Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

A masz podniesiona moc?

CAHA 170KM. Nic nie dłubane.

wysłane z kontenera na śmieci

To imho możesz śmiało jechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Twój obecny soft na komputerze, jak pojedziesz na zmianę i będzie gorzej jeździło daj znać, to wgramy to co teraz masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podmiany softu po "dieselgate", podpisałem pisemne oświadczenie że nie zgadzam się na upgrade.

Kolega wspominał ze mocno "zamulają" silnik coś jak diesel w Subaru po problemach ze sprzęgłem.

I zapomniałem o temacie ....ale Audi nie zapomniało, o nie !

Już trzecie "zaproszenie" ponaglenie dostaje od mojego ulubionego serwisu ASO na adres firmowy i domowy aby się stawić na akcje serwisową.:)

Popytałem w Niemczech...co się dziwić dostają do 1 000 euro za cały program "obniżania emisji spalin w dieslu" w zależności od modelu i silnika ...

I jak tu nie "kochać " VAGruppe ?

Dobrze ze mam WEBASTO - to mnie teraz cieszy bardziej niż QUATTRO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Twój obecny soft na komputerze, jak pojedziesz na zmianę i będzie gorzej jeździło daj znać, to wgramy to co teraz masz.

Czyli jechać niech wgrają i się odczepią?

A mapy w navi są bezpieczne?

wysłane z kontenera na śmieci

Co do podmiany softu po "dieselgate", podpisałem pisemne oświadczenie że nie zgadzam się na upgrade.

Kolega wspominał ze mocno "zamulają" silnik coś jak diesel w Subaru po problemach ze sprzęgłem.

I zapomniałem o temacie ....ale Audi nie zapomniało, o nie !

Już trzecie "zaproszenie" ponaglenie dostaje od mojego ulubionego serwisu ASO na adres firmowy i domowy aby się stawić na akcje serwisową.:)

Popytałem w Niemczech...co się dziwić dostają do 1 000 euro za cały program "obniżania emisji spalin w dieslu" w zależności od modelu i silnika ...

I jak tu nie "kochać " VAGruppe ?

Dobrze ze mam WEBASTO - to mnie teraz cieszy bardziej niż QUATTRO :)

Mi już 2razy chcieli wgrać. Pismo do domu też przysłali. 2 razy odmowę podpisywałem i powiedzieli że za każdym razem będą mi to wciskać. Chodzi o to by auto nie było słabsze ani nie muliło. Boję się że jak to wgram to będzie gorzej...

wysłane z kontenera na śmieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem skąd mają informacje kto jest obecnym właścicielem samochodu? Gdzieś ktoś się rozpruł i sprzedał dane adresowe właścicieli.


Jak pojedziesz to powiedz że mają tylko robic aktualizacje w silniku i nigdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem skąd mają informacje kto jest obecnym właścicielem samochodu? Gdzieś ktoś się rozpruł i sprzedał dane adresowe właścicieli.

Do mnie wysłali list po mojej pierwszej odmowie. Serwisuję u nich auto to i dane mają...

wysłane z kontenera na śmieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dane ( również firmowe) mają bo u nich serwisuje auto gdy jestem w PL . Dane prywatne pozyskują dość sprytnie...

Ale nic to, nie zamierzam nic z tym robić ..zobaczymy jak daleko się posuną z "nagabywaniem" :)

Będę w "Deutsche'landzie" to się dopytam skąd taka presja...

p.s.

Ponoć upgrade dotyczy jedynie modułu komputera zarządzającego wtryskiem ...czyli mniej paliwa =mniej spalin = zgodność z normami UE

Navi wydaje się bezpieczna, ale jak pisze Edraven...na zleceniu wpisać aby nie dotykali NAVI itp.. bo moze maja jakiś "cudowny" pakiet pliczków do uploadu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale doj**ało mrozem...-23* więc wyszedłem sobie przepalić autko zapalił niby bez problemu ale patrzę na mmi a tu 3 kreski aku. Pojechałem się przejechać zrobiłem ok 50km i 4 Wyskoczyła, więc podpialem aku pod prostownik :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mrozy to nawet na moim staruszku wrazenia nie robia, od pierwszego strzala o 7 rano odpalil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

A propos esp, to w tym pieprzonym VW nie da się wyłączyć na stałe bo i tak w awaryjnej syt. Włączy się automatycznie

Niestety to nie tylko VW. U mnie też jak wyłączę ESP, przy dużym poślizgu mryga i dohamowuje. :facepalm:

ciach

Łukaszku, dwie, trzy takie zabawy i napęd do roboty. Niestety, to nie Q. ;)

A co miało by się z tym napędem stać?

Poleciało z pokładu lotniskowca

A u mnie jest tak:

f1b3caee11aec8cf.jpg

Ładnie :-)

Poleciało z pokładu lotniskowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje paru części do a4 b5 w okolicach krakowa coś znajdę ? jakiś szrocik z audiczkami albo cos ?

Spróbuj w Wieliczce. Przy ulicy Żółkiewskiego (bodaj drugi albo trzeci dom po prawej) jest szrot i gość ma większość VAG-a. Oto numer telefonu do niego: +48 503 711 134

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiesz czy maja takie pierdółki jak osłona słupka tył, tunel środkowy ? i jeszcze mam takie pytanie ile moze kosztować zrobienie podsufitki ??

Edytowane przez Wojtek Gołdyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LukiKRK to Twoja Śnieżynka?
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1302779373102323&id=210111689035769

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiesz czy maja takie pierdółki jak osłona słupka tył, tunel środkowy ? i jeszcze mam takie pytanie ile moze kosztować zrobienie podsufitki ??

Nie mam pojęcia. Masz podany numer telefonu więc zadzwoń i się dopytaj. Z klejeniem podsufitki jest ciężki temat. Lepiej kupić nierozklejoną i wymienić bo po klejeniu zawsze zostanie mniejszy lub większy ślad.

Nie każdy ma fejsbuka... A jak ktoś nie ma, to link nie działa, bo trzeba się zalogować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...