Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

ARTURRO bo dzwoniłem a byłem na imieninach. Co tam?

Wysłane z urPada

Teraz to już nic :D.....byłem ze sprawą w KR i na chwilkę podjechałem do Kazimierza ;).....

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Mariusz na mierzei wislanej 6

Panowie sprzedam iPhone 5 czarnego 16gb

Wysłane z mojego urQuattro

ty to masz z tymi telefonami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: znacie te auli bo z kumplem chce jechać je oglądać a mam trochę kilometrów http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-1-9-tdi-avf-m6-2004-184-tys-km-zadbana-czarnula-;-307991/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: znacie te auli bo z kumplem chce jechać je oglądać a mam trochę kilometrów http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-1-9-tdi-avf-m6-2004-184-tys-km-zadbana-czarnula-;-307991/

na spotach krakowskich na pewno go nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruszka Najlepszego Byku !!!

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ----------

karva w Krakowie nigdy sie chyba te akcje nie skończą...... ludzie wypisują głupie komentarze ze juz nigdy do Krakowa nie przyjadą :facepalm: nikt nie ma świadomości ze oni nie zabijają przypadkowych ludzi...... wpływy narkotykowe nic więcej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruszka Najlepszego Byku !!!

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ----------

karva w Krakowie nigdy sie chyba te akcje nie skończą...... ludzie wypisują głupie komentarze ze juz nigdy do Krakowa nie przyjadą :facepalm: nikt nie ma śiadomości ze ono nie zabijają przypadkowych ludzi...... wpływy narkotykowe nic więcej.....

jeszcze jakiś baran napisał "pseudokibiców" :facepalm: po co łączą jedno z drugim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRUSZKA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! ŻEBY TWOJE DZIECIAKI TAŃCZYŁY JAK TEN TANCERZ NIŻEJ:kox::decayed:

409be6d80a7fd21fd7195c660b4d1ed6.gif

---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

Co do wczorajszych akcji to pierwszy raz widziałem w ciągu dnia tyle akcji, najpierw przed rondem grzegórzeckim ulica zablokowana, policja, karetka, jakieś 2 auta na środku drogi, potem po spocie jak jechałem w stronę krokusa, na wiślickiej na tym dużym skrzyżowaniu ze 2 straże pożarne, 3 patrole i karetka, pół skrzyżowania zamknięte od strony mistrzejowic, gruba akcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo grzegorzeckiego byla stluczka, nic wielkiego, jedno auto nie wyhamowalo i wjechalo w drugie, troche byly pogniecione ale nie ma tragedii, tez jechalem tamtedy jak jechalem na spota :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wczorajszych akcji to pierwszy raz widziałem w ciągu dnia tyle akcji, najpierw przed rondem grzegórzeckim ulica zablokowana, policja, karetka, jakieś 2 auta na środku drogi, potem po spocie jak jechałem w stronę krokusa, na wiślickiej na tym dużym skrzyżowaniu ze 2 straże pożarne, 3 patrole i karetka, pół skrzyżowania zamknięte od strony mistrzejowic, gruba akcja.

bo boski puściła fame na benben że Pablo jedzie bejcą i nie ma apteczki i się zasadziły chłopaki na łatwe pincet kawalerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo boski puściła fame na benben że Pablo jedzie bejcą i nie ma apteczki i się zasadziły chłopaki na łatwe pincet kawalerze

ale akcja... gdzie tak było? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema dupeczki. Gruszka sto lat. Jak ktos cos to do piatku jestem w warszawie

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: znacie te auli bo z kumplem chce jechać je oglądać a mam trochę kilometrów http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-1-9-tdi-avf-m6-2004-184-tys-km-zadbana-czarnula-;-307991/

na spotach krakowskich na pewno go nie było...

Kłamiec ;-) Byłem RAZ w W lutym tego roku bodajże ale głównie z DexteremNH gadałem bo wy dziewczyny w kółko o chłopakach ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: znacie te auli bo z kumplem chce jechać je oglądać a mam trochę kilometrów http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-1-9-tdi-avf-m6-2004-184-tys-km-zadbana-czarnula-;-307991/

na spotach krakowskich na pewno go nie było...

Kłamiec ;-) Byłem RAZ w W lutym tego roku bodajże ale głównie z DexteremNH gadałem bo wy dziewczyny w kółko o chłopakach ;-)

raz nie oznacza, że bywasz na spotach i że znamy auto.. nie znam Cie i nie widziałem Cie na spotach a że bywam często napisałem tak jak powyżej :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...