Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

AUDI A4 2.0 TDI s-line ledy nawigacja (3767335030) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Panowie jak można kupować auto bez sprawdzenia VIN, bez wizyty w ASO tylko przejechanie się na miejsce i oglądnięcie takiej B8 z jakimś mechanikiem "na oko" :facepalm:

I to jeszcze z zakopanego od górala a jak dbają oni tam o auta to nie trzeba mówić..

Jutro pod blokiem prawdopodobnie będzie ta B8ka jak przyjedzie gość sprzedać mojemu sąsiadowi który kompletnie nic się nie zna na autach:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

po tym co gość ma pozostałych aukcjach wnioskuje że będzie płakał jak będzie sprzedawał :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym co gość ma pozostałych aukcjach wnioskuje że będzie płakał jak będzie sprzedawał :grin:

Faktycznie :decayed:

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

560145_585222144864941_1078533142_n.jpg?oh=926f98f7faf3c9f8eec6a4776717b418&oe=52AAE07D

Mało czytelny jest VIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: znacie te auli bo z kumplem chce jechać je oglądać a mam trochę kilometrów http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-1-9-tdi-avf-m6-2004-184-tys-km-zadbana-czarnula-;-307991/

na spotach krakowskich na pewno go nie było...

Kłamiec ;-) Byłem RAZ w W lutym tego roku bodajże ale głównie z DexteremNH gadałem bo wy dziewczyny w kółko o chłopakach ;-)

raz nie oznacza, że bywasz na spotach i że znamy auto.. nie znam Cie i nie widziałem Cie na spotach a że bywam często napisałem tak jak powyżej :whistling:

Spoczko, chodziło mi o słowo "na pewno" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miodzio to ten sąsiad co miałeś po niego jechać lawetą ostatnio w Raciborzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyrezałem sobie nowe wnętrze w mojej B6:wink:

1040877_459772930799838_674685766_o.jpg

Muszę tylko wymienić dekory bo mi to pseudo drewno nie do końca pasuje :decayed:

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

miodzio to ten sąsiad co miałeś po niego jechać lawetą ostatnio w Raciborzu.

Ramki pod tablice mówią same za siebie -> "HOL SERWIS"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za skórkę :wink:

co....straszysz dzieci jak nie jedzą ......

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

Co do wczorajszych akcji to pierwszy raz widziałem w ciągu dnia tyle akcji, najpierw przed rondem grzegórzeckim ulica zablokowana, policja, karetka, jakieś 2 auta na środku drogi, potem po spocie jak jechałem w stronę krokusa, na wiślickiej na tym dużym skrzyżowaniu ze 2 straże pożarne, 3 patrole i karetka, pół skrzyżowania zamknięte od strony mistrzejowic, gruba akcja.

bo boski puściła fame na benben że Pablo jedzie bejcą i nie ma apteczki i się zasadziły chłopaki na łatwe pincet kawalerze

ale Agent Pablo wszystkich wywiózł w pole....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się że 2 tygodnie temu ten handlarz z Zakopanego kupił B8ke od jakiejś pani od nas z Krk która kupiła w salonie w Polsce i cały czas było serwisowane w ASO, jutro będzie sprawdzane w ASO u Betłowskiego czy faktycznie tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mówiłem Agent Tomek , Pablo po co do ASO jechać Ty wszystko powiesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A uwierzysz jak Ci powiem że ten handlarz sprzedaje gwiazdom auta, np. Kayah u niego kupiła samochód :decayed: A ty czemu jeszcze u niego nie kupiłeś :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A uwierzysz jak Ci powiem że ten handlarz sprzedaje gwiazdom auta, np. Kayah u niego kupiła samochód

10fc608010_nieee_.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A uwierzysz jak Ci powiem że ten handlarz sprzedaje gwiazdom auta, np. Kayah u niego kupiła samochód

http://i1.memy.pl/obrazki/10fc608010_nieee_.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fantowski, żałuj że nie wziąłeś tych kółek :naughty::naughty:

DSC00436.jpg

92791598.jpg

sesjausa.jpg

img4315k.jpg

nawet bym się chwile nie zastanawiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba sobie zapodam takie :tongue4:

Audi A4 B6 stance - YouTube

:thumbdown:

---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

Pablo masz już kalendarze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...