Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :hi:

CZy bawił się ktoś z Was w wymianę pokręteł w RNS-E?? Chodzi mi głównie o to czy wymiana ori pokręteł na chrom z A3 stanowi duży problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

]ciekawe tylko czy mi w Biskupicach za dopłatą wymienią oponki[/b].. a jak nie to będą do sprzedaży... bieżnika ok 4-5mm

ciekawe czy będą mieli taki rozmiar, ja jak byłem to 215/40/18 wtedy mieli tylko jedną parę, a 205/40/18 to raczej taki niestandartowy rozmiar :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]ciekawe tylko czy mi w Biskupicach za dopłatą wymienią oponki[/b].. a jak nie to będą do sprzedaży... bieżnika ok 4-5mm

ciekawe czy będą mieli taki rozmiar' date=' ja jak byłem to 215/40/18 wtedy mieli tylko jedną parę, a 205/40/18 to raczej taki niestandartowy rozmiar :decayed:[/quote']

no dokładnie... muszę do nich w poniedziałek przedzwonić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takim setupie co wyżej zapodaleś to daleko byśmy nie zajechali na południe :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Pany :hi:

Macie tu kogoś z Niepołomic? Może się ktoś na memoriał dziś wybiera wieczorem? :naughty:

Ja się wybieram :)

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ----------

]ciekawe tylko czy mi w Biskupicach za dopłatą wymienią oponki[/b].. a jak nie to będą do sprzedaży... bieżnika ok 4-5mm

ciekawe czy będą mieli taki rozmiar' date=' ja jak byłem to 215/40/18 wtedy mieli tylko jedną parę, a 205/40/18 to raczej taki niestandartowy rozmiar :decayed:[/quote']

no dokładnie... muszę do nich w poniedziałek przedzwonić...

Mogłeś do nich wcześniej podbić i się dogadać, ściągliby to co potrzebujesz. W razie w możesz do Wieliczki tam za pętlą, oni swego czasu wymieniali oponki :wink:

EDIT: Koło Intercarsu też mają niezły wybór, w razie czego znajomy ma tam dojścia to mogę popytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO, czy oni do oklejania szyb wyciągają je?? chodzi mi o boczne uchylne, bo tylnej rozumiem że nie. I Czy cena jest podana za montaż i demontaż w razie potyrzeby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, jak z tym licznikiem? Ruszylo sie cos?

Tylko tyle, że kolejne dwie osoby złożyły zawiadomienie a ja podałem ich dane na policję. Sprawy są powiązane i prokuratura złożyła zawiadomienie do sądu o zezwolenie banku z ochrony danych osobowych właściciela konta, bo dane są fałszywe. Uzyskałem również ip tego typa, ale niestety posługiwał się jakimś programem do zmiany ip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO, czy oni do oklejania szyb wyciągają je?? chodzi mi o boczne uchylne, bo tylnej rozumiem że nie. I Czy cena jest podana za montaż i demontaż w razie potyrzeby

Z tego co pamiętam to żadnej szyby nie wyciąga a co do demontażu to najlepiej pogadaj z tym gościem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO, czy oni do oklejania szyb wyciągają je?? chodzi mi o boczne uchylne, bo tylnej rozumiem że nie. I Czy cena jest podana za montaż i demontaż w razie potyrzeby

nie wyciągają szyb do oklejania... mają na to inny patent :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO, czy oni do oklejania szyb wyciągają je?? chodzi mi o boczne uchylne, bo tylnej rozumiem że nie. I Czy cena jest podana za montaż i demontaż w razie potyrzeby

nie wyciągają szyb do oklejania... mają na to inny patent :wink:

no to świetnie bo o to mi chodziło żeby tapicerki nie roz***ali :decayed:

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ----------

fanta Ty masz minimum ściemnione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO, czy oni do oklejania szyb wyciągają je?? chodzi mi o boczne uchylne, bo tylnej rozumiem że nie. I Czy cena jest podana za montaż i demontaż w razie potyrzeby

nie wyciągają szyb do oklejania... mają na to inny patent :wink:

no to świetnie bo o to mi chodziło żeby tapicerki nie roz***ali :decayed:

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ----------

fanta Ty masz minimum ściemnione?

tak ja mam folią 70 ściemnione... najjaśniejszą jaką oni posiadają:

img0608cq.th.jpg

widoczność za***ista zatem nie zastanawiaj się :wink:

btw zmień tą kozę w sygnaturce na coś innego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendoberek :hi:

Dzięki za odwiedziny dzisiaj, widzimy się już w BT :naughty::drunk::dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fanta to teraz na hamownie do Niepołomic jak założysz lato i zobaczymy co tam masz :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanta rób naciąg , prez gwincie u Ciebie bedzie duzo lepiej wyglądało :wink:

Panowie pochwale sie swoją pracą , dodam ze w końcu autko skończone złożone w całości , a lampki wyglądają teraz tak

0543b82a10f99472gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje tylko z jednej zmyć klej z taśmy przylepnej bo gość je okleił do przesyłki i na kloszu klej został i nie wiem czym to zrobić, ktoś mi doradził zmywacz do paznokci, wypróbowałem na starych kloszach i..... dobrze że mam stare na próby bo klosz zmatowiał w momencie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fanta to teraz na hamownie do Niepołomic jak założysz lato i zobaczymy co tam masz :naughty::naughty:

nie wiem czy wjadę na rolki.. :kox:

Fanta rób naciąg , prez gwincie u Ciebie bedzie duzo lepiej wyglądało :wink:

Panowie pochwale sie swoją pracą , dodam ze w końcu autko skończone złożone w całości , a lampki wyglądają teraz tak

http://images44.fotosik.pl/632/0543b82a10f99472gen.jpg

jak zrobię za duży naciąg to poniszcze ranty.. i nie wiem teraz jakie te oponki wrzucić... najchętniej to zamienilbym się z kimś...

albo może Tobie sprzedam moje 235/40 co?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś chce moge zrobić środek w każdy kolor bo jużwiem jak, jest troche roboty ale warto bo efekt na aucie :kox:

---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ----------

aha jak coś mam lampki zwkłe przód do B7 ale są z DRL wystarczy tylko swoje klosze dobre przełożyć i ktoś będzie miał światła do dziennej, zaczepy wszystkie całe stan b. dobry obudów , cena do dogadania ze mną ale niska. :wink:

---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

fanta ja mam dokładnie taki rozmiar 235/40/18 i lato w całkiem niezłym stanie tak ze narazie mam na lato gumy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...