Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko..szef oglądnie film na yt i pewnie ze wstydu się zjara i po łbach im da ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Powitać :hi:

Panowie źle trafili :grin::grin::grin:

Społecznik pier...lony :facepalm: W innym kraju, gdzie policja ma szerokie uprawnienia (takie jak powinna mieć nasza policja) gość już dawno byłby na masce a potem na glebie zakuty i przekopany. Niech sam idiota wskoczy w mundur i pilnuje porządku skoro taki praworządny jest :facepalm:

dlaczego tak jest, ze sie policjantom tak czesto wydaje, ze wolno im wiecej niz wszystkim innym? typowa rozmowa z policjantem to jakies 50% sciem, ktore "pan wladza" wciska szaremu obywatelowi, zeby wszystko zalatwic tak jak "pan wladza" chce. straszenie, mowienie polprawdy (na przyklad co do tego co ci wolno a czego ci nie wolno) to standard. akcje "na bezczela" typu pakowanie sie bez zaproszenia do mieszkan, rewizje bagaznika i schowkow przy rutynowej kontroli to norma.

a jesli chodzi o Twoj tekst o tym co ten "idiota" ma robic - to mi sie najbardziej podoba w przedstawicielach polskiej mundurowki, teksty typu "niech sam wskoczy w mundur" to mistrzostwo swiata. ja rozumiem, ze was wszystkich w mundurze to los tak pokaral a jeszcze spoleczenstwo sie do was przypi%^&la. bo to przeciez jest tak, ze policjantem (i innym mundurowym) to sie czlowiek rodzi i innego wyboru w zyciu nie ma, a tacy wszyscy mundurowi sa pokrzywdzeni... i sie jeszcze "spolecznik pier...lony" czepia.

Biedactwo... Musisz mieć bardzo traumatyczne wspomnienia z mundurowymi że tak się ich czepiasz... Któryś z nich kiedyś Cię rzucił?

Ciekawe czy gość z kamerą (albo Ty sam) byłby takim bohaterem i nagrywał kilku wandali demolujących przystanek... Albo grupke kibiców z maczetami... Ale że społeczna znieczulica panuje, to najgłośniej krzyczycie... Pieprzeni hipokryci... Ciekawe czy dalej miałbyś tyle do powiedzenia, gdyby wszyscy przestępcy nagle wyszli z więzienia (bo przecież niedobrzy mundurowi ich pilnują) a policja nie chciałaby ich łapać (bo z założenia się do nich przypierd..lasz). No i jeden z nich nagle staje na Twojej drodze i chce Ci zrobić krzywde... Co byś zrobił? Zesrał się jak każdy społecznik? Chyba tak... Bo tacy są tylko w internetach mocni bo są anonimowi...

Edytowane przez Transitpower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transit, chodzi o to żeby ktoś kto prawo egekwuje też go przestrzegał.

Ja w klubie mowie dzieciom że cola jest beee i one mnie nigdy z cola w ręce nie widziały.

Nie mówie, że policja czy klawisz ma lepiej czy gorzej.

Ale to troche tak jakby nauczyciel gonil uczniów że palą za szkołą i siedział na lekcji z fajką.

Wąski mnie jebie za przekleństwa przy synu i ja to rozumiem bo sam też przy nim nie klnie.

Kumasz? Czy Ci jebnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to kumam. Tylko niektórzy nie chcą albo nie potrafią tego zakumać. To, że Ty coli nie pijesz, nie znaczy że nikt nie może się jej napić. Że przy dziecku nie klniesz, nie znaczy że nie klniesz też jak jesteś sam... Policjant to też człowiek i czasem coś zawali. Ale to nie znaczy że trzeba latać za nim z kamerą i filmować każdy krok, bo to prowadzi do ogromnych patologii i frustracji. Nie dość, że są opieprzani przez przełożonych o byle gówno, na cenzurowanym są u każdego jednego bandziora a na domiar złego szpile wbija mu uczciwy obywatel, który czuje się bezpiecznie właśnie dzięki mundurowym... No szlag może człowieka trafić...

Jesteś w stanie TO zrozumieć?

ABG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: hello Pany Edytowane przez Arturoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to kumam. Tylko niektórzy nie chcą albo nie potrafią tego zakumać. To, że Ty coli nie pijesz, nie znaczy że nikt nie może się jej napić. Że przy dziecku nie klniesz, nie znaczy że nie klniesz też jak jesteś sam... Policjant to też człowiek i czasem coś zawali. Ale to nie znaczy że trzeba latać za nim z kamerą i filmować każdy krok, bo to prowadzi do ogromnych patologii i frustracji. Nie dość, że są opieprzani przez przełożonych o byle gówno, na cenzurowanym są u każdego jednego bandziora a na domiar złego szpile wbija mu uczciwy obywatel, który czuje się bezpiecznie właśnie dzięki mundurowym... No szlag może człowieka trafić...

Jesteś w stanie TO zrozumieć?

ABG

Si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Biedactwo... Musisz mieć bardzo traumatyczne wspomnienia z mundurowymi że tak się ich czepiasz... Któryś z nich kiedyś Cię rzucił?
Ciekawe czy gość z kamerą (albo Ty sam) byłby takim bohaterem i nagrywał kilku wandali demolujących przystanek... Albo grupke kibiców z maczetami... Ale że społeczna znieczulica panuje, to najgłośniej krzyczycie... Pieprzeni hipokryci... Ciekawe czy dalej miałbyś tyle do powiedzenia, gdyby wszyscy przestępcy nagle wyszli z więzienia (bo przecież niedobrzy mundurowi ich pilnują) a policja nie chciałaby ich łapać (bo z założenia się do nich przypierd..lasz). No i jeden z nich nagle staje na Twojej drodze i chce Ci zrobić krzywde... Co byś zrobił? Zesrał się jak każdy społecznik? Chyba tak... Bo tacy są tylko w internetach mocni bo są anonimowi...

no widzisz, to jest wlasnie Twoj problem - nie potrafisz byc obiektywny. ja zle mowie na policje nie dlatego, ze tak jest tylko dlatego ze mam traumatyczne przezycia :facepalm: . i co gorsza nic do Ciebie nie dociera z tego co ja mowie (prawo jest takie samo dla wszystkich) bo dalej rzucasz teksty (moim zdaniem mega idtiotyczne) jak by wszyscy srali gdyby policja przestala robic to za co bierze pieniadze.

to jest wlasnie mentalnosc mundurowki - nasza praca jest tak prze$%^&ana (tu trzeba ironiczne zacytowac - ze gdybysmy przestali ja wykonywac to by sie wszyscy zesrali) wiec nam wolno lamac prawo ktorego strzezemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Przypominam, że organ ten jest stworzony aby strzec prawa i tylko w granicy prawa, a czas kiedy tą granicę naginali się już kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transit, chodzi o to żeby ktoś kto prawo egekwuje też go przestrzegał.

Ja w klubie mowie dzieciom że cola jest beee i one mnie nigdy z cola w ręce nie widziały.

Nie mówie, że policja czy klawisz ma lepiej czy gorzej.

Ale to troche tak jakby nauczyciel gonil uczniów że palą za szkołą i siedział na lekcji z fajką.

Wąski mnie jebie za przekleństwa przy synu i ja to rozumiem bo sam też przy nim nie klnie.

Kumasz? Czy Ci jebnąć?

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym prowokować jakiejś awantury, bo nie o to chodzi, ale wydaje mi się, że problem jest innej natury. Policjant w mundurze (lub czasem bez) jest na służbie, czyli w pracy. Dostaje za to jakieś wynagrodzenie i wydaje mi się, że nie jest w tym nic dziwnego, że wymaga się od nich sumiennego wypełniania obowiązków. Ja jakbym przyszedł do pracy, wywalił nogi na stół i poszedł spać to podejrzewam,że też mógłbym mieć z tego powodu nieprzyjemności :) Praca policjanta jest trudna, ale nie widzę powodu dlaczego ma się to odbijać na zwykłym człowieku. Sam osobiście miałem okazję znaleźć się w sytuacji, w której policjant straszył mnie i traktował jakbym był przestępcą tylko dlatego, że nie chciałem udostępnić mu moich prywatnych rzeczy, bez jakiegokolwiek powodu. Chciałbym również dodać, że szanuję policjantów i nie mam nic do nich dopóki oni zachowują się w porządku do mnie. I jeśli będę się czuł zagrożony lub coś mi ukradną, to oczywiście, że będę dzwonił na policje, ponieważ to jest ich praca i od tego są. Trzeba zauważyć, że nikt nie nagrywa policjanta po pracy, bo to jest jego prywatny czas i nikogo nie obchodzi co on wtedy robi. Ale jak już ubiera mundur to powinien przestrzegać prawa, a ciężko stać na straży przepisów jeśli samemu się ich nie przestrzega. Policjant oprócz przywilejów ma również obowiązki, i wiedzieli o tym (lub powinni) kiedy się zatrudniali w tej instytucji. Nie chciałbym żyć w kraju, w którym prawa pilnują ludzie, którzy idą do policji, bo wydaje się im, że łatwo się tam dostać i można sobie bimbać na każdym kroku, no bo kto podskoczy policjantowi? Jak już pisałem wcześniej, praca policjanta jest trudna, ponieważ oprócz sytuacji, w których jego zdrowie lub życie jest zagrożone, to również dlatego, że trzeba nauczyć się i zapamiętać ogromną ilość przepisów, żeby nie dochodziło właśnie do takich sytuacji jak na filmie. Wydaję mi się, że jeśli Policja zacznie "na poważnie" wykonywać swoją pracę i będzie szanować normalnych ludzi, to ludzie przestana się ich czepiać. Pisząc "normalnych ludzi" mam na myśli wszystkich ludzi, którzy nie są złodziejami, gwałcicielami, pseudokibicami, mordercami itd., bo dla nich nie powinno być żadnych taryf ulgowych, i policja powinna szybko eliminować takie elementy, bez zbędnej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Przypominam, że organ ten jest stworzony aby strzec prawa i tylko w granicy prawa, a czas kiedy tą granicę naginali się już kończy.

no nie do końca no bo przecież widzisz co napisał Wasz kolega...

prawda jest taka, że do Policji coraz częściej idą męskie piz*y, które boją się interweniować gdy faktycznie jest duże zagrożenie i idą tam tylko po to aby mieć ciepłą posadkę i by szybko dostać emeryturkę..

trzeba przyznać rację, że w innych krajach jest gruba selekcja na Policjanta w Polsce niestety jej nie ma.. trzeba spełnić kilka warunków i można iść do Policji...

wiadomo są wyjątki, ale jest ich coraz mniej

prawo jest dla wszystkich takie same i wk***ia mnie to, że niektórym wydaję się, że ponad nim stoją

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.....

analizując film moge Wam powiedzieć ze zachowanie policjantow bylo naganne, niestety stwierdzam to z bolem serca bo przez takich ludzi obraz tej instytucji jest krzywiony. sam ich wyglad podwiniete rękawy i postawiony kolnierz co jest niezgodne z przepisami umundurowania nie pozwala mi odnieść sie do sytuacji pozytywnie. ich niestety nielogiczne i glupie tlumaczenie pozwala mi przypudzczac iż są to młodzi policjanci ktorym wydaje sie tylko ze im wszystko wolno. zbyt male doświadczenie zawodowe, brak wiedzy z zakresu praw i obowiązków,

druga sytuacja ze schodami nasuwa te same wnioski. chcialoby sie powiedzieć eh.... oby jak najmniej talich sytuacji i duzo wiecej szkolen.....

nikt nie stoi poza prawem.

p. s. natomiast pelen profrsjonalizm zauwazam w zachowaniu drugiej interweniujacej załogi która pojechała... i natychmiast odjechala jadąc na tzw bombę ;)

Kiedyś w Finlandii jechaliśmy Camperem jakieś 60km/h na drodze jednopasmowej z ograniczeniem 100km/h

Dogonily nas 2 motocykle policyjne i pomimo, ze po horyzont z jednej i drugiej strony nie jechało ani jedno inne auto, jechali za nami z dobre 3 kilomety aż zrobiła się linia przerywana, dopiero wtedy wyprzedzili.

We Francji pytają się czy nie mamy nic przeciwko rutynowej kontroli i ze postarają się ją zrobić sprawnie żeby nie zakłócać podróży.

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

a z tym to sie nie zgodze.

pewnie jeszcze dywan czerwony rozwinąć przed obywatelem zeby butów nie pobrudzil przechodząc do radiowozu? nie popadajmy w paranoje.

chetnie o tym porozmawiam i bede obiektywny.

Gruszka odstaw mleko i zacznij pic cole bo juz i tak nie urosniesz ;)

Edytowane przez boseron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dawno mnie tutaj nie było i od razu uderzam z pytaniem:/

Przez 5 lat broniłem się przed tym rękami i nogami ale nadeszła chwila w której muszę zamontować hak w swoim B6:(

Czy ktoś z kolegów montował w ostatnim czasie hak w Krakowie, ewentualnie może polecić miejsce gdzie zostanie to zrobione dobrze no i jaki hak wybrać żeby nie przepłacić i zarazem nie przypłacić tego uszkodzoną instalacją?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienilem rozrząd hamulce przod klima wyczyszczona kto kupuje :) bo bym nastepne odrestaurował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...