Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba Ci chodziło o Sobote :wink4:

Tjaa... starosc nie radosc :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki za spota Pany...

Opublikowano

No :) daj znac nastepnym razem jak bedziesz... postaram sie nie przyjechac wtedy :gwizdanie:

Opublikowano

No :) daj znac nastepnym razem jak bedziesz... postaram sie nie przyjechac wtedy :gwizdanie:

:decayed:

gdyby nie to drewno i inny kolor tapicerki to moze by cos z tego bylo http://www.allegro.pl/item774879092_bmw_535_535d_jak_m5_zobacz_340km_706nm_5s_100kmh.html

no i widac, ze debil sprzedaje bo znaczek M5 o tym swiadczy, az dziw, ze zamiast znaczka bmw nie przykleil z ferrari :polew:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

:hi: "Co sie dzieje Wąski" - znane pytanie Kilera weszło do języka potocznegowielu Polaków jako pytanie retoryczne. Czyli zamiast " o rany boskie", "co my z tym zrobimy?", "co to sie podziało" albo 'o ja cie pie..ole" - zaczęto mowić ... właśnie jak na wstępie. Przy czym na początku (1995-1999) jeszce to przypominało śmieszne sceny ze świetnej komedii. Więc ponieważ wsadziłem kij w mrowisko używając tej frazy w nawiazaniu do faktu próby kradzieży passka sąsiada w nocy, oświadczam że nie miałem nic osobiście do uczestnika naszego forum klubowicza Wąskiego

Ale pomyslcie co miał i pewnie dalej ma Krzysztof Kiersznowski na swoim "forum".

[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 07:39_________________________________________________A propos passata sąsiada... musiał przejść przez młyn policji, PZU i nowej stacyjki. I wszyscy jak jeden twierdzili że od mniej więcej miesiąca w krakowie zwłaszcza w Hucie jest "ruch" . Uważajmy na niunie. "co to się podziało" :kox:

Opublikowano

Noran :wink4:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 08:17_________________________________________________trochę namieszałeś ale przez to pytanie retoryczne teraz się przyjęło na A4 :naughty::good:

Opublikowano

Robert jak żeś takiego nicka wybrał, dziwie sie że dopiero teraz :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Hello Pany, Waski pamietam :)

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

powitał :hi: :hi:

Opublikowano

SIemka

:hi:

Opublikowano

trochę namieszałeś ale przez to pytanie retoryczne teraz się przyjęło na A4 :naughty::good:

Poprostu cuber (chyba on o tym wspomnial w sobote) chyba nie wie, ze jak cos jest w cudzyslowiu, to jest to cytat :D

Opublikowano
  • Autor

Flyer starość Cie dopada ,bo nie pamietasz kto co mówił :kox:

Opublikowano

Dlatego napisalem "chyba" :wink4:

Opublikowano

Hello Pany, Waski pamietam :)

:good:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 12:04_________________________________________________

trochę namieszałeś ale przez to pytanie retoryczne teraz się przyjęło na A4 :naughty::good:

Poprostu cuber (chyba on o tym wspomnial w sobote) chyba nie wie, ze jak cos jest w cudzyslowiu, to jest to cytat :D

temat zamknięty :naughty:
Opublikowano

Hello Pany, Waski pamietam :)

:good:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 12:04_________________________________________________

trochę namieszałeś ale przez to pytanie retoryczne teraz się przyjęło na A4 :naughty::good:

Poprostu cuber (chyba on o tym wspomnial w sobote) chyba nie wie, ze jak cos jest w cudzyslowiu, to jest to cytat :D

temat zamknięty :naughty:

buahahah przyszedl Waski i zamknal temat dwoch Moderatorow buahahaha

Co sie dzieje Waski?? :) Folia juz tuz tuz :)

Nie sprzedalem Autka, chlop sie wycofal

Opublikowano

tzw masz xenony :naughty:

Opublikowano

Witam :hi: :hi:

Flyer pamiętaj o mnie :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.