Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

BARCA zmiażdżyła w końcówce :!: :!: :!:

Zapowiada się w ch*j dobry finał :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

no popytam, ale nie wiem czy przez panele+gąbke+folia też działają te testery ?

zresztą prościej będzie antenę zamontować :evil:

ten co miałem nie działał "przez", tylko pokazywał odległość od podłączonego końca przewodu do miejsca uszkodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry wieczór :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mykam także dziś też nie gaszę bo na rano :decayed:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tu kto???

no jest :gwizdanie: jeszcze ale zaraz mykam spać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze chwile ja jestem ale zaraz mykam do łózka jutro mam duzo roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja zmykam juz , dobranoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Boseron dzięki :notworthy: od 8.45-2 W NOCY :evil: W jakim My Ku...... kraju żyjemy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Boseron dzięki :notworthy: od 8.45-2 W NOCY :evil: W jakim My Ku...... kraju żyjemy :evil:

Wąski niestety taka jest smutna rzeczywistość ,nikt nie widzi tego ze trzeba coś zmienić i kazdy ma wszystko w d*pie. to jest k..... Polska !

a tak w ogóle to :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber widze że trzeba rzucić temat, kiełbaski o tej i tej i kto chętny to niech wpada, bo inaczej potem sie okazjue że każdy był/mógł być o innej porze...

pozdrawiam

Hehe może by to śmiesznie wyglądało ale trzeba rozkminić ten wątek :naughty:

Wystarczy że jedna osoba puści esa grupowego z infem do reszty i po sprawie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Co mają wspólnego ku klux klan i firma nike?

- ...

- Obie te rzeczy sprawiają, że czarni szybciej biegają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podział gatunków metalu na przykładzie ratowania księżniczki

Heavy Metal

Bohater przybywa na harleyu , zabija smoka, wypija kilka piw i kocha się z księżniczką.

Power Metal

Bohater przybywa na białym jednorożcu, ucieka smokowi, ratuje księżniczkę i kocha się z nią w zaczarowanym lesie.

Thrash Metal

Bohater przybywa, walczy ze smokiem, ratuje księżniczkę i pieprzy ją.

Folk Metal

Bohater przybywa z przyjaciółmi grającymi na akordeonach, skrzypcach, fletach i wielu innych dziwnych instrumentach które powodują, że smok zasypia. Wtedy wszyscy odchodzą… bez księżniczki.

Viking Metal

Bohater przybywa na statku, zabija smoka swym potężnym toporem, odziera smoka ze skóry i go zjada, gwałci księżniczkę na śmierć, kradnie jej dobytek i pali zamek przed odjazdem.

Death Metal

Bohater przybywa, zabija smoka, pieprzy księżniczkę, zabija ją, poźniej odchodzi.

Black Metal

Bohater przybywa o północy, zabija smoka i nadziewa go na pal przed zamkiem. Później pieprzy księżniczkę, wypija krew w rytuale przed zabiciem jej. Później nadziewa księżniczkę na pal zaraz obok smoka.

Grindcore

Bohater przybywa, wykrzykuje coś kompletnie niezrozumiałego przez około dwie minuty I odchodzi…

Doom Metal

Bohater przybywa, widzi olbrzymi rozmiar smoka i mówi o tym jak to nigdy go nie pokona, poźniej wpada w depresję i popełnia samobójstwo. Smok zjada jego ciało a na deser pożera księżniczkę. Oto koniec tej smutnej historii.

Gothic Metal

Księżniczka w aksamitnym kostiumie śpiewa sopranem. Bohater dopełnia duet kiedy się pokazuje, śpiewają podczas gdy smok gra na flecie. Nagle smok połyka fujarkę i przez przypadek piecze księżniczkę i bohatera na wolnym ogniu następnie się dławi. Dusze wszystkich są na zawsze potępione w piekle.

Progressive Metal

Bohater przybywa z gitarą i gra 26 minutowe solo. Smok zabija się z nudów. Bohater przybywa do sypialni księżniczki, gra kolejne solo wszystkimi technikami, których się nauczył w ciągu ostatniego roku konserwatorium. Księżniczka ucieka szukając Heavy Metalowego bohatera.

Industrial Metal

Bohater przybywa ubrany w zatłuszczony płaszcz, wykonuje obsceniczne gesty wobec smoka i zostaje usunięty z legendy przez ochronę.

Speed Metal

Nagle pojawia się jakaś solówka, smok jest zmieszany, ktoś wykrzykuje dziwne rzeczy, księżniczka uświadamia sobie, że nie jest już dziewicą; smok i księżniczka wciąż szukają osoby za to odpowiedzialnej.

Christian Metal

Bohater przybywa w trakcie swojej drogi powrotnej z kościoła i śpiewa rzewną ballade smokowi o tym jak bardzo kocha go Jezus oraz że smok powinien się oddać w Jego opiekę. Smok natychmiast się nawraca, a kiedy księżniczka chce „podziękować” bohaterowi, ten odpowiada „przepraszam ale nie uprawiam seksu przedmałżeńskiego”

Glam Metal

Bohater przybywa; smok wyśmiewa jego wygląd i pozwala mu wejść. Bohater kradnie mejk ap księżniczki a następnie chce pomalować zamek w piękny róziowy kolor.

AMBIENT

Rycerz przyjeżdża, zsiada z konia i stoi bez ruchu, gapiąc się na smoka. Zaintrygowany smok też stoi bez ruchu. Wkurzona brakiem rozwoju wydarzeń księżniczka naparza ich po głowach wałkiem do pieczenia ciasta, po czym oddala się szukając rycerza słuchającego punka

GORE METAL

Przybywa bohater, zabija smoka i rozrzuca jego wnętrzności przed zamkiem, gwałci i zabija księżniczkę. Następnie gwałci martwe ciało raz jeszcze, rozcina jej brzuch i wyjada jej wnętrzności. Wtedy gwałci padlinę kolejny raz, podpala zwłoki i dokonuje gwałtu po raz ostatni.

PUNK

bohater przybywa bez hełmu, bo mu na irokeza nie wchodzi, patrzy zdegustowany na zamek, kontestuje smoka, olewa księżniczkę, stwierdza, że bajki są no future (!), po czym oddala się w siną dal i posuwa pierwszą napotkaną żabę.

MATH-ROCK

Rycerz przybywa w czarnej zbroi na pięknym, czarnym, rumaku. Spogląda na smoka smutnymi, czarnymi oczyma po czym milcząc wbija mu miecz dokładnie 2,5 cm poniżej serca. (jak wiadomo jest to najwrażliwsze miejsce na ciele smoków) Smok ginie. Rycerz kreśli mieczem na piasku dwa okręgi, wbija miecz w ziemię, pada na kolana i zaczyna płakać. Księżniczka podchodzi pytając co się dzieje. Rycerz odpowiada jej, że i tak nie zrozumie.[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 11:07_________________________________________________http://w1.wrzuta.pl/film/74gBCEbZcxu :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 11:09_________________________________________________Murzyn i dwóch białych trafili do jednej celi. Wiadomo, gadka "zapoznawcza", kto za co ma wyrok.

- Ja, mówi pierwszy biały, zabiłem murzyna, dostałem 10 alt, ale myślę, ze wyjdę za jakieś 7-8...

Na to drugi biały:

- Ja zabiłem dwóch murzynów, a trzeciego przypalałem przywiązanego, dostałem 15 lat, myślę, że po 10 mnie wypuszczą.

- A ja, mówi murzyn, dostałem 30 lat za jazdę rowerem bez światła. Ale liczę, ze wypuszczą mnie po 25, jeszcze było jasno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Piotr :hi:

pojawisz sie w koncu na spocie? bo ostatnio coś nawalasz :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...