Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

bo tyle tego jest ze nie do przerobienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Myślałem że się nie wyrobie dziś na spota ale zdążyłem na chwile podjechać :)

Cuber ty rezaczu jeden :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Cuber znow wyrezal?

śrubke :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, ze wyrezal internet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co?? ta wyrezana srubka przykrecil Quatrro do dachu u YKKa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki za spota. Teraz dotarłem do domku bo miałem jeszcze pare rzeczy do załatwienia.

Kurcze quattro to quattro... :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Doszedłem do wniosku że moje auto jest do d... ;(

Wyrezam sobie gąsienice i będzie prawie jak quattro :naughty:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 00:26_________________________________________________Jerzyk a Ciebie czemu nie było na spocie?

Pablo jakoś zdąrzył przyjechać po Waszej randce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakietka musi sie na czyms trzymac.. :decayed:

siemian dawaj 19 calowe gasienice bedzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakietka musi sie na czyms trzymac.. :decayed:

OMG....

Mam nadzieję że to nie bylo nawiązanie do tej waszej randki z Pablem...[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 00:30_________________________________________________ten to jest dobry...

[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 01:02_________________________________________________Mąż został wezwany do szpitala, bo jego żona miała wypadek samochodowy. Zdenerwowany czeka na lekarza, wreszcie lekarz się pojawia ze współczującą miną.

- I co?! Co z nią, panie doktorze.

- Cóż...Żyje. I to jest dobra wiadomość. Ale są i złe: żona, niestety będzie musiała przejść skomplikowany zabieg, którego NFZ nie refunduje. Koszt: 25 tys. złotych.

- Oczywiście, oczywiście - na to mąż.

- Potem potrzebna jej będzie rehabilitacja. NFZ nie refunduje. Koszt ok. 5 tys. miesięcznie.

- Tak, tak... - kiwa głową mąż

- Konieczny będzie pobyt w sanatorium, który zajmuje się tego typu urazami, plus ta rehabilitacja cały czas. NFZ nie refunduje...Koszt sanatorium - 10 tysięcy...

- Boże...

- Tak mi przykro...To nie koniec złych wiadomości. NFZ nie refunduje również leków, które przepiszemy pana żonie, a to bardzo drogie leki.

- Ile? - blednie mąż

- Miesięcznie 12 - 15 tysięcy złotych.

- Jezuu...

- Plus pielęgniarka całą dobę. Na pana koszt. Tu już się może pan dogadać. Myślę, że znajdzie pani kogoś za 10 zł za godzinę...

Cisza.

Nagle lekarz wybucha serdecznym śmiechem, klepie męża po ramieniu:

- Żartowałem! Żona nie żyje!![br]Dopisany: 18 Maj 2009, 01:14_________________________________________________Podczas strajku kolejarzy do dwóch siedzących przy piwku maszynistów podchodzi trzeci i pyta co nowego słychać:

- A wiesz stary - jedziemy jak zwykle z Heńkiem na trasie do Szczecina, nagle patrzymy - a przy torach leży rozebrana laska ... mówię ci - tak ze dwadzieścia latek, pięknie opalona ... ... no to ja po hamulcach, zatrzymaliśmy cały skład - i wzięliśmy ją do lokomotywy ...

- i co ?

- no jak to co ? całą drogę do Szczecina i z powrotem - najpierw ja, potem Heniek. znowu ja, potem on dwa razy, no a potem obaj ... jakie ciałko ... stary ! ale była jazda ....

- no tego chłopaki .... a .... do buzi brała ?

- e no co ty stary ! głowy to myśmy nie znaleźli ....[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 01:15_________________________________________________Policjant zatrzymuje do kontroli samochód w którym jedzie młode małżeństwo z dzieckiem. Daje kierowcy alkomat.

- 0,8 promila - odczytuje wynik

- Panie władzo, macie zepsuty alkomat - odpowiada stanowczo kierowca. - Niech żona dmuchnie.

- Pańska żona też ma 0,8 promila - mówi po chwili policjant.

- Macie zepsute urządzenie i koniec. Niech dziecko dmuchnie.

- 0,8 promila - mówi policjant i zwraca się do kolegi:

- Janek, alkomat nam się zepsuł.

Samochód odjeżdża, a kierowca mówi do żony:

- Widzisz, kochanie. Mówiłaś, żeby Kubusiowi nie dawać. Zobacz - jemu nie zaszkodziło, a nam pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za spota Wszytskim :good:

no to gasze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=pl&id=115511042&pageNumber=7&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=5&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=96&minPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=PETROL&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&categories=Limousine&tabNumber=2[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 08:16_________________________________________________http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=pl&id=112305141&pageNumber=7&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=5&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=96&minPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=PETROL&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&categories=Limousine&tabNumber=1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Panowie mam propozycję aby spoty niedzielne przełożyć np. piątek lub inny termin :gwizdanie:

co wy na Ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ZA.

Waski pamietasz o ledach do tylu dla mnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...