Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

po prostu chciałem podziękować :wink4: że moja skromna osoba mogła być tam gdzie była :naughty:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 13:38_________________________________________________zna się ktoś na rowerach :gwizdanie: tylko nie na pedałach :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Witam przedwczoraj pojechałem sobie do markeru jakieś 3 km, po ponownym odpaleniu auto pracowałao jak jakiś stary samochód ciężarowy na zimnym silniku znaczy tak jak by regulator pracował i zwiększał mu dawke paliwa, sam sobie gazu dawał a pedału gazu nie ruszałem, dodam że nie była to równa praca tylko tak jakby nie palił na wszystkie gary, żadne kontrolki sie nie zapaliły, po zgaszeniu i odpaleniu wszystko ok.

Co to mogło być?

Dziś znowu jakies jaja odwalo mi auto jechałem na 3 biegu bez gazu tak sobie pyrkałem dałem lekko gazu bo delikatna góreczka była, wcisnąłem sprzęgło bo krzyżówka była a on znowu na obroty wszdłtak na 1500-1600 póżniej spadłna 1100 i przez 2 sekundy tak było potem norma, czy to może być potencimetr gazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przedwczoraj pojechałem sobie do markeru jakieś 3 km, po ponownym odpaleniu auto pracowałao jak jakiś stary samochód ciężarowy na zimnym silniku znaczy tak jak by regulator pracował i zwiększał mu dawke paliwa, sam sobie gazu dawał a pedału gazu nie ruszałem, dodam że nie była to równa praca tylko tak jakby nie palił na wszystkie gary, żadne kontrolki sie nie zapaliły, po zgaszeniu i odpaleniu wszystko ok.

Co to mogło być?

Dziś znowu jakies jaja odwalo mi auto jechałem na 3 biegu bez gazu tak sobie pyrkałem dałem lekko gazu bo delikatna góreczka była, wcisnąłem sprzęgło bo krzyżówka była a on znowu na obroty wszdłtak na 1500-1600 póżniej spadłna 1100 i przez 2 sekundy tak było potem norma, czy to może być potencimetr gazu?

być może, ale najlepiej :vaglogi: i błedy może jakieś pokaże, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi:

Mam poważne pytanko dzisiaj chciałem nawrócić pod domem(na 3 razy) i nagle zaczęło coś rzegotać, silnik jakoś głośno i nie równo, przy skręcaniu piszczenie, ciężej także chodzi kierownica na niskich obrotach najgorzej, wszedłem na tematy z układu kierowniczego i szukaj ale wynika z nich że może być bardzo dużo rzeczy - proszę o pomoc jeśli ktoś miał do czynienia z takim czymś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakladasz do siebie?? bedziesz mial 270 ;p albo najlepiej 3sztuki to da Ci wtedy 320 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakladasz do siebie?? bedziesz mial 270 ;p albo najlepiej 3sztuki to da Ci wtedy 320 :)

a może jakiś zakup klubowy :naughty:

będą rabaciki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...