Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

napisałem mu miadomość ze żadam zwrotu kasy albo dopłaty za renowacje i czekam na odpowiedz inaczej zgłaszam sprawe oficjalnie na Policji i niech sąd rozstrzyga a co.

:confused4: Sądzę że tak jak Ci inni piszą jak nie kupiłeś przez allegro i nie masz śladu po tej transakcji tylko było "na gębę" za pobraniem to jak gość jest cwaniak to się możesz z nim sądzić bo jak udowodnisz że to od niego kupiłeś akurat te koła

Marek

http://allegro.pl/show_item.php?item=1171712672

na grilu S4 kiera biała nić S3 brakuje jeszcze tylko coś z S6 i S8 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: witajcie

Gość prosił zebym wziął poza allegro to mi opuści stówe bo nie zapłaci prowizji, powiem tak korespondencja mailowa to dowód ze zawarliśmy umowe i dokładnie opisał mi sprzedawany towar, wyraźnie napisał ze przesyła mi felgi z tej aukcji i maile przychodziły z jego konta allegrowego, wiem wiem ktoś napisze ze czego sie mogłem spodziewać za 870 zł bo tyle zapłaciłem, ale tak sie nie robi.

Kerczi jak chcesz mozesz je zobaczyć ja myśle ze mozna by je malnąć i tragedii nie będzie zastanawiam sie co zrobić.

a to te felgi w rzeczywistości :

2fd3da45fa025f33med.jpg

nex tez żałuje ze jest tak daleko :baseball:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 19:09_________________________________________________gdyby nie ta dolna prawa to nie byłoby najgorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felg przez allegro w zyciu bym nie kupil :wink4:

Ja kupiłem i jestem zadowolony :gwizdanie:

Żadnych rysek, felgi proste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron, omg nijak się mają te które dostałeś do tych z allegro na zdjęciach :angry:.

Ja bym tego tak nie zostawił Boseron, żądaj zwrotu równowartości ich malowania - o ile są proste bo zostałeś ewidentnie oszukany. Nie zostawiaj tego tak bo takich sk***ysynów trzeba tępić. Mnie tak chciał wy***ać na chiptuningu allegro, wysłałem mu komputer z A4 i dostałem z powrotem niby z programem, a różnicy nie było żadnej. Wykonywałem do niego kilka telefonów, na początku był twardy, ale oddał co do grosza. Straciłem tylko parę zł za kuriera. Takich łachów trzeba tępić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil2: :evil2:

Boseron zadzwoń do niego, a jak się burzy i cwaniakuje obiecaj że jak nie odda kasy/dołoży na malowanie, to go odwiedzisz z tymi felgami w domu i odda za nie + za paliwo + za czas. Mimo że masz tyle km. Bo adres jego zapewne znasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil2: :evil2:

Boseron zadzwoń do niego, a jak się burzy i cwaniakuje obiecaj że jak nie odda kasy/dołoży na malowanie, to go odwiedzisz z tymi felgami w domu i odda za nie + za paliwo + za czas. Mimo że masz tyle km. Bo adres jego zapewne znasz

powiedz że przyjedziesz z gościem w kapeluszu i skończy się babci sranie :decayed::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie, Boseron jak sa proste i podasz cene taka w miare sensowna to mnie taka zima styknie...[br]Dopisany: 02 Sierpień 2010, 09:58_________________________________________________Imelvis - Werlas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...