Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam głosowanie [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 09:52_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/malopolskie/nowy_termin_spotow-t80412.0.html;msg896813#msg896813

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

jak tak się będziemy spierać to na pewno nic z tego nie wyjdzie [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 10:00_________________________________________________Glosować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm..... no to powiem tak, w tygodniu wiele osób pracuje czesto do 19-20 stej i co z takimi osobami ? Środa mysle ze chyba większosci nie pasuje, Piatek chyba czesc osób woli wyjsc na miasto , Sobota wiadome :gwizdanie:

Juz kiedyś były przenoszone Spoty Krakowskie na inny termin i co z tego wyszło ? Przyjeżdzało po 5-8 osób :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm..... no to powiem tak, w tygodniu wiele osób pracuje czesto do 19-20 stej i co z takimi osobami ? Środa mysle ze chyba większosci nie pasuje, Piatek chyba czesc osób woli wyjsc na miasto , Sobota wiadome :gwizdanie:

Juz kiedyś były przenoszone Spoty Krakowskie na inny termin i co z tego wyszło ? Przyjeżdzało po 5-8 osób :gwizdanie:

nie spodziewałem się inne odpowiedzi [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 10:40_________________________________________________ :naughty:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 10:40_________________________________________________dużo jest nowych -dałem propozycję - tyle -a co wyjdzie-zobaczymy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu. Jestem za zmianą. Czwartek lub piątek - na impreze można iść po spocie lub w sobotę. BTW niech da do myślenia frekwencja na ostatnich kiełbaskach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

W końcu. Jestem za zmianą. Czwartek lub piątek - na impreze można iść po spocie lub w sobotę. BTW niech da do myślenia frekwencja na ostatnich kiełbaskach :)

dokładnie, środek tygodnia i koło 20 osób :shocked: tez jestem za czwartkiem lub piątkiem :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ostatnio już b. rzadko jestem małopolski ale myślę, że się nie obrazicie iż wtrącę swoją opinię co do terminu spotów - piątek wydaje się najciekawszy zwłaszcza że w czasie spotu można się ugadać i od razu po odwiezieniu bryk zacząć mikro spotkania towarzyskie (naturalnie bezalkoholowe :polew: ), prezecież noc długa i imprezy spoko można zaczynać np. o 22 czy tam dojść sobie na jakąś "prywatną" zaplanowaną w innym towarzystwie - same plusy większość już podcięta, panny wilgotne itd. No i spokojnie przez resztę weekendu można odtajać... lub kontynuować "nawadnianie" organizmu

p.s. nie głosuję bo tak jak pisałem nie będę się Wam wcinał, to tylko takie sugestie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem za , niedziela to czas rodzinny :gwizdanie:

przecież Ty nie masz rodziny.... :polew: :polew: Twoja rodzina to :a4fan: KLUB więc nie kręć nosem :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, środek tygodnia i koło 20 osób :shocked: tez jestem za czwartkiem lub piątkiem :evil:

było osób 12 to raz :gwizdanie: dwa Jarko tak zareklamował jak by sie chciał oświadczać wiec sie zjechali ludziska :cool1: i to byla godzina 21-30 na chwile a co będzie dalej ? Jak np. zacznie padac deszcz ?

oki róbta co chceta :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak poważnie to w tygodniu siedzę do 20tej z dzieckiem często aż Magda wróci z pracy... więc może się zdarzyć że ciężko mi będzie zajechać... a po 20tej to chyba za późno... często spocik trwa 3 godzinki jak nic... przemyślcie wszystkie za i przeciw-plaease :notworthy: [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 12:27_________________________________________________a z Wąskim to sobie pogadamy na spokojnie... :cool1: może usunie posta :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za niedzielą. Nawet jak ludzie byli gdzieś na weekend to zaczynają się zjeżdzać bo w poniedziałek do pracy trzeba iść. W tygodniu jedni będą narzekać że muszą być dłużej w pracy itepe.

Zresztą wydaje mi się że frekwencja na spotach nie jest wcale taka zła...

Zawsze znajdą się tacy którzy będą narzekać.. Ja bym nie ruszał terminów

A tak wogóle to powitał :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tygodniu czesto pracuje do 22- 23 wiec nie bardzo, ale mna sie i tak nie przejmujcie bo przeciez kupuje baware :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000 strona sie zbiliża :naughty:

ciekawe kto stawia :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Młode Wilki :hi:

widze ze szykuja sie zmiany dość powazne, Panowie trzba dobrze przemysleć za i przeciw zeby czasem nie zmienić na gorsze :mysli:

jak dla mnie nie ma różńicy , ja pracuje w systemie zmianowym więc często w niedziele jestem w pracy wiec dla mnie nie ma znaczenia czy

spoty będą w tygodniu czy tak jak do tej pory, ale dostosuje sie do większości.

pozdrowienia i miłego dnia wszystkim zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...