM parowozu :wink4:

a Ty się zmyłeś i furke na postojowych zostawiłeś :wink4:

Opublikowano

musiałem jeszcze kupić redbulla i fajki na drogę, a na pozycjach nieraz stoi całą noc, jeśli miałby tego nie wytrzymać oznaczałoby to że jest aku do wymiany.

Opublikowano

podsumowując RTocki i tak jesteś hardkorem :polew: :polew: :kox:

natomiast na serio to ja bym się nie cieszył z tego co napisał Miron, fajnie i sprytnie, że EU, ale problemy zapewne będą narastać... :gwizdanie:

proponuję na początek napuścić Pixiego z laptopem, zrobi im jakąs małą hakerkę na monitoring, na chwilę starczy... :)

Opublikowano

BrunoNH wez psa :!: :kox::decayed:

Ty cos piles... :mysli:

Niemam zadnego psa :no:

O rzesz pojebały mi się nicki 1 raz :wallbash::decayed:

Ja też dziękuje za spota, jak zawsze było na co popatrzeć :)

miron78 no powiem że furka w realu robi robotę, super się prezentuję :kox::good:

A czarne S4 B5 też niczego sobie :good:

Opublikowano

Jarko kiedy startujesz z tematem polarów bo na Bukowine musze miec w bagazniku :D

wkrótce :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.